Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nemá někdo v garáži ?

Nemá někdo v garáži ? 26. čen 2023 11:54 #209554

Byl by to zázrak , ale nemá někdo doma navíc alespoň 1 toto originál alu kolo , ideálně ve slušném stavu ? Klidně bez středové pokličky. Konečně jsem sehnal sadu , ale jedno je dost škráblé , tak bych jej nechal jako rezervu . Předem moc děkuji
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 27. čen 2023 15:39 #209569

  • Me2d
  • Avatar uživatele Me2d
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • člověk musí bejt nějak švihlej
  • Příspěvky: 258
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 19
Ty jsou moc pěkný a v 15" to čumím, od koho je máš a jaká byla cena? ty by se mi líbily na celoroky... :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 27. čen 2023 16:14 #209570

Mám je z bazoše :-) , už delší dobu jsem sháněl nějaký originály , ideálně marco polo (bbs) ale ty ceny za hezký alu jsou šílený. No a najednou se tam objevili tyhle , se slušnejma zimákama , za cenu relativně plecháčů ( 5000kč) , tak jsem je musel vzít . Jedno je dost drblý ,všechny mají obrubníkový lišej , ale jsou komplet s pokličkama . Za cca rok co po originálech pokukuji , se na inzerci objevili 2 max 3 takovýhle sady . Tyhle kola mají tu výhodu , že se snad nedají ani prorazit :-) :-) . No a jak se nám doma mění okruh cestování , tak mám na 17" stáhlý půlky při jízdě v zahraničí, nedejbože že bych musel přez Rakousko. Klidně vyměním za 15" Marco polo :-) . Ale jestli sháníš , vim ještě o jedné sadě , mohu kdyžtak zjistit podrobnosti . Kdyžtak po sz....
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 27. čen 2023 16:22 #209571

  • Me2d
  • Avatar uživatele Me2d
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • člověk musí bejt nějak švihlej
  • Příspěvky: 258
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 19
No, nesháním, ale kdyby.... znáš to, ted jsem po hannoveru malinko vysoslej :-) ale napiš co víš, já se jim ozvu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 27. čen 2023 17:07 #209573

Jó , Hannover byl dobrá červí díra na peníze , ale byla to paráda. Jsem rád , že jsem toho mohl být součástí . Zjistím co a jak ,a kdyžtak pošlu info do zprávy
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 20. čec 2023 12:31 #209727

  • Bobrix
  • Avatar uživatele Bobrix
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 29
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj, sháním pravou zadní origo lampu VW T4. Nemá někdo doma? Brno a okolí..Díky
tel. 73080368čtyři
VW Multivan 2.5 TDI, ACV, 1998

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.282 sekund

Login