Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU?

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 31. bře 2017 22:57 #175255

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 02. dub 2017 20:31 #175280

Parada diky.nemasna nej telefon nebo adresu.diky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 02. dub 2017 22:01 #175286

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Telefon tady bez jeho souhlasu nebudu zveřejňovat, pošlu ti SZ.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 02. dub 2017 22:07 #175287

Jasny tak jsem to myslel.dekuju

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 04. dub 2017 12:53 #175346

  • Olly
  • Avatar uživatele Olly
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 224
  • Obdržená poděkování 6
V Praze je na elektro excelentní pan Řádek,s ostatním si poradí taky,kontakt na požádání do SZ
T4 Multivan 2,4 D r.v. 1992
pan "Hermann I." bohužel už neaktivní
T4 Multivan 2,4 D r.v. 1994
pan "Hermann II." opustil nás po dlouhé nemoci L.P. 2020
T4 Multivan Westfalia 2,4 D
r.v. 1996
pan "Hermann III"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 11. dub 2017 12:54 #175539

  • Kumi4
  • Avatar uživatele Kumi4
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 88
  • Obdržená poděkování 5
Zdravim panove,
poradte (doporucte) mi prosim nekoho sikovneho na T4 z Vysociny a blizkeho okoli. Potreboval bych uz konecne a jednou provzdy vyresit unik oleje...vymenil jsem asi tak milion tesneni a stejne si porad kapne :) Dekuju.
VW T4 2.5tdi Mutlivan Atlantis 2002, 111kW, AXG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 11. dub 2017 15:57 #175546

  • Wessy
  • Avatar uživatele Wessy
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 165
  • Obdržená poděkování 13
Ahoj
Já jezdim do Autoopravny Jihlava (JAO) na Znojemské (v areálu STK). Jsou tam šikovný. Přetěsňovali mi motor na T3 a od té doby ani kapka...
VW T3 1.7D 42kW, r.v. 1988

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 11. dub 2017 16:21 #175547

  • Kumi4
  • Avatar uživatele Kumi4
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 88
  • Obdržená poděkování 5
Wessy, diky, zkusim se tam stavit a zeptat a domluvit. Jak jsou na tom s volnem, vzali te nejak rozumne brzo.nebo jsi musel dlouho cekat? A sikovny jako...zkuseny, rozumi tem motorum, delaji tam na nich? Promin, ze se te tak vyptavam, ale po tech vsech zkisenostech
..uz snad ani neverim, ze nekdo sikovnej a normalni kdo tomu rozumí neexistuje :) A do Ostravy je to moc daleko :)
VW T4 2.5tdi Mutlivan Atlantis 2002, 111kW, AXG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 12. dub 2017 16:51 #175575

  • Wessy
  • Avatar uživatele Wessy
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 165
  • Obdržená poděkování 13
No jelikož tam vozíme i firemní auta, tak jsem čekat nemusel :-D. Ale jinak maj práce celkem dost. Dělají hlavně užitkový auta a náklaďáky. Mám s nima dobrý zkušenosti (opravili zatím každé auto, které jsem k nim dal). Zkus se tam zastavit, domluv se a uvidíš...
VW T3 1.7D 42kW, r.v. 1988

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 14. čen 2018 22:32 #185551

  • alfonzo
  • Avatar uživatele alfonzo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan T5
  • Příspěvky: 29
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím všechny členy klubu, neporadil byste mi někdo dobrý servis na T5 v Pardubickém kraji, nejlépe někde v okrese Ústí nad Orlicí, už si moc nevím rady, kde ho najistotu servisovat. Děkuju moc za každý dobrý tip.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 15. srp 2018 23:48 #186689

SOS mohl bych poprosit o servis v Ústí nad Labem (ve vláknu jsem si všiml že v ústí doporučujete petana, jestli tam ještě dělá mohl bych poprosit kontakt). Dneska mi v Litoměřicích zdechla T4 resp hrozné rány někde vepředu vespod, kouř po vytažení měrky oleje (který měnili před měsícem a půl kdy jsem to měl v servisu). Asistence mě odtáhla na účet pojišťovny na zelené kartě do autorizovaného servisu OKIM v Ústí kde auto složili. Pak jsem jel 6 hodin vlakem domu do jihočeska. Takže bych potřeboval nějaký servis přes Téčka co by si to z OKIMU odvezl a dal auto dohromady ale tipuji to na nějaký katastrofální průser (motor, převodovka) :-( Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 13. zář 2018 14:18 #188360

Moje zkušenost z Transporter Centra ve Slaném:

Na základě čtení tohodle vlákna jsem se rozhodl dát svojí T4 do Slaného. S panem Angreškou jsme se domluvili na termín za pár týdnů, což se akorát krylo s mojí dovolenou, tak mi to vyhovovalo. Když jsem s autem přijel, tak jsme probrali seznam věcí, co bych chtěl opravit - bylo vidět, že se p. Angreška v Téčkách vyzná, z čehož jsem měl dobrý pocit. Vzhledem k tomu, že věcí k opravě bylo víc, než si původně myslel, tak jsme se domluvili, že se na auto podívá hned další den a dá mi vědět, kolik by co stálo a kdy by se to dalo udělat. Další den se mi neozval stejně jako po zbytek mojí 14 denní dovolené, přestože jsem ho urgoval zprávou, moje telefonáty nikdo nebral. Když jsem se včera vrátil, tak jsem se konečně dovolal, nicméně zaměstnanci p. Angrešky, na který má přesměrovaný telefon s tím, že šéf je na dovolené a vrací se asi za 2 týdny. Dojel jsem si tedy pro auto, které stálo přesně na stejném místě a odvezl jsem si ho s tím, že to zkusím jinde.

Ve zkratce: Zbytečně jsem ztratil měsíc, kdy na autě mohl pracovat někdo jiný proto, že ve Slaném nebyli schopní buď říct, že na to čas nemají nebo splnit to, co mi slíbili. S takovým přístupem se nehodlám potýkat, což je mi líto, protože jinak se mi zdálo, že by auto zvládli opravit dobře.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Oprava DPF 12. úno 2019 14:06 #190584

Dobrý den,
bylo by možné sehnat, nebo dohodit slušný servis na opravu DPF?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 09. kvě 2019 21:11 #192114

  • Jakub
  • Avatar uživatele Jakub
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 8
Ahoj, poradíte někdo dobrý servis v okolí Náchoda, popř. Broumovsko? (T4, 2,4D)
VW T4 California Coach - original Westfalia

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 21. čen 2020 21:03 #198196

Sháním kontakt na servis pana Mašla z Ostravy. Nevěděl by jste prosím ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.185 sekund

Login