Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž "

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 18. led 2013 20:18 #111809

  • Dan Kiter
  • Avatar uživatele Dan Kiter Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 55
  • Obdržená poděkování 0
ahoj. mate nekdo zkusenosti s tady tim topenim http://www.autoterm.cz/cs/produkty/10-planar-44d.html ?
T4 Mutlivan 2.5Tdi 75kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 19. led 2013 19:46 #111876

  • bazilisak
  • Avatar uživatele bazilisak
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 601
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
Tý jo :o , kde jsi na to narazil ??? No , vypadá to, že rusko se opičí po číně a kopíruje eberspachera ..... No , těžko říct , rozhodně zkoušet kupovat to nebudu. Už jsem udělal zkoušku s Atesem a lituju, vždy je lepší připlatit a koupit kvalitu (můj názor po mých zkušenostech)
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 19. led 2013 20:49 #111886

  • Dan Kiter
  • Avatar uživatele Dan Kiter Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 55
  • Obdržená poděkování 0
no prave,ve me taky nebudi duveru:D ale obcas funkujou i levnejsi veci dobre. uz na oko to vyada nejak forove.
T4 Mutlivan 2.5Tdi 75kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 20. led 2013 08:28 #111921

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Ateso není špatné a jsou na nej levné náhradní díly.
Za 20 už koupíš nového ebra.
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 21. led 2013 00:01 #111977

  • vwbentley
  • Avatar uživatele vwbentley
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 193
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 4

Dan Kiter napsal: ahoj. mate nekdo zkusenosti s tady tim topenim http://www.autoterm.cz/cs/produkty/10-planar-44d.html ?

Ahoj,no,zatím zkušenost nemám,ale za chvíli mít budu. Nejvíce je odrazující velikost,na to bacha. Je tak dvakrát větší než "klasici" v této třídě,tak se hůř hledá prostor a prý instalace jen dovnitř.Zatím vše,co vím ;)
VW T5 2.0 TDI
VW Multivan 2.4 D
VW Transporter T3 1.6 D (1.9D)
VW Brouk 1200 l.p.1969

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 21. led 2013 00:46 #111978

  • Dan Kiter
  • Avatar uživatele Dan Kiter Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 55
  • Obdržená poděkování 0
a kam to mas v planu nacpat? zrovna mi vrta hlavou kam by se to dalo dat.
T4 Mutlivan 2.5Tdi 75kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 21. led 2013 15:12 #112002

  • bazilisak
  • Avatar uživatele bazilisak
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 601
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2

vwbentley napsal:

Dan Kiter napsal: ahoj. mate nekdo zkusenosti s tady tim topenim http://www.autoterm.cz/cs/produkty/10-planar-44d.html ?

Ahoj,no,zatím zkušenost nemám,ale za chvíli mít budu. Nejvíce je odrazující velikost,na to bacha. Je tak dvakrát větší než "klasici" v této třídě,tak se hůř hledá prostor a prý instalace jen dovnitř.Zatím vše,co vím ;)


Ono to zas tak s tou velikostí hrozné není. Tohle je 4 kilowat, což i u ebera je o velikost výše.
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 24. led 2013 08:47 #112197

Má někdo zkušenost s touto značkou http://aukro.cz/nezavisle-topeni-planar ... 59450.html

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 24. led 2013 09:02 #112198

  • Dan Kiter
  • Avatar uživatele Dan Kiter Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 55
  • Obdržená poděkování 0
ahoj. osobni zkusenosti s nim nemam, ale uz jsem na nej taky koukal a psal na forum, jedina reakce byla takova ze jeden clovek by do toho nesel a druhy napsal ze ho objednany. a pak jsem jeste vygooglil http://caravan24.cz/forum/viewthread.ph ... d_id=11518 par lidi ho tam ma cca 3mesice a pisou ze to normlane funkuje, ted jeste zalezi na zivotnosti. Udajne to vyrabi nejvetsi rusky vyrobce nezavislich topeni,tak snad by to mohlo byt vpohode.
T4 Mutlivan 2.5Tdi 75kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 24. led 2013 21:13 #112228

  • vwbentley
  • Avatar uživatele vwbentley
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 193
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 4

Dan Kiter napsal: a kam to mas v planu nacpat? zrovna mi vrta hlavou kam by se to dalo dat.

No,mám to menší,3kW,tak možnost pod zadní lavici,ale trošku problém,s výsuvem postele,resp.vedením tepla při vytažené posteli, nebo teoreticky za sedadlo řidiče,asi při posunu protisedačky za řidičem.
VW T5 2.0 TDI
VW Multivan 2.4 D
VW Transporter T3 1.6 D (1.9D)
VW Brouk 1200 l.p.1969

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 24. led 2013 21:20 #112229

  • vwbentley
  • Avatar uživatele vwbentley
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 193
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 4

Dan Kiter napsal: ahoj. osobni zkusenosti s nim nemam, ale uz jsem na nej taky koukal a psal na forum, jedina reakce byla takova ze jeden clovek by do toho nesel a druhy napsal ze ho objednany. a pak jsem jeste vygooglil http://caravan24.cz/forum/viewthread.ph ... d_id=11518 par lidi ho tam ma cca 3mesice a pisou ze to normlane funkuje, ted jeste zalezi na zivotnosti. Udajne to vyrabi nejvetsi rusky vyrobce nezavislich topeni,tak snad by to mohlo byt vpohode.

No,jsem rád,že hlučnost by měla být normál,toho jsem se přiznám bál nejvíc.Ale musím říci,že návod mají pěkně propracovaný. No,škoda,že jsem nestihl montáž za tepla,by se teď hodilo :|
VW T5 2.0 TDI
VW Multivan 2.4 D
VW Transporter T3 1.6 D (1.9D)
VW Brouk 1200 l.p.1969

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 25. led 2013 06:49 #112234

  • Dan Kiter
  • Avatar uživatele Dan Kiter Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 55
  • Obdržená poděkování 0
Mam trochu strach o zivotnost,ale snad to bude ok. ja vubec nevim kam bych ho na cpal:( podlavici nemuzu kvuli zavazadlum a pod podsedackou spolujezdce mam tocnu:(
T4 Mutlivan 2.5Tdi 75kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 25. led 2013 08:54 #112238

  • bazilisak
  • Avatar uživatele bazilisak
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 601
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
neznám tolik T4 , ale když byl origo vzducháč dole, určitě by se tam na tohle taky našlo místo. Udělat z plechu krabici, s odšroubovávacím deklíkem ( s těsněním), s rychlospojkou na elektriku a namontovat topení do bedny a pak uchytit bednu dolů. V případě poruchy by se musela celá bedna dát ven a opravit.
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 25. led 2013 11:48 #112241

  • vwbentley
  • Avatar uživatele vwbentley
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 193
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 4
pravda,dole je místa dost a šlo by to jistě celkem dobře,ale já jsem líný dělat krabici :)
VW T5 2.0 TDI
VW Multivan 2.4 D
VW Transporter T3 1.6 D (1.9D)
VW Brouk 1200 l.p.1969

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEoriginální nezávislé topení ! " zkušenosti / montáž " 26. led 2013 00:14 #112303

  • Dan Kiter
  • Avatar uživatele Dan Kiter Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 55
  • Obdržená poděkování 0
Nekde jsem cetl( myslim ze na tom foru jak sjem sem daval link) ze nema byt venku, tak to prave zamitl.
T4 Mutlivan 2.5Tdi 75kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.185 sekund

Login