Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - dodatečná montáž klimatizace

T4 - dodatečná montáž klimatizace 19. kvě 2015 13:05 #155282

lesek napsal: a kde by mělo být to relé, máš to na tom svazku nebo je to v pojistkovnici? 140 vím, ale tohle si nějak nevybavuji... nic jsem nenapojoval a nepropojoval, jen svazky do sebe a bylo hotovo.




tu je cesky preklad:
translate.google.sk/translate?sl=auto&tl...altung%29&edit-text=

ako vidis aj na scheme zapojenia od roku 1996 tak do rele 147 vstupuju vodice z: Rele 140, RJ motora, KL 31 co je napajanie priamo z baterie cez poistku) a kabel zo snimaca teploty na okruhu chladenia motora J163 .....

Ales prosim ta, cize ty si to nezapojil s tymto rele 147? Aky rok ACV mas?

ja mam na zvazku (obrazok a.jpg v prilohe) vystup na "nejake" rele.... bud to bude pre 140 alebo pre 147 ...
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - dodatečná montáž klimatizace 19. kvě 2015 13:14 #155283

Ales, si ma nahlodal s tym rele 147 tak som sa pozrel po nete a nasiel som schemu zapojenia A/C str. 4-5, ale pre USA (cize preto oznacenie EUROVAN) a pre verziu motora 2.4L-DieselEngine/57kW, kod motora AAB,

Pre vsetkych co potrebuju tuto schemu pripajam... :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - dodatečná montáž klimatizace 19. kvě 2015 18:46 #155295

lesek napsal: ten "jednopin" je propojka myslím do světelný elektroinstalace. to zjistíš až začneš rozebírat tvoje auto a uvidíš kam to patří...


hmm pozeral som dnes do mojej ale nemam ho tam ... (pripajam foto na novom zvazku - je to hned hore pri kapote ako su rele pre ventilator...) myslim si ze by to mohol byt nejaky spinac osvetlenia, je fakt kratky ten kabel ... mala T4 osvetlenie motoroveho priestoru?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od erikondrejka.

T4 - dodatečná montáž klimatizace 17. srp 2015 18:52 #158198

čaute páni tak po tomto lete som sa rozhodol že by som si chcel domontovat klímu do T4 2.4D r.v.1991 a je to 3 miestna dodávka. a ide mi o to že či sa to dá domontovat na tento motor.... kod motora je AAB mne by islo len o to aby som zapal kompresor a aby chladilo... je mi jedno či to pojde stále naplno alebo čo ale aby to chladilo... viete mi niekto poradit? ide mi hlavne o držiak na motor. že kam a aký ide.dakujem

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - dodatečná montáž klimatizace 17. srp 2015 19:21 #158202

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Na nektere 2.4d se klima davala

Odesláno z Mé databanky S4 Galaxy pomocí Tapatalk
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - dodatečná montáž klimatizace 18. srp 2015 07:57 #158217

ano? a máte ju tu nekdo? nekde v mojem okolí? sem od senice na slovensku. dííík.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - dodatečná montáž klimatizace 10. úno 2018 16:52 #182085

  • Dolly
  • Avatar uživatele Dolly
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 376
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 14
Zdarec, sehnal jsem klímu. Uvažuju o montáži. Je rozdíl mezi tělesem topení bez a s klímou (mimo výměník klimy)? Prý je tam nějaká změna u středových výdechů. A měl by někdo elektrické schéma manuální klímy? Díky Dolly
VW T4 75Kw 2003 Long
Skoda Octavia 1,9 TDI 81Kw 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - dodatečná montáž klimatizace 10. úno 2018 21:02 #182088

Ja som na mojom telese musel vymenit podtlakovy ovladac klapky (vid foto) ... bohuzial si nepamatam preco ale nepasoval mi ten co tam bol ... a samozrejme tiahla k tomu telesu su ine resp. ovladanie ... nahram ti sem este origo zapojenie pre tvoju 2,4 ... to niekde mam ...
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od erikondrejka.

T4 - dodatečná montáž klimatizace 10. úno 2018 21:03 #182089

Zapojenie 2,4D AAB
Přílohy:
Poděkovali: Dolly

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od erikondrejka.

T4 - dodatečná montáž klimatizace 11. úno 2018 21:09 #182110

  • Dolly
  • Avatar uživatele Dolly
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 376
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 14
díky moc
VW T4 75Kw 2003 Long
Skoda Octavia 1,9 TDI 81Kw 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - dodatečná montáž klimatizace 30. čen 2018 23:21 #185914

Ahoj, mám dotaz. Montoval tady někdo manualní klimu z 2,5TDI do mechanického motoru bez ŘJ, konkrétně 1,9TD? Auto je rok 99 a klíma z auta 2003. Celý svazek pod přístrojovkou by jakš takš seděl, jen mi u pojistkovky zbývají asi 3 nebo 4 dráty které není kam zapojit (3pinový konektor - dráty žlutozelený, hnědý, a poslední si nepamatuju, a 1 pinový konektor s modročerveným drátem), všechny se týkají klimatizace, myslím si že byly zapojeny do svazku k ŘJ motoru. Jde to nějak obejít, nebo bude to fungovat když je nezapojím? Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - dodatečná montáž klimatizace 02. čec 2018 10:41 #185930

Ahoj, myslim ze som narazil na podobny problem pri montazi manualnej klimy z T4 vyrobenej po roku 2000 do auta z roku 1996 (obe motorizacie boli 2,5TDI) ... vo zvazku bol "nyvyse" konektor pre ECU s rele č.147 - toto som "ignoroval" a zapojili sme to bez tohto rele ... podla dostupnych informacii som zistil ze je tato cast hlavne urcena pre vypnutie klimy v pripade prehriatia motora a regulacie otacok motora.... avsak aj bez tohto zapojenia si ECU jednotka sama zdvyhne otacky, pretoze ked zopnem klimu tak na volnobeh sa vzdy trosku prepadnu na 1/2 sekundu a jednotka to hned zdvyhne spat na cca 760 .... Dolezite bude spravne zapojenie toho rele 140 ktore ovlada spustenie klimy ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - dodatečná montáž klimatizace 03. čec 2018 23:35 #185963

Máš pravdu, už jsem na to přišel. Dneska jsem dovezl svazek s relé 147 který mi chyběl, vpodstatě k obejítí toho relé v tom 3 pinovém konektoru stačí propojit dva zelené dohromady, funguje jako rozpínací. Takže teď už zbývá jen zjistit kam vede modročervený jednopinový konektor (na rozebraném autě vedl do motorového svazku takže asi nejaká podmíněná funkce klímy, třeba to pojede i bez něho). Jinak vše sedí do zbylých konektorů. Relé 140 bylo umístěno v pojistkovce vlevo nahoře, tak předpokládám že po zapojení všech konektorů do pojistkovky tam bude zase. Motor je mechanika (mTDI) takže s nějakým poklesem otáček si poradí regulátor :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - dodatečná montáž klimatizace 03. čec 2018 23:46 #185965

presne, rele 140 je na pozicii č1 ... Inak neviem ci poznas nemecke T4 wiki ... pozri si zapojenie na ich stranke to ti moze pomoct.... www.t4-wiki.de/wiki/Relais_J32_(Klimaanlage)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - dodatečná montáž klimatizace 08. čec 2018 22:05 #186029

Tak klima už je nahozená, v kabině vše funguje, nakonec všechno pasovalo na konektory. Ale ješte mám jednu prosbu - potřeboval bych foto 4 pinového konektoru pod chladičem co jde na čidlo teploty ve spodní hadici. Nějaký dobrák mi ho ustřihl i s čidlem, konektor mám, jen nevím co kam zapojit. díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.240 sekund

Login