Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 07. led 2014 19:00 #132876

No ty kraso :shock: Petas, ty jsi jsem nahrnul celou wikipedii :lol: Jde o to, ze ten rozvod vzduchu je papirove vedenej do 100ºC a pak cena neumerne roste se zvysovanim stupnu. Ja si taky myslim, ze to bude v pohode. Tak uvidime, sice tuhle zimu horkovzduch ani nepotrebuju... ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 09. led 2014 10:56 #132991

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Omlouvám se za tutapetu, ale původně jsem chtěl jen půlku :D . Už ho máš pod sedačkou??
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 28. led 2014 16:27 #133991

  • fiky
  • Avatar uživatele fiky
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 47
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, zkusím se zeptat ještě jednou. Jak se tady už psalo Eberspächer má oproti Webastu čidlo nasávaného vzduchu podle kterého si reguluje výkon. Mě topí pořád na plno, i když na hodinách nastavím 12stupňů. Otázka zní, kde to čidlo je? Mám californii a za nábytkem jsem nic nenašmátral :-( Je to celkem vopruz budit se vedrem, vypnout topení, pak se vzbudit zimou a tak pořád dokola :signlol:
California Beach 75kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 02. úno 2014 09:51 #134318

Myslíte si, že je to dobrej kauf: http://aukro.cz/vw-t4-original-horkovzd ... 02630.html ?

Líbí se mi, že je to se vším všudy, s výfuk. a sací trubkou, hodinama a prodejce dává dokonce i rok záruku.
Promýšlel sem různá řešení a topení budu dávat pod podlahu, takže když bych koupil samotné, musel bych u VW ješte dokupovat všecky ty roury..
Koukám i po nějakých jetých na eBayi, ale tam se zas bojím, abych nekoupil nefunkční šunt a s opravou pak nebyl na ceně za nový.

Po mojí první sezóně s Téčkem, kdy sem přes léto skoro každej druhej víkend někde kempoval je ta zima doopravdy ubíjející D:_)14 :P
Busík T4 Multivan 1.9 TD (ABL) 50 kw, r.v. '95
Honda CB 750, r.v. ´95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 02. úno 2014 11:21 #134322

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Jde sehnat i levneji takhle komplet nejhorsi je ze je topna sezona tak jsou ceny nasponovane

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 02. úno 2014 11:52 #134325

díky za odpověď! ;) to jsem rád, že by to mohlo jít i levnějc. konkrétně u stejnýho prodejce sem viděl v létě skoro stejnej komplet asi za 14...
já to asi nakonec nechám na léto, budu koukat i po něčem v německu a třeba se objeví něco tady poblíž od hranic, že bych se na to dojel mrknout...
jinak posílám pozdrav do rodného Tábora D:_)18
Busík T4 Multivan 1.9 TD (ABL) 50 kw, r.v. '95
Honda CB 750, r.v. ´95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 02. úno 2014 12:21 #134327

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Tohle topení prodává snad už od jara. Jinak kdyby byl zájem, tak jsem dostal asi před týdnem nabídku dvou kompletních kousků po 14tis. ;-)

Tapatalk: Odesláno z Nokia Lumia 1020 black D:_)18
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 11. zář 2014 08:49 #144114

  • Joey
  • Avatar uživatele Joey
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 1
Klucí, řešil jste někdo umístění horkovzduchu do motorového prostoru ? ( Nenašel jsem že by jste to někdo řešil zde)
Koukal jsem na to a chtěl bych bufík hodit nad baterku. Aspoň by byl schovaný v suchu a né pod autem.
Do interiéru je to asi hovadina, i když jsem koukal že v zahraničí to lidi dost instalujou pod sedačku spolujezdce..

Díky za každý typ.

BTW abych to umístil pod podlahu , tak mi chybí plasty. Pokud by eventuelně někdo měl plasty na prodej, tak koupím a bufík hodim klasicky ven.
Díke
i

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 11. zář 2014 20:25 #144148

Ahoj horkovzduch do motorového prostoru je docela nesmysl , protože nasává vzduch v auta a pak o ohrátý vrací do auta . pod sedačku se instalujou bufíci takové které jesou určeny ven jako webasto , bravo atd . Tyto bufíci jsou vyrobeny tak že se na ně dá přidělat potrubý na rozvod horkého a studeného vzduchu . d3lc je určen ven a je stavěn na vodu cákající atd. pokud by jsi d3l dal do motoru jak by jsi udělal rozvod vzduchu a přívod vzduch jeduně tak že by jsi natahal spaciálně vyroboné prozvody a to by zabralo spoustu místa u motoru zbytečně.
VW Caravelle 2,5 TDI 96 KW
VW Golf III 1,9 TD 55KW
Yuky Relly2 50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 21. pro 2014 15:19 #148325

  • kakac
  • Avatar uživatele kakac
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Zdar nevíte jak silná patří origo baterie pod sedadlo k topení? Měl jsem tam dva roky 61Ah a v pohodě to stíhala. Většinou v autě přespávám max tři dny,když jezdím po horách a je tam sníh :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 21. pro 2014 16:45 #148326

Ahoj,
chtěl bych ovládat hodinky bufíka dálkově,
mám alarm kterej umožnuje spnout externí spotřebič.
mám origo teplovzduch 2001 s termostatickým kolečkem.
Poradíte mi jaký kablík a jak sepnout?
děkuji za odpověd

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 24. říj 2016 22:55 #171274

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Mám problém. Bez zjevné příčiny během jednoho dne mě přestalo fungovat nezávislé topení horkovzduch Eberspacher D3C L ovládané hodinkami z palubky. Ráno to jelo, odpoledne při dalším sepnutí už ani neodvětralo, ani čerpadlo necvaklo, nic. Vyměnil jsem svíčku za novou (stará žhavila, jen pomalu a byla taková pokroucená) a žádná změna. Pojistky zkontrolovány. Nevím, co dál. Máte někdo nšjakou radu?
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 25. říj 2016 19:44 #171302

Ahoj taky řeším podobný problém. Nejprve zkus zapnout topeni při nastartovanem motoru,pokud takto chytne je slabá baterka pod sedadlem řidiče. A nebo potom ta horší varianta ř. j. Ta je v těch hodinkách. Po kus máš R. V. 2000 a víš melo by to už komunikovat s vagem. Tak písní jak jsi dopadl. Držím palce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 25. říj 2016 22:40 #171307

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Dík za radu. Tak to vidím na tu řídící jednotku. Ještě jednu krabičku co vypadá jako řj jsem našel v tubusu sání do bufa. Mám rok tuším 97 a slabou baterii jsem vyloučil hned. Je napájený z druhé pod sedačkou a ta normálně dobíjí, změřeno. Zná někdo dobrý servis kam bych mohl zajet? Praha a okolí?
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 26. říj 2016 06:10 #171310

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Jo z p. CERMAK domluvit se a udela to u me v garazi. Ja potrebuju taky promerit bufa....
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.200 sekund

Login