Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 08. led 2018 19:56 #181598

  • sivoo
  • Avatar uživatele sivoo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim .potreboval bych poradit jaky T kus potrebuji pro napojeni nafty od nadrze do podavaciho cerpadla do horkovzduchu.. Nevim prumer hadic z nadrze. Diky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 09. led 2018 20:26 #181623

pruměr vnitřní je 8 mm
T4 Caravelle long 2.5tdi
T3 Caravelle 1.6d
Toyota Corolla 2.0D T3 4WD bus
Skoda octavia 1.9tdi elegance

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 10. led 2018 20:49 #181631

  • sivoo
  • Avatar uživatele sivoo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0
Dik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 21. bře 2018 18:09 #183105

  • szwed
  • Avatar uživatele szwed
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím, chci se zeptat jestli když je na T4 , jak teplovdní tak horkovzdušný bufík , jestli jdou spouštět dálkově .
Vím jenom , že auto má panel a horkovzduěné jde pustit přes panel , ale jde mi taky o to , abych si mohl zapnout v zimě teplovodní ať se voda v motoru zahřeje před jízdou a ne , že to bude jenom pomáhat zahřátí motoru po nastartování

Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 13. srp 2018 18:52 #186648

Já mám na T4 jen příhřev motoru. Dá se sehnat horkovzduch i s dálkovým ovládáním. Kam ho však umístit. Pod sedadlo to nejde, zezpodu je nádrž. Kde je horkovzduch umístěn v originále z výroby?
T4 multivan, climatronic 1998

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 13. srp 2018 19:39 #186651

Zrovna ho tam chci dát taky, ale pod sedadly je napříč nádrž! Jak se tam protáhnout s trubkami?
T4 multivan, climatronic 1998

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 13. srp 2018 19:46 #186652

Kde tam ten horkovzduch máš umístěný?
T4 multivan, climatronic 1998

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 13. srp 2018 21:15 #186656

  • Bosna
  • Avatar uživatele Bosna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 10
Horkovzduch je mezi nádrží a zadní nápravou na levé straně pod podlahou ,výfuk je před zadním levým kolem,horký vzduch je skrz podlahu za řidičem a sání je z dutiny za tapcem na levé straně.
T4 multivan syncro 99

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 13. srp 2018 21:43 #186657

Díky za info. Spíš zvažuji umístění pod sedadlo spolujezdce. Nebudu mít orig.topení včetně plastu.
T4 multivan, climatronic 1998

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 25. pro 2018 23:43 #189722

  • mdobi
  • Avatar uživatele mdobi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 30
  • Obdržená poděkování 1
Zdravím
Nejde mi prostřední stupeň, hodinkama by to být nemělo, zkoušel jsem jiné.
Topeni jsem vyčistil, nové těsnění, žhavička atd.
Topí super, ale buď na max nebo na min, a zrovna to mezi by se mi hodilo. Když jede na max tak tam mám jak v sauně
T4 2,5 tdi syncro
T4 2,5 tdi automat

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 26. pro 2018 00:24 #189723

  • Bosna
  • Avatar uživatele Bosna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 10
musíš upřesnit jaké hodinky máš na ovládání.
T4 multivan syncro 99

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 26. pro 2018 12:55 #189734

  • mdobi
  • Avatar uživatele mdobi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 30
  • Obdržená poděkování 1
Tyto
T4 2,5 tdi syncro
T4 2,5 tdi automat
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 15. led 2019 20:16 #190058

  • mdobi
  • Avatar uživatele mdobi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 30
  • Obdržená poděkování 1
Viz. Příspěvek nahoře mám problém ,že mi topení netopí na prostřední stupeň, takže buď mě vzbudí šílený vedro nebo zima.
Tak jsem si nakonec udělal regulaci přes termostat.
Nechtěl jsem spinat termostatem jenom zapnu to, vypnuto, aby topeni pořád startovalo a vypínalo se.
Takže termostat ovládá jenom výkon.
Když termostat sepne topí topeni na max, když ne topí na minimum.
Je to celkem jednoduché, výkon je ovládán potenciometrem (kolečkem) na min je odpor 1650 ohm na max je to asi 2130. Takže jsem na ovládací kabel přidal přes přepínací relátko odpor 500ohm a bylo to.
Takže topeni mám nastavené na minimum a jakmile termostat sepne přiřadí se odpor - jako by jste otočili kolečkem na max a je to. Po natopeni nastavené teploty se topeni vrátí na minimální výkon.
Zatím to pořád testují, kam dám termostat atd. Ale jinak to pracuje jak má. Spal jsem při venkovni teplotě kolem 0° a měl jsem jenom deku a paráda.

Přikládám schéma - nejsem žádný elektrikář takže je to jednoduché schéma :-)
T4 2,5 tdi syncro
T4 2,5 tdi automat
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 18. dub 2019 07:54 #191703

  • Dowdy
  • Avatar uživatele Dowdy
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, mám syncro se šoupačkama na obou stranách a řeším jak tam připojit sání vzduchu pro bufíka. Zatím jsem viděl pouze trubku určenou k připojení do podběhu. Existuje i varianta s připojením do toho schodku? Díky za pomoc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 18. dub 2019 20:28 #191708

Ahoj , mám tiež syncro a dvoje posuvné dvere . Jediné rozumné miesto na umiestnenie horkovzduchu ktoré som vymudroval je na podlahe za vodičovou sedačkou. Sanie a výfuk sú vyvedené ce podlahu pod auto . Sanie otočené smerom k motoru a výfuk vyvedený až k zadnému kolesu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.254 sekund

Login