Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - 6 stupňová převodovka

T4 - 6 stupňová převodovka 28. lis 2021 10:10 #204337

  • Mechi
  • Avatar uživatele Mechi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Díky moc za přivítání a odpověď. Už se mi podařilo dohledat a zjistil jsem že to není 6 kvalt, ale převodovka ze 111 kw poupravená na syncro. Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - 6 stupňová převodovka 07. čec 2023 10:50 #209660

mickey napsal: Je to pan z Jesenice respektivě za Jesenicí u Prahy . Má těch přestaveb za sebou udajně 50 kusu . Jednou sem to viděl hotový . Vyrabi si svoje vlastní držaky motoru . Nevim jak to tam cpe , jestli to pootačí , ale vim že to má v nabidce . Podle mě se to tam s čtyrvalcem vejde bez problemů i na vejšku .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - 6 stupňová převodovka 07. čec 2023 10:53 #209661

Ahojte, som tu nový a chcel by som sa opýtať ci niekto nevie niečo o tom pánovi z jesenic? Moc by mi pomohol nejaký kontakt pripadne niečo podľa čoho ho nájdem na nete. Za každú stopu budem veľmi vďačný :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - 6 stupňová převodovka 07. čec 2023 11:28 #209662

Trochu se v převodovkách šťourám , a nacpat do takhle těžkýho auta převodku z ovce , je kravina. I kdyby jsi zkombinoval půlobal z téčka a zbytek z ovce , tak ji rozšmelcuješ. Normálně eurotuning , dodají ti šestku za cenu něco kolem 34 tisíc
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - 6 stupňová převodovka 07. čec 2023 11:39 #209663

Akože aj to som rozmýšľal ale ja mam transporter s 1.9d pôjde tam afn a vzadu nič iba v predu tri miesta takže to auto zasa nieje nejak o moc ťažšie od octavky. Nakladať ho nejak nenakladam stavbu si už odsluzilo ale začalo ma baviť tak som si to nechal miesto osobaku :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - 6 stupňová převodovka 07. čec 2023 11:54 #209664

A teraz tam mam prevodovku crm a to neviem ci do nej vedia urobiť a aj tak už je celkom vyhrkana takže ešte plus repas prevodovky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - 6 stupňová převodovka 07. čec 2023 12:00 #209665

Já mám relativně to samé - afn , vnt turbo z pd 96kw , sání pd 96kw , vstřiky 111kw . Převodovku z 2.5tdi 65kw , spojku - setrvák jednohmota 1.9tdi ,lamela fabie hds 228mm, přítlač taky fabie. Funguje to dobře. S tímhle výkonem to ta převodovka stejně nevydrží. Nevymýšlej chujoviny , jsou osvědčený cesty , zbytek je sázka do loterie s nejistou investicí . Kdyby jsi potřeboval, napiš mi do zprávy telefon , vysvětlím co a jak
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.177 sekund

Login