Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - PŘEDNÍ NÁPRAVA

T4 - PŘEDNÍ NÁPRAVA 26. říj 2017 18:04 #180642

Díky moc za inspiraci, problém vyřešen :) Sundal jsem kolo, auto zvednul, tyčí zapáčil snad vším co šlo a nic. Nicméně, když auto stálo na zemi, tak lomcováním za vršek kola se ozval onen zvuk alá, něco se tam mrdá. Pak vše přešlo do fáze, jeden lomcuje, druhý kouká a hle spodní čep. Včera jsem tam hodil novej a je klid. B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEDNÍ NÁPRAVA 05. bře 2018 05:29 #182633

Ahoj budu měnit uložení spodního ramene ale nevím do jaké polohy mám nalistovat siletbloky.
Jsou v takovém stavu že to nepoznám.
Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEDNÍ NÁPRAVA 05. bře 2018 05:36 #182634

Ahoj budu měnit uložení spodního ramene ale nevím do jaké polohy mám nalistovat siletbloky.
Jsou v takovém stavu že to nepoznám.
Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEDNÍ NÁPRAVA 11. srp 2019 19:11 #193853

Zdar všichni, na 13 straně jsem řešil bouchání do podlahy od přední nápravy. Už je to sice dlouho a skoro jsem si i na to zvykl a smířil se s tím, že to nevyřeším. No dobrá věc se podařila a při přípravě auta na dovolenou jsem se rozhodl zrepasovat přední nápravu. Vyměnil jsem všechny gumy na stabilizátoru, spodní i horní čepy, Silentbloky spodního ramene, horní uložení tlumiče i s výměnou všech tlumičů a čepy řízení a bouchání nepřestalo :angry: Mrknuli jsme do katalogu, na fórum a zjistili, že často jsou opomíjené silentbloky horního ramene od torzní tyče. Rozebral (je to trochu složitější), silentbloky vyměnil a bouchání přestalo. Příště, jestli to budu ještě dělat, na to určitě nezapomenu a vyměním komplet vše. Je neuvěřitelný jak ta náprava potom reaguje. A jelikož jsem dělal i brzdy s repasí brzdičů a kotouči, můžu s klidem říct, že mám novou nápravu. Díky všem za konstruktivní příspěvky na fóru. :kiss:
T4 Caravelle syncro 2,5tdi , BMW R 1100 gs
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEDNÍ NÁPRAVA 28. lis 2021 20:17 #204346

Pánové , nebyl by někdo tak hodný , a dopsal sem kódy silentů ramen ? Ideálně všechny 4 :-) . Děkuji
Stačí , když mi poradíte , které z těchto dílů to jsou . Našel jsem těchto 6 silentbloků - ale potřebuji jen 4 :-) . Nerad bych je bral všechny, abych mohl vybrat ten pravý ... Ještě jednou děkuji
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Mickey1.9td.

T4 - PŘEDNÍ NÁPRAVA 05. bře 2022 10:57 #205446

Prosím , v jaké poloze má být tento šroub ? Viz screenshot , je to uložení spodního ramene , zadní silent . Neoznačil/nevyfotil jsem jak tam byl původně . Děkuji
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEDNÍ NÁPRAVA 08. bře 2022 08:47 #205472

Treba ho dať približne do polohy ako bol starý a presne ho nastavia na geometrii podľa kódu na štítku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEDNÍ NÁPRAVA 13. lis 2023 20:43 #210370

Mohl by mi někdo prosím poradit ,jestli je uchycení nápravnice ke karoserii stejné / stejná rozteč a vzdálenost šroubů , do roku 96 , jako u novějších (96-03) ? Mám možnost od kamaráda za slušný peníz celkem hezkou kompletní nápravnici , tak by se mi to vyplatilo , ji lehce opískovat , zrepasovat a jen vyměnit kus za kus s tou mojí , ale protože vím ,že 96+ má jiná ramena , tak se bojím abych ji dostal bez úprav na auto. Změřil bych si to , ale bohužel se k té druhé nápravnici dostanu až o víkendu. Moc děkuji za pomoc /radu , docela to spěchá :-)
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.266 sekund

Login