Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 18. čen 2008 16:48 #887

  • pilot
  • Avatar uživatele pilot Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj lidi
Zvažuju o koupi xenonu nebo bixenonu nevim jestli koupit už hotoví nebo si to mám poskládat? libí se mi čirá optika ale když to dám do puvodních parabol tak to neni tak čiry sklo tak furt nevim.
T4 Multivan 2.5 TDI 75kW rv. 1996 - prodaný
T4 Caravelle 2.5 TDI 75kW synchro rv. 2001 - prodaný
T4 Multivan 2.5 TDI 74kw Projekt Zwo r v. 1997

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 18. čen 2008 19:08 #892

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
dát přestavbovou xenonovou sadu do origo světel je ptákovina.....to světlo bude velice oslnovat protijedoucí a budeš velký kandidát na zastavení policejní hlídkou.
Volil bych světla s čirou optikou a do nich xenony.....tady z fora to takhle má spousta lidí.
Další možnost jsou origo bixenony od ProjektZwo.....ale ta cena....

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 19. čen 2008 21:51 #901

ja jsem si udělal bixenony sam, vyndal jsem je z bavoráku a paraboly na čiry světla mi vybrousil jeden borec tušim někdě v severnich čechach. Dělal jsem to někdy před 4 lety a vyšlo mě to na 10K. Tak dneska to bude možna za polovic... Ale jak řiká Karlos tak to krapet oslnuje, ikdyž jsem si to nechal seřídit na technicky...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 20. čen 2008 09:20 #902

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Nevím jak a kdo má zkušenosti, já jsem začal jen s xenonama + halogenovýma dálkovýma.
To nekupuj, je to na prd.
Pak jsem koupil bi-xenony 6000K do origo světel a abych mezi tlumenýma a dálkovýma při přepnutí neměl mezeru, namontoval jsem si denní svícení.
Tím pádem mi pořád svítí tlumená ikdyž přepnu na dálková není tam žádná "mezera".
mě to svítí na výbornou, podotýkám neoslňuju a hlavně vidím!!!
Čirá optika je čirá optika, ale perfektní svícení docílíš i tímto způsobem.
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 26. zář 2008 18:30 #2253

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Zdravim Vás,neviete niekdo poradit kde by som zohnal cire skla prednych svetiel? Alebo kto by to vedel vybrusit?Pocul som o niecom takom ale nedostal som sa k tomu.diki za kazdu radu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 26. zář 2008 19:29 #2256

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
třeba tady ;)
http://www.autohifistore.com/katalog/17 ... /?menu_gr=

Přebroušení skel a instalaci bixenonu dělá i jeden kluk v Praze.
Dan.V. 608 818 171

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 28. zář 2008 12:49 #2287

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Diky. No tak som sa mu dovolal ale samotne skla mi nechce predat ani vybrusit.jedine komplet bixenony. Prerabam origo svetla na bixenony a potrebujem len tie skla. Lenze ja mam vsetko uz nachystane a chybaju mi len tie skla.Tak v hladani stale pokracujem. Robia to niekde v polsku?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 29. zář 2008 14:19 #2335

  • Tomm
  • Avatar uživatele Tomm
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,

chtěl bych dát na vůz ostřikovače světel. má s tím někdo zkušenosti?
Co vše musím vyměnit - nádobku na kapalinu,se 2 motorky, hadičky, mřížku chladiče a samotné ostřikovače..
Neví někdo kde by se to dalo sehnat?

děkuji busařům....
Tomm
Multivan 175PS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 29. zář 2008 18:09 #2342

  • mako
  • Avatar uživatele mako
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Zravím Téčkarov
Chcel by som sa spýtať či už niekto z Vás rozmýšlal nad "denným svetlo". Ak áno aký druh a kam ich dať.
Vďaka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 29. zář 2008 22:27 #2355

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
jde o to,jaké chceš....hranaté nebo kulaté...a také s homologací nebo bez ní..LED diodové nebo žárovkové... ;)

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 30. zář 2008 11:53 #2376

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník

Tomm napsal: Ahoj,
chtěl bych dát na vůz ostřikovače světel. má s tím někdo zkušenosti?
Co vše musím vyměnit - nádobku na kapalinu,se 2 motorky, hadičky, mřížku chladiče a samotné ostřikovače..
Neví někdo kde by se to dalo sehnat?
děkuji busařům....

Nazdar,keby si sa do toho pustal daj vediet ako si to zapojil.Ja ma ostrekovace dorabane,vsetko mam nahodene len to nieje zapojene.pripadne keby niekto mal samotnu zilu ktora ide k ostrekovacom tak by som ju hned kupil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 30. zář 2008 13:48 #2380

  • mako
  • Avatar uživatele mako
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Pravdu povediac neviem aké konkrétne, ale asi podlhovasté LED aby bola spotreba čo najmenšia a taktiež s homologizáciou, čo ich umiestnenie? Hľadám skôr nejaký nápad kam ich dať či do masky, alebo niekam do nárazníka. aby to bolo OK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 30. zář 2008 16:31 #2381

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tyhle mám já http://www.stualarm.cz/produkt/sj-286ty ... omologace/

Nevím jak jsou normy na Slovensku
Ale v ČR - umísťují se ve vodorovné rovině ve výšce od 250 mm do 1500 mm na přední část vozidla - vzdálenost světel od bočního obrysu je max. 400 mm a vzájemně mezi světly min. 600 mm (u vozidel s šířkou menší než 1300 mm je povolena vzájemná vzdálenost 400 mm)

Na T5 je mám <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/download/file.php?id=186&mode=view ">download/file.php?id=186&mode=view<!-- l -->
NA T4 si je chce dávat Karlos tak třeba už nějaký nápad má.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 30. zář 2008 18:01 #2387

  • mako
  • Avatar uživatele mako
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Niečo také som si predstavoval.

Myslím že na Slovensku je to stejné, ale nerád by som o ne po pár dňoch prišiel ;)

To miesto je dobré. Ja som rozmýšlal o spodnej mriežke masky na T4. Ak sa smiem spýtať ako dlho ich máš? Boli s nimi nejaké problémy (pri kontrole a pod.)?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 30. zář 2008 18:05 #2388

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Na autě je mám asi 5 měsíců a vše bez problémů.
Musím se tedy přiznat, že mě moc často nekontrolují teda spíš vůbec, ale jsou homologované, mám je podle předepsaných rozměrů tak mě každý může vylízat oko.
Jinak je potřeba aby při zapnutí parkovaček a poté i potkávaček byly denní světla vypnuté.
Tak to je ve vyhlášce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.198 sekund

Login