Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - TEMPOMAT

T4 - TEMPOMAT 05. srp 2021 19:23 #202917

Zkus se kouknout po páčce z golfa 3 . Je stejná . Jinak za ní chtějí většinou nekřesťanské sumy . Pokud pročteš celé tohle vlákno , jsi aspoň trochu manuálně zručný a nebojíš se práce , tak je tu i návod na samo/domo zapojení tempomatu na 2 vypínače . Není to origo vw :) ,ale zas je to cool a zadarmo :) :)
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Poděkovali: HonzaSol

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEMPOMAT 30. srp 2021 06:32 #203153

Zdravím clubaci, koupil jsem multivana 03 rok 75 kw. Shanim taktéž tempomat a nemohu nalézt. Je jen jediná šance zajít do vw? Nebo kde jste ho kupovali vy? Díky moc jsem z CB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEMPOMAT 30. srp 2021 19:40 #203160

Kamarád páčku má , šetřil si ji pro sebe . Tak dlouho kupoval t4 , až si nakonec dovezl t5 :( . Každopádně vím , že za ní také dával nemalý peníz . Kdyžtak pošli do sz nějakou cenovou nabídku , ať mu mám co nabídnout a poprosím ho o foto , ať víš v jakém stavu je
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Poděkovali: Palacinka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEMPOMAT 31. srp 2021 11:35 #203165

Díky. Asi si to tedy zkusím udělat na přepínače. Nicméně... Nemá někdo tip, kde koupit spínače - 2x on/off rovnou v rámečku, který by seděl do nějakého otvoru v palubní desce t4? Nebo se to musí nějak zbastlit a napasovat "nějaký" spínače do záslepek? Moc díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEMPOMAT 26. pro 2022 23:00 #208047

Návod jak udělat tempomat za pár kaček

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEMPOMAT 27. pro 2022 19:50 #208059

To já takhle nakouknul na vrakáč, a byl jsem moc mile překvapen golfíkem 3 ve full výbavě, bohužel už polo rozebraný, ale ten největší poklad tam zbyl :-) . Takže okamžitá demontáž , včetně kabeláže a už je doma . Teď jen předělat elektriku na tdi a je to :-) :-)
Původní plán byl páčky prodat , ale naskytl se mi slušný motor , takže mám co kutit :-)

Tak edit : páčky jsou tam :-)

Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Mickey1.9td.

T4 - TEMPOMAT 02. čec 2023 19:28 #209624

  • syyx
  • Avatar uživatele syyx
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, dokázal by mi prosím někdo poradit jaké páčky tempomatu jsou zaměnitelné? Konečně se mi podařilo pořídit T4 Multivan a rád bych tam tempomat měl.

www.aci.cz/7625z93-prepinaci-packa-smero...oda-vw-l_d50829.html
www.aci.cz/7625e11-kabelovy-svazek-pro-t...i-pacce_d148276.html

Mi třeba od pohledu připadá stejná jako originál páčka. Akorát cena celkem je 1000 Kč místo 5000, co chtějí za T4.
Za každou radu budu rád :)
Moc děkuji!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEMPOMAT 02. čec 2023 19:42 #209625

Ta páčka je přece úplně jiná :-) :-) . Sedí /lze použít z vw golf 3, passat b4 ,lupo (model do cca 1998) , vento , seat toledo a ještě pár modelů , všechny samozřejmě s motorem tdi . A kabel od páčky do konektoru za pojistkami je jiný . Ale to je prkotina . Jinak standartní prodejní cena je aktuálně 4-5 tisíc. Doporučuji najít páčku v jiném koncernovém autě,na vrakáči při troše štěstí seženeš za pár kč
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Poděkovali: syyx

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.230 sekund

Login