Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: VW T4 Caravelle Climatronic

VW T4 Caravelle Climatronic 20. čen 2016 13:45 #168220

  • butchis
  • Avatar uživatele butchis Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, mám problém s jednotkou nebo panelem Climatronicu na T4 Caravelle 2.5 Tdi. Jednotka je 5HB 007 054-01 obj. č. 701 907 044 A (5HB 7054). Je to první jednotka climatronicu, která se montovala. Při zapnutí klíčku se na displeji zobrazí pouze šipka dolů, panel nereaguje. Nevím, zda je problém v panelu nebo v jednotce. Jednotka přes diagnostiku lze připojit a je bez závad. Po otevření jednotky nebo panelu je deska bez zjevných spálenin apod. V servise si s tím neví rady.

Nemáte někdo na prodej jednotku či panel nebo nevíte kdo tyto jednotky opravuje? Ve firmě Miloš Lustig - Optimex International říkají, že jednotka je stará a neopravují již je.



Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T4 Caravelle Climatronic 20. čen 2016 18:35 #168222

Zdravím,
jednotky nejsou úplne dobře k dostání, sám sháním špatný panel na pokusy.. Osobně tipuju špatný panel nebo kábl k panelu. A to z důvodu, že šipka dolů a jinak prázdný displej se dost často objeví, když připojíš panel k jednotce (vyplé). Je to v podstatě chybový stav, kdy se procesor v panelu nerozběhne. Při tom připojení na rozběh nestačí energie z kondenzátorů, tobě nejspíš procesor nefunguje. Bez nějakých pokusů je to ale na nic.
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T4 Caravelle Climatronic 11. pro 2017 21:35 #181226

Cabas , nevite nekdo jaky je typ nebo kde sehnat ty tri zarovky do climatronicu k podsviceni ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T4 Caravelle Climatronic 18. pro 2017 20:01 #181304

  • butchis
  • Avatar uživatele butchis Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, žárovičky nejsou moc k sehnání. I díky nim se nám podařilo zničit celou jednotku i s panelem

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T4 Caravelle Climatronic 18. pro 2017 23:09 #181310

Jak moc jste to odbouchli? Treba by to slo spravit..
vim, ze te to nepotesi, ale kdyby jsi se chtel zbavit toho "vraku", tak stale mam zajem...
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T4 Caravelle Climatronic 19. pro 2017 15:20 #181317

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 69
Nevím to jistě , ale myslím že podobně to bylo i v I. generaci Sharan , Alhambra , Galaxy - chtělo by to porovnat schémata - pravděpodobně by se to mohlo lišit v pvrním trojčíslí ( určuje pro jaký model to je ) a samozřejmě předním plastem

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T4 Caravelle Climatronic 19. pro 2017 16:32 #181319

Jak se dívám, tak podobný to je, ale spíš to svádí na "modrý" klimatronik. Už jen podle displeje...
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T4 Caravelle Climatronic 05. zář 2018 11:57 #187028

  • Ondry
  • Avatar uživatele Ondry
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj pokud ještě máš zájem to tenhle "zelený" klimatronik tak jeden mam funkční. Zbyl mě po opravě klimatizace sehnal jsem dva a jeden my zbyl.
Poděkovali: pprk31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:VW T4 Caravelle Climatronic 26. lis 2018 10:43 #189401

Honzis Caravelle napsal: Zdravím,
jednotky nejsou úplne dobře k dostání, sám sháním špatný panel na pokusy.. Osobně tipuju špatný panel nebo kábl k panelu. A to z důvodu, že šipka dolů a jinak prázdný displej se dost často objeví, když připojíš panel k jednotce (vyplé). Je to v podstatě chybový stav, kdy se procesor v panelu nerozběhne. Při tom připojení na rozběh nestačí energie z kondenzátorů, tobě nejspíš procesor nefunguje. Bez nějakých pokusů je to ale na nic.

Čus, mam stejný problém. Na panelu kousek ty šipky dolů a jinak prazdnej displej.... a cely se to stalo po rozebrání a pokusu implantovat podsvícení. každopádně jsem si všiml, ze tam mam polamanej ten přívodní kabel k panelu... mohl by teda bejt špatnej jen ten kabel jo? Po tom co jsem se dozvěděl za kolik se ty panely prodavaji a jak tezko jsou sehnatelny bych to spíš rád nějak opravil :D

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:VW T4 Caravelle Climatronic 26. lis 2018 10:44 #189402

Ondry napsal: Ahoj pokud ještě máš zájem to tenhle "zelený" klimatronik tak jeden mam funkční. Zbyl mě po opravě klimatizace sehnal jsem dva a jeden my zbyl.

čus, měl bych eventuálně zájem jestli ho ještě máš... copa by sisbza něj predstavoval.

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T4 Caravelle Climatronic 31. kvě 2021 17:03 #202397

  • Jcub1
  • Avatar uživatele Jcub1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Žárovky jsem koupil přes alegro.pl - jen originál z německa 1ks vyšel na cca 600kč.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T4 Caravelle Climatronic 27. čec 2021 14:51 #202833

Ahoj, mam podobny problém, na climatroniku mi přestalo fungovat ovládaní teploty a ventilátorů. Ostatní tlačítka jdou. Chybové hlášení 00767 snímač teploty vyparniku vzadu. Může to mít souvislost? Díky
T4 Multivan 2,5 TDi 111 kW 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Petr M..
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.252 sekund

Login