Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - BUDÍKY "přístrojovka"

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 24. dub 2018 22:39 #184145

Bukowski:
Je to 5V stabilizátor, ten LM2576 by tam možá šel - nevím, jestli má stejně piny. Ale musel by to být LM2576-5. Jinak dal bych tam v dnešní době Traco TSR1 2450, 3 drátky a jede se...
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 20. zář 2018 21:29 #188513

Zdravím, mám problém u T4 98 ACV se staršíma/hranatejma budíkama a to "padlý ručičky"... Budíky 7D0919862G a nejdřív zlobily tak, že po zapnutí zapalování s sebou ručičky(hlavně tacho a otáčkoměr) škubaly a nevrátily se na 0, ale pomohlo je rozebrat, dát ručky zpátky, očistit konektor (mírný známky oxidace jevil...) a zase vše fungovalo do tý doby, než přestaly fungovat všechny... Napájení budíků zatím zběžně proměřený a i v zátěži a ok, víte někdo na co přesně se připravit/co přesně v těchhle budíkách proměřit? Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 06. říj 2018 10:13 #188764

Nikdo neví/neopravoval/neopravuje?
Sháním budíky 7D0919862G , díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 02. lis 2018 10:24 #189109

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Ahoj , menil jsem palubku kamaradovi z maxidotu nas obyc budiky (modre podsviceni dvoustekrova jednotka) Maxidot byl na tom spatne...... a chtel bych ho dat do meho auta uz kvuli otackomeru (roxdil v cervenem poli ACV - AXG)
Chtel bych si ho opravit a dat na moji jednostekrovou jednotku mam uz modre podsviceni rv 98 model 99
Umel by to nekdo predelat vim ze se tam nejam musi dat prevadec scan-BUS?

A druhy dotaz ty budiky co jsem namontoval do auta maji mene km a rad bych tam mel to co maji ty co jsem vyndal. da se to nastavit nejak lehce ve Vagu? tam myslim byla volba nastaveni KM po vymene ale pouze jednou.

Diky
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 28. kvě 2019 15:04 #192595

  • TOM80
  • Avatar uživatele TOM80
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0
Tak mi taky přestaly svítit budíky...jedná se o Transporter T4, modré podsvícení, model. rok 2000, bez PC. Pojistky jsou v pořádku, zapojení kabel. svazku u modulu (zapínání/vypínání osvětlení, regulátor jasu, regulátor výškové nast. světel) taky..takže zbývá jen zapojení svazku za budíky..? Nebo má někdo jiný tip? Třeba ten regulátor jasu??

Budíky se po zapnutí osvětlení normálně rozsvítily a pak to zničehonic zhaslo... :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 24. čec 2019 20:59 #193533

  • TOM80
  • Avatar uživatele TOM80
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0

TOM80 napsal: Tak mi taky přestaly svítit budíky...jedná se o Transporter T4, modré podsvícení, model. rok 2000, bez PC. Pojistky jsou v pořádku, zapojení kabel. svazku u modulu (zapínání/vypínání osvětlení, regulátor jasu, regulátor výškové nast. světel) taky..takže zbývá jen zapojení svazku za budíky..? Nebo má někdo jiný tip? Třeba ten regulátor jasu??

Budíky se po zapnutí osvětlení normálně rozsvítily a pak to zničehonic zhaslo... :(


Tak to bylo v modulu zapínání/vypínání osvětlení, regulátor jasu, regulátor výškové nast. světel...

Díky mašlo !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od TOM80.

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 05. dub 2021 08:18 #201820

Ahoj, nemáte někdo na výměnu budíky na 2,4d s otáčkoměrem za tyhle 7D0 920 801B modre (mě nepasuji-nic mi nefunguje)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 23. kvě 2021 00:24 #202294

  • Duke
  • Avatar uživatele Duke
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 113
  • Obdržená poděkování 4
11
Dobre si rozmysli, čo si želáš, lebo sa Ti to môže splniť

VW T4 1,9TD 1995, 50kW
VW T4 2,4D 2000, 55kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Duke.

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 23. kvě 2021 00:26 #202295

  • Duke
  • Avatar uživatele Duke
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 113
  • Obdržená poděkování 4

Honzis Caravelle napsal: Bukowski:
o 5V stabilizátor, ten LM2576 by tam možá šel - nevím, jestli má stejně piny. Ale musel by to být LM2576-5. Jinak dal bych tam v dnešní době Traco TSR1 2450, 3 drátky a jede se...


Mám T4 2,4D r.v.2000 budíky modré s poloDOT. Prestal mi fungovať ukazovateľ teploty motora. Buď je na 0 alebo vyskočí na 90, ale to je stále zriedkavejšie. Ako tu bolo spomínané, začína to budíkom teploty a bude to mať pokračovanie.
Ten regulátor je v budíkoch, ak dobre chápem, je zrejme na nejakom mohutnom chladiči, asi na doske neprehliadnuteľný. Keď je ten pôvodný lineárny 5pinový, ako treba zapojiť ten spínaný trojpólový?. Tie 3 kábliky si vyviedol von a regulátor niekde prilepil navrch. Nemalo by sa to hriať, čo som čítal má menšiu spotrebu a netreba chladič
Dobre si rozmysli, čo si želáš, lebo sa Ti to môže splniť

VW T4 1,9TD 1995, 50kW
VW T4 2,4D 2000, 55kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Duke.

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 09. zář 2022 09:32 #207303

Zdravím,
mám dotaz ohledně budíků u VW T4 1.9 td, r.v. 1997. Problémy začaly tím že rychlost za jízdy vypadávala, zkrátka si ručička létala sem tam jak se jí zachtělo. Po nějaké době přestala ukazovat úplně. Do toho mi začal lítat ukazatel paliva nahoru a dolů. budíky jsem měl dvakrát u elektrikáře který je propájel a tvrdí mi že je vše ok. Náhon mám elektrický a cívku jsem dával novou (dvakrát). Máte někdo podobnou zkušenost? Zkusil bych na zkoušku vyměnit budíky za jiné zda by to nezačalo zase vše fungovat. Nemáte někdo náhodou nějakého ležáka? Viz obrázek. Nebo třeba jen na půjčení? Už bych chtěl aby to fungovalo jak má. Předem díky vám...
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 03. led 2023 17:00 #208130

Prosím - budíky viz foto - otáčkoměr bere signál z altíku , nebo z řídící jednotky? Dále snímač rychlosti už je elektronický ? A náhodou neválí se někomu doma , i s kabelovým svazkem ? Děkuji :-)

A ještě jeden "detail " - umí na nich/ je to vůbec možné, přepsat kilometry ? Rád bych aby v případě výměny ukazovali správný a reálný ( nestočený) nájezd auta .....
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Mickey1.9td.

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 02. pro 2023 08:44 #210398

zdravim vs,mam taky problem v mojej t4 acv neukazu mi palubak,hodiny idu, pačkou ide prepínat ide aj tempomat ale spotrebu ani teplotu oleja neukazuje je to 97rok vyroby stare budiky aj z otackomerom kde hladať chybu? a nežhavi mi to všetko jeden suvis? riešili ste to už?odkial začať?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 04. pro 2023 07:18 #210401

Nežhaví - odpoj 2pin čidlo na vodní přírubě na hlavě , auto by mělo žhavit maximální dobu - cca 20 sec. Pokud ano , je v háji čidlo. Pokud ne , kabeláž . Teplota - jestli myslíš teplota vody , tak buď odešlo čidlo ,nebo poškozená kostra . Do čidla vedou 4 dráty , zkus je propípat . Co jsem pochopil , tak máš zelené budíky s mfa , nejsem si úplně jistý, že umí teplotu oleje. Ono je dost možné, že jsi při výměně těch vstřiků nějak víc ohnul kabelovým svazkem ,a nějaký drátek to nevydržel ....
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.249 sekund

Login