Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: protocenej tisicihran na predni poloose a nutnost vymeny prevodovky DSG

protocenej tisicihran na predni poloose a nutnost vymeny prevodovky DSG 02. bře 2015 19:53 #151975

Tak to je dalsi rana, ktera me po vymene motoru a palivove soustavy vcetne filtru pevnych castic postihla. Uz mi chybi jen prevodovka jsem si rikal. Muze mi nekdo poradit a doufam vyvratit, ze v pripade protoceni (strzeni tisicihranu na prednim nahonu) se u automatu DSG neda vymenit ta druha cast co leze z prevodovky? Pry to jde jen u manualu anebo stareho typu automatu... to nejde uriznout a navarit? Kde udelali soudruzi konstrukteri chybu? Ja pred pul rokem na tom automatu vymenil spojku a setrvacnik a ted pri 270tis mam na T5GP krome chladice vymeneny vsechno a toho bohuzel nic na zaruku.
Sorry ze to pisu fanoskum VW, ale FUCK VW. Ja uz zanevrel - VW na radu multivan s prominutim S...! Na tak tezky auto maly motor a spatny dily na nahonu... a nemoznost opravy... co dodat.
Umi nekdo ten automat rozebrat? Ve znackovych servisech(Brno ROS) nabizi jen vymeny novych kusu. Napada me jen se jeste spojit se s panem Sixtou na radu....

prosím specha, diky vsem za odpoved

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

protocenej tisicihran na predni poloose a nutnost vymeny prevodovky DSG 03. bře 2015 07:52 #151994

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Fanoušci jsou v sekci T4. To víš, T5 to už to není volks wagen. Já na svoji T5 už taky vyměnil všechno kromě kastle. Teď ji zcela funkční a v podstatě jako novou raději prodávám.
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.157 sekund

Login