Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: t5 2.5 96kw AXD při puštení spojky je slyšet bouchnutí

t5 2.5 96kw AXD při puštení spojky je slyšet bouchnutí 30. led 2018 14:32 #181905

  • kozatej
  • Avatar uživatele kozatej Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 21
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, hledal jsem, ale stejný problém jsem nenašel. Mám T5 2.5 tdi AXD 96kw, auto má najeto 350tis, spojka asi před 40tis nová, při zařazení jakého koliv rychlostního stupně i zpátečky a při puštění spojky je slyšet cuknutí a bouchnutí,za jízdy to nedělá, myslel jsem že to dělají nějaké silentbloky nápravy dělal jsem komplet go přední nápravy, kromě ložisek, ty jsou dobré. Žádná změna, vyměnil jsem přední a boční silenblok motoru a převodovky, furt stejné. Neměl někdo stejný problém, bouchnutí je slyšet od strany převodovky. Naučil jsem se s tím rozjíždět, ale třeba při tahání vozejku to vadí. Dvouhmota to není nic nemlátí. Už nás na to koukalo několik a někomu se zdá že to dělá diferenciál. Prosím rady,

Díky David
T5 Multivan 2.5 tdi 128 kw
T5 Transporter 2.5 tdi 96kw , AXD prodáno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

t5 2.5 96kw AXD při puštení spojky je slyšet bouchnutí 30. led 2018 20:48 #181908

Tiež som to davno riešil vymenou dielou bez vysledku, nakoniec som prišiel nato že chyta plast pri spuštani pedalu pedal odrazu poskočil po vyrezani časti plastu problem trhnutia zmizol.
VW Multivan 128kw
VW Polo
Honda FRV
Ford tranzit

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

t5 2.5 96kw AXD při puštení spojky je slyšet bouchnutí 01. úno 2018 22:40 #181947

  • kozatej
  • Avatar uživatele kozatej Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 21
  • Obdržená poděkování 0
Tak to přišlo :( včera v Polsku s podválem uprostřed města a největší zácpa při rozjezdu do kopce bum zarachotilo, řadit jde a nejede. Myslel jsem, že by to mohlo bejt poloosa, ale vypadá to na převodovku, uvidím až to rozdělám.
T5 Multivan 2.5 tdi 128 kw
T5 Transporter 2.5 tdi 96kw , AXD prodáno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

t5 2.5 96kw AXD při puštení spojky je slyšet bouchnutí 06. úno 2018 09:11 #182010

  • Paja01
  • Avatar uživatele Paja01
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 2,5 128kw
  • Příspěvky: 23
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Kdysi u jinýho auta jsem takový bouchání řešil
Byl to gumový kobereček, co zůstával viset na pedálu a po puštění spojky se uvolnil a bouchnul do podlahy :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.197 sekund

Login