Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Zadní ventilátor nefunguje

Zadní ventilátor nefunguje 08. čen 2016 18:27 #167894

  • Krystufek
  • Avatar uživatele Krystufek Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 8
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
mám Multivan 2005 Highline z třízonovou klimatizací Climatronic. Nefunguje mi zadní větrák (ten co je vpravo v kufru a rozvádí všechen vzduch dozadu), tedy v servisu zjistili, že větrák je v pořádku (zkoušeno na jiném Téčku) + i ten modrý předodpor. Podle nich to prý bude asi v tom ovládání vepředu (ten display s regulací teploty atd.). Což mě přijde divné, protože přední větrák to ovládá úplně na pohodu (tzn. klima a vše z předních průduchů funguje krásně). Ale prý to vyzkouší v pondělí,. Tvrdí něco o "tišťáku", že to nemusí vysílat signál dozadu a o tom, že to hlásí nějakou chybu odporu.

Nějaký nápad zda to nemůže být něčím jiným? Třeba jenom nějaký kabel. Případně kde ty kabely vedou apod.

Pokud někoho máte z Prahy, kdo by uměl rychle opravit, tak prosím sem s ním. Trošku mě tlačí čas, protože za týden a něco jedu do Řecka. Můj servis není z nejrychlejších a já nejsem úplně přesvědčen, že to dají. Předtím to byl skoro na 99% jasně rozbitý větrák. A mně by se docela ta fungující klimoška i vzadu docela hodila.

Omlouvám za laickost a vágní popis, sem fakt dost poleno. Předem děkuji všem za odpověď. Kryštof

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zadní ventilátor nefunguje 01. říj 2016 01:07 #170711

  • fifin
  • Avatar uživatele fifin
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 8
  • Obdržená poděkování 0
Zdar.
Jak jsi dopadl s trablem?co to presne nedelalo?
Transporter T5 4Motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zadní ventilátor nefunguje 03. kvě 2017 21:31 #176404

Ahoj,
měl jsem stejný problém mám Caravelle 2008 s třízonovou klimatizací Climatronic-.vyřešeno až výměnou ovládacího panelu ve stropnici ,která má v sobě řídíci jednotku.Dal jsem ji z Multivanu( a funguje to.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.132 sekund

Login