Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Matrace

Matrace 22. úno 2018 12:16 #182326

  • Sloup
  • Avatar uživatele Sloup Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,nějaký tip na nafukovací matraci do multivanu t5.



Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Matrace 22. úno 2018 13:24 #182328

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Taky se s tím zrovna zabývám, moje nová krabice Peugeot Boxer je už v ČR, teď na ní dělají úpravy pro caravaning (naftový bufík do zadního prostoru i kabiny, elektrickou přípojku a zásuvky na 230V a další drobnosti), počítám, že tak ve druhé dekádě března jí budu mít doma. A bude mě čekat výroba nábytku. Bude to proti nedávno prodané 6 místné Hyundai H1 jen 3 místný vůz, ale uložím tam v případě nutnosti až 4 lidi. Obytný prostor 3,12x1,87 m.
K těm matracím, mrkni sem. www.hvezdickanova.cz/nafukovaci-postele/ . Já koupím asi 2 matrace Twin 188x99 cm. To bude pro 4 stačit, ale jsme jen 2 s klukem, takže tam budeme jako lordi. Ta firma je z Písku a ty 2 matrace budou stát jen asi 700 Kč.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Espero.

Matrace 22. úno 2018 14:44 #182330

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2758
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 918
Já jsem v autě dřív byl zvyklý spávat na té matraci, kterou má vybranou Espero, akorát v polovičním rozměru a už bych to řešil jen jako nouzovku. Spalo se mi na tom špatně. Paradoxně se jako mnohem lepší varianta ukázala obyčejná 5 cm molitanová matrace na dřevěné desce. :-) Líp než na té nafukovačce se mi spalo i na té obyčejné matraci z ikei...taky nízká, stojí pár korun. Ale je to asi především o tom, co má kdo rád a jaký má záda. ;-)
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Matrace 22. úno 2018 20:35 #182338

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
No tak já to taky považuju za nouzovku, jen abych mohl, jakmile udělám základní nábytek, (postele a skříně pod nimi), vyjet. To zvládnu doufám do 14 dnů až 3 týdnů. Později tam přijdou matracové polštáře, které budou sloužit jako sedáky a opěradla lavic kolem stolu a po složení jako lůžko ze 4 kusů polštářů. Bude se tam dát sedět jako v karavanu. Jenže než mi to udělají, tak by mi nové auto asi zestárlo v garáži. Takže nejdříve foukací matraci na rychle stlučené postele, potom dodělat kuch. linku a síťový program na stěny a strop, (je to zevnitř jen 167 cm vysoké od podlahy ke stropu, takže nemůžu dělat vysoké skříňky) a budu je suplovat elastickými sítěmi. Potom o něco později stůl se zvedací nohou jehož deska bude součástí lůžka a nakonec pak ty variabilně pojaté molitanové, ale očalouněné matrace, celkem 12 kusů . No a foukací matrace budu moci někomu zase přepustit. Tak po roce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Espero.

Matrace 22. úno 2018 22:01 #182340

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Máme taky jen 7cm molitan, teď jsme přidali Dormeo paměťovou pěnu 3cm a je to hned jiné poleženíčko. Taky zjišťujeme, že postel z plné překližky neumožňuje větrání matrace a v zimě se to dole potí. Doporučuju proto při konstrukci postele rošt, nebo aspoň nějaké větrací díry....
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Matrace 22. úno 2018 22:06 #182341

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
To je zajímavé, něco takového jsem v Háčku nepozoroval, ale fakt je, že v zimě jsme nespali. Jenže já budu v zimě topit, což jsem v Háčku neměl, takže by se to potit nemělo. Neboli do překližky provrtat dírky po celé ploše. Vezmu v potaz.,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Matrace 03. bře 2018 09:01 #182597

  • Valtra
  • Avatar uživatele Valtra
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 3
Podle mých zkušeností je lepší volit matraci pokud možno tenčí 5-7 cm protože se ušetří dost místa pokud s tou mataci manipulujete po autě. My jsme koupili 6 cm matrace z IKEA (JAREN) a nařezali nařezali přesně podle postele. Máme to asi v 5 kusech. Nechali očalounit a na spaní přesto natáhneme stahovací prostěradlo. Je to dorý kompromis.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Matrace 04. bře 2018 01:35 #182615

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
Špatný záda + 10cm + matrace jako harmonika = jediná volba u mě .
Viz.Valtra-na boky matrací našít suchý zip a budeš koukat jak se to nerozjíždí ani pod prostěradlem ;)




nebo...
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Matrace 29. bře 2018 14:52 #183261

Pokud chcete někdo velmi pohodlné samonafukovací karimatky, tak tady dávám odkaz. Vyzkoušeno několik let pod stanem. Neuvěřitelné pohodlí.
www.yate.cz/yate-camping-modra-seda-198x...tail-TNR1000101.aspx

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Matrace 05. led 2019 16:10 #189864

Ahoj, nemáte prosím někdo plánek, jak matrace nařezat do T5ky 2015+??
Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.256 sekund

Login