Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Nemáte někdo zkušenost se sluneční střecha euro trail fjord 260?

Nemáte někdo zkušenost se sluneční střecha euro trail fjord 260? 13. bře 2018 16:29 #182895

  • Sloup
  • Avatar uživatele Sloup Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Camping


Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemáte někdo zkušenost se sluneční střecha euro trail fjord 260? 14. bře 2018 08:32 #182915

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2758
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 918
Mám tu delší verzi (Fjord 300). Kupoval jsem v květnu 2015 a měli jsme to postavené hádám tak třikrát. :-) Ale třeba nějak pomůžu.
V kostce: Postavit to není žádná maturita, plachta se jeví bytelně. Nicméně jednou, když hrozilo horší počasí (velký vítr), jsme ji rovnou raději sundali. Slouží jako úplný základ, nicméně pro lepší ochranu před sluncem nebo soukromí v kempu bych doporučoval dokoupit alespoň jednu bočnici. My to fakt moc nestavíme, tak to neřeším, ale jinak bych ji určitě dokoupil. Bral jsem to na doporučení, dobrej poměr cena/kvalita a nechtělo se nám tahat altán, protože tohle je skladnější. :-)
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemáte někdo zkušenost se sluneční střecha euro trail fjord 260? 15. bře 2018 10:29 #182941

Mám tuto strechu aj s bočnicou, bočnica je dobra hlavne keď prší. Dá sa zapnúť v pravo aj vľavo ,akurát ta strecha sa neda napnuť nakoľko je s ťažšieho pog.mat. preto ju musím podkladať inak sa dá ľahšie zmontovať ako predstan ktorý už použivame pomenej.
VW Multivan 128kw
VW Polo
Honda FRV
Ford tranzit

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemáte někdo zkušenost se sluneční střecha euro trail fjord 260? 18. čec 2019 18:43 #193456

  • Jaro78
  • Avatar uživatele Jaro78
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 31
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 7
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli jsi koupil tu Sluneční plachtu Eurotrail Fjord 260 a jestli jsi s ní spokojený? Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemáte někdo zkušenost se sluneční střecha euro trail fjord 260? 18. čec 2019 23:04 #193460

Ano mám ju aj z bočnicou u ktorej je výhoda pri vetre,výhoda je v lahkej montáži pri častejšich presunoch Norsko mesiac v pohode
mám aj predstan ale ten použivam pri horšom poćasi Materiál ok strecha pogumovaná nepremokne ale nedá sa napnúť vyriešil som dodatočnou vystuhou.
VW Multivan 128kw
VW Polo
Honda FRV
Ford tranzit
Poděkovali: Jaro78

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.194 sekund

Login