Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Problem s klimatronik T4

Problem s klimatronik T4 18. čen 2018 17:55 #185612

  • Ondry
  • Avatar uživatele Ondry Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 1
Zdravím mam problem s klimatronik na t4 rok 98 "zeleny" display píše že mam zaple nezávislé topení i kdyz zapnuté není na panelu porad svítí nápis "HE" panely jsem měnil vyzkoušená byly dva a porad stejne. Auto porad topi diag.nehlasi žádnou závadu nez.topeni je odpojene nevíte čím by to mohlo být? Panel na nic nereaguje ani restart nejde díky za rady klima.je naplnena

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys.

Problem s klimatronik T4 18. čen 2018 22:18 #185617

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 69
do jednotky je připojený kabel , kterým se dálkou zapíná bufík - pravděpodobně je na něm potenciál pro zapnutí - z hlavy si to nepamatuji a ke schématu se teď nedostanu - určitě se tady na foru bude dát dohledat .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problem s klimatronik T4 27. čen 2018 11:26 #185841

  • Ondry
  • Avatar uživatele Ondry Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 1
Dik za radu ale je divné že se to stalo až po novém naplnění klimatizace do té doby to šlo vše jak má budík i klima s topením

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problem s klimatronik T4 28. čen 2018 23:07 #185879

No...
Já jen koukám, protože když jsem to hledal, tak jsem vůbec nenašel, že by zelenej klimatronik šel zapnout na HE. Všude jsou popisy jen na modrej...Pak ani metoda pokus omyl nevedla k cíli a já nakonec na vypínač bufíku zapínám celý klimatronik. Což v zásadě neva, aspoň se mu do teho dá kecat...

Jestli se ti to tak chová až po naplnění klimy. Klima, když je prázdná, tak to ví a považuje za chybový stav (a bliká po startu). Pokud je v chybovým stavu, tak bych tipoval, že nebude svolná k různým činnostem. Mimo jiný možná to, proč jsem tehdy nenašel režim nezávislýho topení, mám někde v palubce špatnou klapku a v zimě mi to bliká furt...
No. Na pokus bych tomu sebral čidlo tlaku v klimatizaci. Přiznám se, že teď z hlavy nevím, kde je, ale tuším ho někde nahoře poblíž odboček do zadního výparníku. Je 4drátové. Když mu ho sebereš, mělo by si to myslet, že v okruhu není plyn...

Každopádně obojí vede k tomu, že budeš muset najít ten drát, kterej vede od vypínače nezávislýho topení k jednotce klimatroniku. Protože tam prostě bude, co tam nemá bejt.
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Honzis Caravelle.

Problem s klimatronik T4 20. lis 2018 19:07 #189321

Ten režim HE se spustí po přivedení napětí na pin T5 e/2 climatronicu údajně. Ještě tak vědět který pin to je!? Nemůžu najít nikde schéma konektoru! Konečně chci přepojit na nezávislé topení.
T4 multivan, climatronic 1998

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.236 sekund

Login