Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Drnčení multivanu T5

Drnčení multivanu T5 21. říj 2014 13:49 #145753

  • kamil37
  • Avatar uživatele kamil37 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Stal jsem se majitelem T5 biturbo 132kw 4x4 DSG7, r.v. 2010, najeto cca 56000km. Když jedu ve městě tak se auto chová super, ale mimo město od 5-7 a naopak při 1800ot/min se na okamžik ozve zadrnčení, které je patrné v celé karoserii a já to cítím hlavně v sedadle. Auto musí být aspoň trochu v tahu, jinak je klid. Poraďte mi prosím v servisu mi řekli, že to nic není, ale mě to dost znervozňuje. Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od kamil37.

Drnčení multivanu T5 26. říj 2014 07:27 #145895

Mě to dělá od začátku. Domnívám se, že se jedná o vibrace kardanu. Kámoš má stejné auto ne však 4x4 a nedělá mu to. Také jsem z toho byl nesvůj, ale dnes to točím min. okolo 1900. Když jsem auto nachipoval, tak se vibrace zlepšily. Není to tak hrozné. Když jsem naložený, tak jsou vibrace větší. Třeba někdo z fóra bude mít přesnější informace.
Jo a na staré T5 2,5 mi to nedělá. Na té se motor vytáčí více.
VW T6.1 Multivan long 110 kW r.v. 2021

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od hak.daniel.

Drnčení multivanu T5 23. led 2015 11:24 #150292

Tato závada se u mého Multivana projevovala také už od najetých dvou tisíc km. V servisu na nic nepřišly , tak jsme s kámošem
zasedly do auta a jezdily do kopce tak aby motor byl v tahu a drnčení bylo nejintenzivnější. Výsledek - pod palubkou se dotýkali
trubky klimatizace . Oprava jednoduchá - vrazil jsem tam mezi ně dřevěnou palubku a je ticho.Trubky najdeš po demontáži schránky na flašku nahoře u motorové přepážky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Drnčení multivanu T5 23. led 2015 12:41 #150297

  • kamil37
  • Avatar uživatele kamil37 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Díky moc, vyzkouším.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Drnčení multivanu T5 29. pro 2017 20:55 #181436

  • Muška
  • Avatar uživatele Muška
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 28
  • Obdržená poděkování 0
Můžu se zeptat, zda jste opravoval ty trubky a jestli to pomohlo? Mám stejný problém. Zvuk se projevuje jako když najedete na ten vroubkovaný pás u krajnice. Občas.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.214 sekund

Login