Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T5GP palubný počítač ukazovateľ spotreby

T5GP palubný počítač ukazovateľ spotreby 28. pro 2017 12:00 #181420

  • Behrac
  • Avatar uživatele Behrac Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 0
Ahojte, potreboval by som sa spýtať jednu vec mam VW T5 GP a medzi budíkmi mám ten displej čo Vám hodím dole do prílohy pátral som na internete, pretože by ma zaujímal napríklad taký údaj, že akú mám spotrebu poprípade aby mi tam zobrazovalo rýchlosť digitálne a našiel som totožný displej a miesto toho miesta kde ja mám stupne celzia tak mu tam ukazovalo Priemernú spotrebu a presne tohto by som potreboval docieliť. Viete mi s tým niekto poradiť ako tam miesto stupňov dostať iný údaj ?
Ďakujem pekne a prajem príjemný zvyšok dňa
[img]http://file:///var/folders/y2/ckmx_6_s4717zgtbd3kg1sfr0000gn/T/IMG_3848.jpg
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5GP palubný počítač ukazovateľ spotreby 28. pro 2017 12:13 #181421

Podle mě máš nižší verzi "multifunkčního ukazatele". Já mám v Multivanovi Multifunkční ukazatel "Premium":
(barevný LCD displej, rozšířené funkce) a ten umí to co popisuješ že bys tam chtěl. Jestli to lze nějak dostat do tvého auta netuším, tipnul bych si že dost těžko (potřeba jiného displeje + nějaké další úpravi řídící jednotky či co...)
T5 Multivan GP 4MOTION

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5GP palubný počítač ukazovateľ spotreby 01. led 2018 19:39 #181479

Presne tohle jsem resil na mem T5. Zaroven s tempomatem. Kabely jsem objednal na poollretrofits.com/ . Asi by se nechaly sehnat levneji. Ridici jednotku BCM jsem sehnal v cechach a pak jen ozivit. Pokud chces jen ty udaje na display jsou to tri draty mezi budiky a packou. Zapojeni bych doma nasel. Klidne zavolej 604 734364.
Poděkovali: Behrac

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.172 sekund

Login