Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Spolehlivý servis na T5 v CZ

Spolehlivý servis na T5 v CZ 02. čen 2009 01:31 #17017

  • Burianek
  • Avatar uživatele Burianek Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj fandove Transportera,
prave jsem si koupil T5 (delsi verze), ale bohuzel jsem tomu nasel hned nekolik mikro-problemu, ktere bych rad resil s odbornikem, nejsem na to dost sikovny... :oops:
Napriklad mam nefunkcni pasy uprostred u dvojsedadla spolujezdce a to same u stredniho pasu trosedadla v druhe rade. Klimatizace taky neni v kondici. Navic jsem to moje skvely auto pri parkovani 'trochu' promack po jedne a pak po druhe strane...

Nemate prosim nekdo typ na dobry servis pro T5 v Praze a blizkem okoli, kde by me mohli obecne dobre pomoci? Nejradeji bych nejakeho fachmana, co T5kam rozumi, najde se tam urcite i vic veci k 'dodelani'.
Dik moc predem,
Honza B

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 02. čen 2009 12:37 #17030

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Je pro tebe Kutná Hora daleko ? Jestli né, tak Voki ;) .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 05. čen 2009 01:14 #17209

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

Burianek napsal: Ahoj fandove Transportera,
prave jsem si koupil T5 (delsi verze), ale bohuzel jsem tomu nasel hned nekolik mikro-problemu, ktere bych rad resil s odbornikem, nejsem na to dost sikovny... :oops:
Napriklad mam nefunkcni pasy uprostred u dvojsedadla spolujezdce a to same u stredniho pasu trosedadla v druhe rade. Klimatizace taky neni v kondici. Navic jsem to moje skvely auto pri parkovani 'trochu' promack po jedne a pak po druhe strane...

Nemate prosim nekdo typ na dobry servis pro T5 v Praze a blizkem okoli, kde by me mohli obecne dobre pomoci? Nejradeji bych nejakeho fachmana, co T5kam rozumi, najde se tam urcite i vic veci k 'dodelani'.
Dik moc predem,
Honza B

Jeden ze základů úspěchu je dát si bydliště do profilu............. :idea: :D :idea:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 10. čen 2009 02:00 #17604

  • Burianek
  • Avatar uživatele Burianek Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Cau, diky za odpovedi.
Bydlim v Praze. Kutna Hora je hodina cesty, to neni tak strasny.
Takze ja se Vokimu ozvu (to bude asi tenhle servis: http://www.autoalles.eu/kontakt.htm ).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 10. čen 2009 08:55 #17616

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Ano, přesně tenhle ;) .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 03. srp 2010 10:19 #47536

  • jirada
  • Avatar uživatele jirada
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 86
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj všem. Jsem z Brna a řeším stejný problém. Nechci ale k vůli tomu zakládat nové vlákno a tak jsem se přidal sem. Neznáte někdo dobrý servis na T5 v nejbližším okolí Brna ? Slyšel jsem o Slaném, ale to je pro mne opravdu hodně daleko. Nemá někdo stejné zkušenosti co nejblíže Brna ? Děkuji moc za informace.
VW Transporter T5 Facelift, 75 kW, 2 TDI
Škoda Octavia combi, 85 kW,1984 cm3
KIA Sportage 1,7 CRDi 4x2 85 kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 03. srp 2010 18:05 #47560

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Vřele doporučuju origo VW ROS Auto na Poříčí.
Mám z prodejny už 2hý téčko a se servisem jsem byl vždy spokojen.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 03. srp 2010 23:17 #47578

Tak to já zase z jiného soudku-první větší kontakt s D:_)1 servisem a průser - Olfiin Car Hradec Králové - :!: :!: :!: obloukem se vyhout :!: :!: :!: TAKOVÝM DILETANTŮM :!: :!: :!: Udělali mi takové škody na novém autě že se děsím v jakém stavu se mi auto vrátí z reklamace práce odvedené ve ZNAČKOVÉM SERVISE D:_)1 na mém new D:_)1 .
VW T5 GP 132kw , Polaris XP 850 ,Yamaha MT-01 SP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 04. srp 2010 00:56 #47582

No proste "autorizovane" servisy jsou POUZE menici dilu a ani neumej zachazet s diagnostikou ani multimetrem!!! Dneska se to zase potvrdilo, panovi vymenili vsechno mozne - samozrejme musel platit - stalo ho to cca 70tis. Kc - problem nevyresili, dokonce ani nenasli .. nakonec - TRIVIALNI - UHNILY DRAT!!! Ja se stydel panovi rict 1000Kc (vicemene jen za cas a to ze na to prijdu) za opravdove vyreseni problemu a oni se nestydeli chtit 70tis. !!!
Sice fakt nechapu jak muze vyhnit konektor k N75, ale neumi to najit a jen meni a meni dily - asi to nemaji v priruckach mladych svistu VW ... :o :o :o :shock: :shock: :shock: - kvuli nahodnym ztratam vykonu vymenili turbo, jednotku a mraky veci (N75 nemenili) a nenapadlo je promerit draty a svorkovnice ... A to uz panovi rekli ze si nevedi rady, coz uz mne docela nastvalo a ikdyz je auto v zaruce skoncilo mi "na stole" a vyreseno ... :) Opravdu posledni dobou plati spis AUTORIZOVANY = SPATNY ...
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1
Poděkovali: RadimS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 04. srp 2010 07:59 #47584

No já bych za sebe nerozděloval servisy na autorizovaný a ne au...
Já mám pouze dvě kategorie:
1/ DOBRÝ
2/ ŠPATNÝ
A je podle mě jedno co maj napsaný na vratech.Prostě to buď uměj a nebo jen dělaj,že to uměj...bohužel těch druhejch je asi víc :(
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 04. srp 2010 11:55 #47592

Souhlasim, ale kdyz vzdycky slysim: "Dali jsme to do autorizovanyho servisu, ty by to umet meli ne? Ale jen nam nauctovali 50tis. a je to porad stejne ...", "Delal nam to znamej, neopravil to, tak jsme to dali do autorizovanyho servisu a je to stejny", "Rekli nam to v autorizovanym servisu, takze vy urcite pravdu nemate" .... Tak zjistim ze je to vzdy o lidech a pokud se to nedostane do podvedomi "obycejnych" lidi, tak ty "autorizovane" servisy budou mit bohuzel vzdy navrch.
Ikdyz z "autorizovanych" servisu - kdyz jsou v koncich - nam sem bud zakazniky posilaji, nebo auta vozi a zakaznikovi samozrejme tvrdi ze opravili oni, takze touto variantou si reputaci drzi, ale tecka byla kdyz panovi tvrdili ze se mu "zastavuje turbo" .. uz od nich nechce vymenit ani sroubek na kole a my mame o spokojeneho zakaznika vic - turbo samozrejme v poradku a chyba uplne jinde :-)
Nezbyva nez zoufat kdy lidi konec zjisti pravdu a dalsi nadeje je v tom, ze ma vyjit narizeni ze servisni "garancni" prohlidky uz nebudou vysadou prave "autorizovanych" servisu, ale bude to moct delat jakykoli servis - ano je otazka jak tohle dopadne ...
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 04. srp 2010 14:18 #47605

  • jirada
  • Avatar uživatele jirada
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 86
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj. No tak to je právě ten sevis, kterému se chci obloukem vyhnout, protože jsem tam byl 3x , nic nenašli, dívají se na mne jako na blba, který si vymýšlí a obtěžuje. Dokonce mi udělali geometrii kol, kterou si nechali zaplatitim, přitom do 10000 km je to v záruce !!!! Proto hledám někoho jiného. Je už vydělávat nenechám. Ale děkuji za informaci.

micrak napsal: Vřele doporučuju origo VW ROS Auto na Poříčí.
Mám z prodejny už 2hý téčko a se servisem jsem byl vždy spokojen.

VW Transporter T5 Facelift, 75 kW, 2 TDI
Škoda Octavia combi, 85 kW,1984 cm3
KIA Sportage 1,7 CRDi 4x2 85 kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 04. srp 2010 14:40 #47607

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Tak to tedy nechápu , proč si jim platil za geometrii. Pokud jdu něco reklamovat a je to v záruce tak mě vůbec nezajímá jestli pro odhalení problému musí udělat geometrii nebo né. A pokud jí musí udělat pro zjištění závady tak bych jim nic neplatil. To je jako když příjdeš a je špatné turbo ,tak přeci taky musí načíst závady pro zjištění problému . A neplatíš jim přeci za načtení závad . Já jezdím na Jarov a jsem 100% spokojenej vždy bylo všechno opraveno a auto slouží jak má .
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 04. srp 2010 14:48 #47608

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tak to se divím.
Nemyslím, že by to bylo tím, že tam mám nějaké lepší vztahy.

Poslal jsem tam i velitele a myslím, že byl taky spokojen.

Jinak další ověřený servis je Autoservis Pepík vedle Autolakovny Prštné.
Ale to bys musel do Zlína.

V Brně ti nic jiného doporučit nedokážu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 04. srp 2010 23:09 #47626

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

Vendys napsal: Tak to tedy nechápu , proč si jim platil za geometrii. Pokud jdu něco reklamovat a je to v záruce tak mě vůbec nezajímá jestli pro odhalení problému musí udělat geometrii nebo né. A pokud jí musí udělat pro zjištění závady tak bych jim nic neplatil. To je jako když příjdeš a je špatné turbo ,tak přeci taky musí načíst závady pro zjištění problému . A neplatíš jim přeci za načtení závad . Já jezdím na Jarov a jsem 100% spokojenej vždy bylo všechno opraveno a auto slouží jak má .

Musím jen poznamenat, že na Jarově jsem také spokojen. Technici jsou příjemní, vstřícní a budí dojem, že ví o čem mluví.
Tím nechci říct, že je to nejlepší servis v ČR, ale já jsem tam byl vždy spokojen. A i když jsem byl třeba reklamovat nekvalitní práci, vždy vše v pohodě, uznali a předělali a i se omluvili.
Za mě tedy dobré.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.208 sekund

Login