Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Vzteklý Multivan aneb jak jsem ladil konfiguraci

Vzteklý Multivan aneb jak jsem ladil konfiguraci 24. dub 2017 10:40 #175904

  • vztekloun
  • Avatar uživatele vztekloun Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 38
  • Obdržená poděkování 0
díky, myslel jsem si něco takového. tak o víkendu budu mít půjčenou long caravelku, tak si to aspoň vyzkouším.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vzteklý Multivan aneb jak jsem ladil konfiguraci 24. dub 2017 16:54 #175915

  • helmet
  • Avatar uživatele helmet
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 4
Ta položka u CL je vyšší, jelikož HL a PanAmericana má již v základu determální sklo u řidiče. Nic jiného bych v tom nehledal. Když jsem odstrojil dveře, tak jsou stejně duté jako u CL. Pro zvýšení konfortu uvažuji, že tam dám ještě pěnu a desky na pohlcení hluku.
Jinak auto je opravdu tiché. Všichni co v tom jedou, tak to uznávají. V pohodě se dá domluvit i s lidmi ve třetí řadě.
Za sebe bych šel příště do LONG verze (i s levými dveřmi), jelikož tam vozím 4 děti a když to mám naložit na delší pobyt, tak to musím skládat až pod střechu
T6 MULTIVAN HL 4motion 150kW DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vzteklý Multivan aneb jak jsem ladil konfiguraci 24. dub 2017 21:56 #175931

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Ano, tohle je věčné dilema - výhody longa v prostoru, hlavně kufr, kontra třeba parkování ve městě..........
S krátkým mám šanci v Praze zaparkovat třeba do místa, odkud právě vyjela Octavia, pokud tam nebyla natěsno, s longem se ale většinou nemám šanci někam uchytit.
Ale zase to místo uvnitř je prostě neoddiskutovatelné................
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vzteklý Multivan aneb jak jsem ladil konfiguraci 05. úno 2022 08:38 #205240

Ahoj. Vim, ze je tohle stare tema, ale doufal jsem, ze k DCC bud tady na foru a nebo jinde najdu mnohem vic (mozna neumim hledat)...

Mam rezervovaneho Multivana 6.1 a jeste muzu sahnout do konfigurace. Auto ma vpodstate vse, co bych chtel (akust. paket, nezavisle, el. dvere, vcetne zadnich), jen tam neni DCC a nevim, na zaklade ceho se rozhodnout, zda ho jeste pridat nebo ne. Sem tam ctu, ze ten podvozek neni uplne perfektni (napr. ve srovnani s Veckem), ale taky ne vzdy se doctu, ze DCC to vyrazne zmeni. Nechci ale, aby mi vadilo, ze jsem dal takove penize a moh jsem o 30 tis. vic mit vyrazne vic komfortu.

Mate nekdo po letech nejake zkusenosti pro/proti? Diky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vzteklý Multivan aneb jak jsem ladil konfiguraci 27. bře 2022 10:17 #205659

Tak já osobně bych to tam nedával. Za mě je to placebo efekt. Vcelku to nic nedělá jen to přitvrdí už tak uskákanej podvozek. To že tlumiče jim tečou už v záruce je další bonus. U DCC je tlumič 3x dražší. Po záruce výměna drahota. Nikdy se to nebude chovat jak auta se vzduchovým podvozkem. Ani to konstrukčně nelze uskutečnit. Přední jednoduchý zavěšení bude vždy u tak těžkýho auta problém. I stará T4ka měla díky víceprvkový nápravě lepší podvozek než nová T6. Sice vývoj nezastavíš , ale ani pekelný šetření výrobců.
Všechny pomsty od VW
T5 multa pan amerikános - weg
New T5 -25 edition s 210k

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vzteklý Multivan aneb jak jsem ladil konfiguraci 27. bře 2022 10:39 #205662

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3151
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 229
Nedával bych DCC, běžný Multivan T6.1 už má zase o kousek lepší přední nápravu než T6. Oproti T5 je to velký pokrok. Zbytečně drahá věc na následný servis. Každý to má jinak. Já bych třeba i vymazal el.boční dveře a nechal pouze servodovirání. El. zadní dveře jsou super, ale pokud tam chce člověk vozit kola tak je to taky problém.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vzteklý Multivan aneb jak jsem ladil konfiguraci 27. bře 2022 11:40 #205663

  • Murphy97
  • Avatar uživatele Murphy97
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • VW pozitivni
  • Příspěvky: 166
  • Obdržená poděkování 26
Taky jsem vymaznul el posuvne dvere z highline a dal jen servodovirani. Funguje to skvele, fakt citovka.
Zadni mam v el (bez toho si to nejak nedokazu predstavit) a kola vozim na kouli.
Pri sklopeni nosice i se ctyrmi dospelymi horaky ta vrata v klidu otevru..
VW T6.1 Multivan DSG 110kW
VW Golf VII DSG 85kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vzteklý Multivan aneb jak jsem ladil konfiguraci 28. bře 2022 15:20 #205666

Diky za doporuceni. Uz jsem to nicmene objednal s DCC. Sice vyroba az koncem roku, takze by to (mozna) jeste slo vyndat, ale uz to necham. Zas nekdo jiny si pochvaluje ten rezim Comfort, zejmena ve meste. Docela by me zajimalo, jestli pak jde eventualne na konci zaruky (u me po 5 letech) nahradit standardnima tlumicema s tim, ze teda uz to nebude adaptivni...

Posuvny dvere taky chapu, ze nekdo nechce. Ono na to jde vzdy koukat tak, ze bud chci extra vybavu, ale pocitam s tim, ze se to bude srat a neco to bude stat (i na nervech), nebo proste to delam na minimalni riziko, s tim, ze nejaky komfort (mozna, pokud vubec) ozelim. Ale bocni el. dvere treba kamos s detma ma a chvali si. Krome zimy, kdy se mu na jedne strane serou...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vzteklý Multivan aneb jak jsem ladil konfiguraci 31. bře 2022 09:22 #205691

Jinak jsem jeste koukal na zahr. fora a jde s tim udelat skoro cokoliv. Zrusit DCC, nahradit jinym (a lepsim) kompatabilnim DCC systemem, dat to klidne na vzduch...:) Tak bych se toho asi nebal ani po zaruce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.176 sekund

Login