ACI

ACI – Auto Componenets International s.r.o. se specializuje na sortiment karosářských dílů již od roku 1994. Zastupuje belgickou společnost Van Wezel pro Českou a Slovenskou republiku. Obdobně jako Van Wezel v západní Evropě, tak i ACI realizuje prodej na území ČR a SR výhradně prostřednictvím obchodních partnerů.

ACI si zakládá na tom, že dodává vždy lepší díly než konkurence. Toto motto odůvodňuje striktním dodržováním doporučení testovacího centra Van Wezel v Belgii o němž se více můžete dozvědět zde.

Produktem číslo jedna jsou pro ACI karosářské díly. Díky výsledkům a doporučením zkušebny dílů Van Wezel se dobře orientují v široké nabídce výrobců aftermarketových dílů, jejichž kvalita zpracování je různá. Pečlivým zkoumáním ve zkušebně pak vybírají pro své zákazníky jen ty nejlepší díly, které dobře pasují, a tak šetří mnoho času při montáži.

Prostřednictvím sítě více než 300 obchodních míst s dovozem 1 až 2 krát denně a díky specializovaným skladovacím prostorám o ploše téměř 15 000 m2 je k okamžité expedici připraveno přes 1,2 mil. ks dílů.

Společnost ACI - AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o. byla založena na jaře roku 1994 třemi velkými fanoušky automobilů a motorismu. Svou úzkou orientací především na sortiment karosářských dílů se ACI koncem roku 1994 stala výhradním obchodním zástupcem belgické společnosti Van Wezel Autoparts, která patří mezi celoevropské jedničky v oblasti aftermarketových karosářských dílů.

Firma ACI se postupně rozvíjela, zvyšovala své obraty a s tím související skladové zásoby dílů. Její první provozovnou byl skladový areál na Veslařském ostrově v Praze-Podolí. Začátek roku 2002 přinesl všem zákazníkům a zaměstnancům významnou změnu - přestěhování do vlastního rekonstruovaného areálu v Praze - Strašnicích o ploše 4500 m2. Nevědomky tak firma unikla povodni, která v srpnu 2002 zasáhla původní provozovnu.
S dalším rozšířením o nové sortimenty, zejména sortiment chladičů, došlo k naplnění skladu a nutnosti využívání skladů externích. Proto byl v roce 2007 ve spolupráci se společností Van Wezel vybudován nový sklad, který je se svými téměř 15 000m2 skladovacích ploch největším velkoskladem karosářských dílů v České Republice. Sklad se nachází v Praze 9 Běchovicích, kde společnost ACI sídlí od roku 2008.

Pro držitele clubové karty Transporterclubu je připravena sleva 20% na náhradní díly (mimo originálních).

Další podrobnosti o uplatnění slevy naleznete na fóru v sekci „Slevy a výhody pro členy clubu“.

Login