Cyklo Point Beroun

Cyklo Point je celorepubliková síť specializovaných cyklistických prodejen, které se vyznačují maximálně kvalitním zázemím, službami a poradenstvím. Cílem konceptu Cyklo Point je zákazníkům maximálně zjednodušit nákup a užívání jízdního kola.

 

Provozovatelem sítě Cyklo Point je společnost Merida Czech, která ve prospěch zákazníků využívá zkušeností a výhod jednoho z největších dovozců kol a cyklodoplňků v České republice.
 
Cyklo Point je frenšízovým konceptem, který umožňuje samostatným obchodníkům využívat zázemí, podporu a výhody silné obchodní sítě. Zákazníci tak mají garantován vysoký standard kvality služeb.

 

Protože Petr Šírer, člen Transporterclubu, je zároveň vedoucím berounské pobočky Cyklo Pointu, rozhodl se využít svých možností a vyjít klubákům vstříc nabídkou zajímavé slevy na sortiment nabízený Cyklo Pointem.Díky tomu můžete nyní využít slevu až 15% na značková kola Merida a další zboží (oblečení, helmy, příslušenství, komponenty…).

Mimo to získáte k zakoupenému kolu 1x garanční servis a 2x posezónní servis ZDARMA, a to v kterékoliv z poboček Cyklo Point.

Bližší informace o způsobu využití slevy získají členové Transporterclubu v sekci „Slevy a výhody pro členy klubu“ na našem fóru.

Adresa

  • Street: Na Klášteře 107
  • Postcode: 26601 Beroun
  • City: Beroun

Kontakt

  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Login