Kobras

Kobras

KOBRAS spol. s r.o. je společnost, která vznikla již v roce 1991. Má za sebou tedy více než dvacet let činnosti na českém trhu. V současné době provozuje dvě kamenné prodejny včetně kompletního servisního zázemí. Na těchto prodejnách si můžete většinu strojů prohlédnout, vyzkoušet a nechat si poradit. K nákupu můžete využít také e-shop, který je k dispozici 24 hodin denně.

KOBRAS znamená více než 15 let tradice spokojených zákazníků v oboru zahradní technika a tažná zařízení. Ze široké nabídky zahradní techniky si můžete vybrat kvalitní sekačky na trávu, motorové pily a štípače, travní traktory či zahradní traktory, křovinořezy, čerpadla, drtiče, elektrocentrály, sněhové frézy, a řadu dalších užitečných pomocníků pro Vaši zahradu a hospodářství.

KOBRAS s.r.o. je také výrobcem obytných přívěsů, přívěsných vozíků za auto a tažných zařízení. Samozřejmostí prodeje zahradní techniky a obytných přívěsů je i zajištění kompletního kvalifikovaného servisu. Mimo výrobků z vlastní produkce prodává obytné vozy RIMOR, u kterých rovněž zajišťuje opravy a montáže příslušenstvíZajišťuje také servis a montáže příslušenství na další prodávané značky karavanů a obytných vozů na českém trhu.


Pro členy Transporterclubu, kteří se prokáží clubovou kartou s přelepkou platnou na daný rok nabízí KOBRAS slevu na veškerý sortiment mimo akční zboží, a to jak na eshopu, tak na kamenné prodejně.

Postup pro uplatnění slevy naleznete v sekci „Slevy a výhody pro členy clubu“ na našem fóru.

Prodejnu zahradní techniky – sekaček na trávu, zahradních a travních traktorů, motorových pil, křovinořezů, čerpadel, štípačů, drtičů, sněhových fréz aj. a příslušenství a doplňků pro caravaning, přívěsové techniky a montáže tažných zařízení najdete na Praze 9 – Černý Most.

Otevírací doba
Pondělí – Pátek 08:00 – 18:00
Sobota             09:00 – 13:00
Neděle zavřeno

Prodejnu obytných karavanů, přívěsů, přívěsných vozíků a tažných zařízení, kompletní servis karavanů a prodej příslušenství a doplňků naleznete v Benátkách nad Jizerou.

Otevírací doba
Pondělí – Pátek 08:00 – 16:30
Sobota individuální dohoda (777 325 314)
Neděle zavřeno

Kontakt

  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Login