Kreativáček.cz

Když se setmí, tak manžel většinou odchází za svou milovanou láskou jménem Téčko a v tu chvíli nastává pro manželku nebo děti čas tvoření. Už nevíte jak zabavit své děti a manželku? Podívejte se na http://www.kreativacek.cz a probuďte v sobě kreativní tvorbu. Najdete tam vše, co je k tomu potřeba…

Kreativáček.cz je internetový obchod zaměřený na distribuci různého zboží určeného zejména pro kreativní tvoření dětí, ale i jejich rodičů. Společnost se původně zaměřovala především na export do zahraničních trhů, ale postupem času rozšířila pole své působnosti i doma, s čímž souviselo také zvýšení výrobních i skladovacích kapacit (firma dnes zaměstnává 60 zaměstnanců). V současné době  výhradně dováží zboží  od významné společnosti z Německa, MAX BRINGMANN . Jmenovaná  společnost dodává  zboží vysoce kvalitní, certifikované, jehož výroba podléhá velmi náročným kvalitativním podmínkám. Ve své nabídce má dnes e-shop jak kreativní výrobky, tak i papírenské a dekorační materiály k další výrobě.

Díky Transporterclubu zde navíc můžete nakoupit se slevou 20%!

Tuto slevu pro Vás připravil člen clubu Vendys, který chce touto zajímavou nabídkou a malým dárkem ke každé objednávce vyjít clubákům vstříc.

Více o způsobu uplatnění slevy se dozvíte na fóru v sekci „Slevy a výhody pro členy clubu“.

Login