Poradna Odškodnění - Czech

Odškodněním – vymáháním pojistného plnění se zabýváme již od roku 2008. Úzce spolupracujeme s ověřenými advokáty, kteří se oblastí vymáhání škod věnují již přes 30 let.


Pro úspěšné vymožení maximální výše odškodnění je důležitý kvalitní znalecký posudek. Lékař (soudní znalec), který ho vypracovává, musí být nejen zkušený, ale také pečlivý. Právě proto spolupracujeme s těmi nejlepšími soudními znalci z oboru.


Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni našim klientům poskytnout stoprocentní komplexní služby a získat pojistné plnění v maximální výši.


Motivací nám je podílová odměna v obvyklé výši 15% z vymoženého plnění. Dopředu klienti nehradí žádné poplatky.

 

Pomoc nabízíme i těm, kteří nemají na první pohled dobré vyhlídky na úspěch.

Pomáháme lidem, kteří byli označeni za viníky nehody, ale viníky nejsou.
• Řešíme případy, kdy byl viníkem nehody cizinec, nehoda se stala v zahraničí nebo viník z místa nehody ujel.
Pomáháme i v případech, kdy viník nehody neměl uzavřeno pojištění motorových vozidel.

Revize již vyplaceného plnění až 3 roky zpětně.

• Pojišťovna Vám sice vyplatila odškodné, ale nejste s jeho výší spokojeni? Speciálně pro Vás nabízíme revizi odškodného naším posudkovým lékařem zdarma. Ve většině případů získáme mnohonásobně vyšší odškodné.


"Naší hlavní prioritou je, zachovat si při jednání a spolupráci s každým poškozeným lidský a citlivý přístup. Snažíme se pochopit Vaši životní situaci a co nejrychleji ji vyřešit k Vaší spokojenosti."

Jindřich Hýbl, člen Transporterclubu a zároveň jednatel Poradny Odškodnění nabízí pro všechny členy Transporterclubu přednostní odborné konzultace na bezplatné lince 800 140 240.


Členové, kteří se prokáží platnou clubovou kartou, obdrží slevu 10% z odměny Poradny Odškodnění ( platí i pro rodinné příslušníky člena clubu ).

ADRESA

• Působíme v rámci celé ČR

KONTAKT

Mobil: +420 776 260 806
Bezplatná linka: +420 800 140 240
E-mail: info@poradnaodskodneni.cz
Web: https://www.poradnaodskodneni.cz

samolepky logo

Login