SAFEX, spol. s r.o.

Čiré transparentní ochranné fólie pro různou zátěž

Dokonale čirá, perfektně tvarovatelná 100 micronová fólie KPMF Stoneprotect Transparent pro běžnou ochranu laku a barvy karoserie před UV zářením, vandalismem, kamínky, větvičkami, poškrábáním, solí, neopatrném otvírání dveří na parkovišti, korozí.

Zároveň zaručuje vynikající barevnou stálost, prostorovou stabilitu a vynikající přilnavost k laku automobilu. Výrobcem garantovaná životnost fólie je 5 - 7 let. Díky použití speciálního semipermanetního lepidla lze fólii bez problémů nalepit následně po požadované době aplikace jednoduše a beze zbytků odstranit. Společnost KPMF jako jediná garantuje po dobu 3 let bezproblémové odstranění fólie. Tím, že tloušťka fólie je 100 mic (bez lepidla), působí polep vozu i jako ochrana původního laku vozidla před běžnými oděrkami, kamínky, solí, rzí a vandalismem. Nepřímo tak instalace fólie zvyšuje hodnotu vozidla při jeho následném prodeji.

Fólie maximálně zachovávají vzhled původního podkladu. Jsou nehořlavé a samozhášející.

Pro vozy VW Transporter je připravena následující cenová nabídka s 20% slevou pro členy clubu:
 
 
*Kompletní polep zahrnuje: kapotu, P + Z nárazník, P + L blatník a obě zrcátka.

Dále nabízíme:

Polyalifatické fólie 137 micronů pro náročnější ochranu vybraných částí vozidel vystavených těžkým podmínkám při podnikání či sportu.

Polyalifatcká fólie 200 micronů pro nejsilnější ochranu zejména nástupních a nakládacích prostor. Ochrana zavazadlového prostoru - nástupní prostor pro zvířata, nakládací prostor pro kola, nábytek, kočárky, kufry. Ochrana nástupních ploch u dveří - děti.

Karbonové fólie s výrazným 3D efektem, metalické fólie, fólie s potiskem, reklamní nápisy, fólie pro změnu barvy laku, atd.

Montážní místa fólií jsou: Praha, Plzeň, Ustí nad Labem, Zlín, Ostrava, Hradec Králové.

Tuto slevu mohou využít jen členové clubu při objednávce přes clubovou kancelář.

Tyto fólie jste mohli vidět i na sraze v Brně v roce 2011:

Adresa

  • Street: Ďáblická 965/2H
  • Postcode: 182 00, Praha 8
  • City: Praha

Kontakt

Login