Oznámení

Google Geocoding API error: The request was denied.

ZOO Dvůr Králové a. s.

Zoo Dvůr Králové
ZOO Dvůr Králové má více než 60-ti letou historii. Během této doby se změnila z původního malého zookoutku v jednu z největších zoologických zahrad v Česku a jednoho z nejvýznamnějších chovatelů afrických zvířat ve světě.

Posláním a povinností moderní zoo je podílet se na záchraně ohrožených druhů zvířat, jimž hrozí (převážně) vinou člověka vyhubení, a zároveň poskytnout návštěvníkům poučení a odpočinek. Kromě toho je zoo důležitým místem zoologického výzkumu.

Do zoo můžete 7 dní v týdnu, včetně státních svátků. Zvířata totiž jedí svátek nesvátek. V letní sezóně je otevřeno od 9 do 18 hodin. Ale ani po zavírací době vás ze zoo nikdo nebude vyhánět, zoo můžete kdykoli opustit turnikety.

http://www.zoodvurkralove.cz/cs/
 
Pro členy Transporterclubu sleva 10% celoročně ze vstupného
 
Safari Hotel
Hotel Safari nabízí ubytování po celý rok. Rádi uvítají nejenom ty, kteří se těší na návštěvu samotné ZOO, ale i ty, kteří hledají originální ubytování. Hotel pořádá firemní akce, významné společenské události nebo oblíbené workshopy.

Součástí hotelu je bowlingový sál, konferenční salónek, venkovní vyhřívaný bazén pro letní provoz, Restaurace U Lemura a vchod do ZOO. Po celém areálu hotelu i restaurace je zdarma k dispozici wi-fi připojení k internetu. Je možné využít zdarma i pevný počítač přímo na recepci.

Kapacita celého hotelu je celkem 98 lůžek ve 30-ti pokojích s možností přistýlek.

Každý pokoj nabízí vstupní chodbičku, koupelnu se sprchovým koutem, WC a fénem, vlastní pokoj s manželskou postelí (možnost oddělených lůžek), psací stůl, minibar (placená služba), telefon (placená služba), rychlovarnou konvici, TV, případný přístup do stylového atria s posezením a
bazénem.

http://www.hotelsafari.cz/cs
Pro členy Transporterclubu sleva 15% celoročně na ubytování
 
Safari Kemp
Safarikemp je v provozu od 1. května 2010 a nabízí ubytování po celý rok. Vybírat můžete mezi stylovým ubytováním v bungalovech nebo využít pohodlí vlastního stanu či karavanu. Každý z pěti zděných bungalovů se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů hotelového typu ve standardu Safari Hotelu. Všechny pokoje májí vlastní vchod a nejsou žádným způsobem propojeny. Další ubytovací kapacity zajišťuje cca 60 míst pro karaveny a stany. Součástí Safarikempu je i výběh s africkými zvířaty, která mohou pozorovat všichni ubytovaní přes nenápadný plot nebo z vybudované vyhlídky od května do září v závislosti na počasí.

V kempu jsou přípojky na vodu, elektřinu, odpad a nově otevřený bufet, kde si hosté mohou koupit teplé a studené nápoje, buřty, párky a točené pivo. Bufet je otevřen sezónně od 7:30 do 10:00 a od 14:30 do 21:00.

http://www.safarikemp.cz/cs/
Pro členy Transporterclubu sleva 15% celoročně na ubytování
 
Při ubytování v hotelovém pokoji či bungalovu alespoň na jednu noc a ve stanech alespoň na dvě noci, získáváte navíc automaticky také vstup do ZOO zdarma!

Selvu lze uplatnit předložením clubové karty Transporterclubu na recepci hotelu, kempu či při vstupu do ZOO.
 

Adresa

  • Street: Štefánikova 1029
  • Postcode: 544 01 Dvůr Králové
  • City: Dvůr Králové

Kontakt

  • Telefon: + 420 499 421 839
  • Fax: + 420 499 320 564
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

On the map

Login