Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Náhodná setkání

Náhodná setkání 07. čec 2009 17:30 #19844

Dnes v Libni jsem potkal červenou hranatou T4 s rámem, měla bílé klubácké nálepky na oknech, takže kdo to byl? d:_( :)
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 15. čec 2009 18:31 #20263

Tak jsem dnes potkal v počernicích Marka Mindla, ale všimnul jsem si na poslední chvíli, takže dodatečne zdravím :drunken:
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 15. čec 2009 20:58 #20306

  • Petula
  • Avatar uživatele Petula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 0
Tak dnes sem náhodou potkal clubáka Majklaz77 před Berounem a tak sme si dali alespon cígo OK!
VW T4 caravelle 2.4D,VW T4 caravelle long 2.5TDI
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 15. čec 2009 22:15 #20330

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Dnes, 15.7.2009, 14.48 hod jsem potkal stříbrnou T4 s lepkou na zrcátku mezi Radotínem a Černošicemi. T4 jela z Radotína, já táhl plaťák s veteránem a kolega koukal na veterána a na mé zuřivé, radostné mávání nereagoval............ :x :o :( :( :(
Kdopak to byl, kdo mě zarmoutil???
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 16. čec 2009 18:01 #20399

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
já viděl včera v Hořicích u kruháče (Olpram) bíložlutou T4ku s nápisy autodoprava a nálepkou clubu na zrcátku....tudíž zdravím z kempu v Milovicích :D

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 17. čec 2009 01:01 #20410

Já jsem potkal na Letný kolem 22:30 černou T4, stačili jsme s kolegou klubákem prohodit pár slov, ale kdo je kdo, k tomu jsme se nedostali. Takže ať se dotyčný přihlásí ;) :drunken:
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 18. čec 2009 01:15 #20452

  • vica
  • Avatar uživatele vica
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 1
Dneska kolem půl devátý jsem v Děčíně míjel stříbrnou Caravelu, že by to byl Chloubík :D
Světla vypadaj super ale moc to nesvítí viď ?
Multivan 2.5 Tdi +chip 100Kw
Yamaha V-max 1200 -po 13ti letech prodáno
Bmw R 1200 GS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 18. čec 2009 10:34 #20456

Ahoj jj byl to CHLOUBÍK :mrgreen: Je pravda že ty světla svítěj jinak než origo ale neni to zas takovej rozdíl Xenon by tomu ale slušel víc.
Vw Caravelle 151 PS rychlej bus :-)
Vw Polo 6N2 1.4 TDI
EGR - OFF
KAT - OFF
Možnost zapůjčení přívěsného vozíku s plachtou 210x117x155 - 608 900 993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 18. čec 2009 13:58 #20462

  • Jaryn
  • Avatar uživatele Jaryn
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 0

karlosVW napsal: já viděl včera v Hořicích u kruháče (Olpram) bíložlutou T4ku s nápisy autodoprava a nálepkou clubu na zrcátku....tudíž zdravím z kempu v Milovicích :D

..tak zrovna tu samolepku na zrcátku, o které píšeš, jsi mi poslal Ty Karlosi! Srdečně zdraví Jaryn z Hořic OK!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 19. čec 2009 22:16 #20527

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
tak..ted už jsem doma..odjížděl jsem z kempu zrovna když začínal ten šplouchanec padat z nebe po 15h ;)
Jinak...jsi se mohl pochlubit v tipu na výlet jaké to máte pěkné koupaliště...v Lodíně...fakt suuuper OK!

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 19. čec 2009 22:30 #20533

  • Jaryn
  • Avatar uživatele Jaryn
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 0
Tak tohle koupadlo v Lodíně je pro mne vééélké překvapení... :oops: :oops: a to tam téměř denně jezdím s lidmi linku do práce..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 22. čec 2009 19:45 #20616

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tohle je fakt asi hodně velká náhoda.

Na sraze v brně jsem si povidal s klukem z inportu.
V norsku sedíme v campu, dojede passat z českého importu a změ vyskočí maník.
Na to že jsem tam potkal asi 20 českých aut to byla fakt velká náhoda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 23. čec 2009 22:03 #20699

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
dneska rano kolem osmé v Kralupech... Nebyl to Mates na svém žlutém sršni :?: Kuba
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 24. čec 2009 06:23 #20706

nejspíš nee, Mates brázdí silnice v zahraničí...
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 28. čec 2009 13:13 #20926

  • zvukar
  • Avatar uživatele zvukar
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 0
a ja vcera pred domem potkal bebrivan :) skoro az zavazel ve vjezdu ale v pohode :D
VW Transporter T4 long pro 9 lidi nebo 20kW aparatu
VW Crafter autobus pro 9 lidi a backline

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.147 sekund

Login