Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Náhodná setkání

Náhodná setkání 01. čen 2017 10:13 #177312

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1137
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
Koukám, že se musíš dobře nudit. Asi bych jen odplivl jedovatou slinu a jel dál s hřejivým pocitem, že se zaplaťpánbůh nic nestalo a přežil jsem další den na našich silnicích a bylo by mi fuck, jestli to byl klubák z Hnůjdejklubu, nebo téčkoklubu, nebo jestli má na kapotě sprostý znak jako Renault. I když možná, že až budu starší, tak budu také nevrlý, ale nyní coby puberťák, jsem happy ;) A mj. jsem denně v ohrožení, páč těch mých pár poníků, co mi žere oves pod kapotou, mi raketovou sílu nedává.
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o
Poděkovali: luky.god

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Rebelant.

Náhodná setkání 01. čen 2017 13:43 #177323

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Co to tady meleš za pitomosti? Jestli máš vůbec něco v hlavě, pak to trochu používej než se zveřejníš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Espero.

Náhodná setkání 02. čen 2017 14:35 #177353

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Začíná se se z toho stávat detektivka. Před chvílí mi volala PČR, že se jí nedaří ztotožnit to Téčko. A jestli prý to bylo opravdu Téčko. Tak jsem řekl, že to bylo zcela určitě téčko a jestli se jim na tom záběru přes noc to auto nezměnilo na jiný typ? Té SPZ prý odpovídá nějaký Ford. Budou prý pokračovat dál.

Není tady někdo, komu by před časem středně modré téčko v metalíze ukradli? Vypadalo poměrně opotřebovaně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 07. čen 2017 19:04 #177510

  • Olly
  • Avatar uživatele Olly
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 224
  • Obdržená poděkování 6
Dneska ráno na mě na D8,kousek od Zdib,někdo troubil,ale jelikož zrovna probíhala manželská "debata",ani jsem se nepodíval,kdo.Takže se omlouvám a zdravím dodatečně... :unsure:
T4 Multivan 2,4 D r.v. 1992
pan "Hermann I." bohužel už neaktivní
T4 Multivan 2,4 D r.v. 1994
pan "Hermann II." opustil nás po dlouhé nemoci L.P. 2020
T4 Multivan Westfalia 2,4 D
r.v. 1996
pan "Hermann III"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Olly. Důvod: Nedopsal jsem celé

Náhodná setkání 08. čen 2017 08:53 #177534

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1137
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113

Espero napsal: Co to tady meleš za pitomosti? Jestli máš vůbec něco v hlavě, pak to trochu používej než se zveřejníš.


Míro tvl, docela jsi mi pobavil touto hláškou, koukni z5ně na své příspěvky a pak mi řekni, co bereš, páč já chci taky. To musí být matroš. :whistle: :lol:
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Rebelant.

Náhodná setkání 08. čen 2017 09:02 #177535

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227

Espero napsal: Začíná se se z toho stávat detektivka. Před chvílí mi volala PČR, že se jí nedaří ztotožnit to Téčko. A jestli prý to bylo opravdu Téčko. Tak jsem řekl, že to bylo zcela určitě téčko a jestli se jim na tom záběru přes noc to auto nezměnilo na jiný typ? Té SPZ prý odpovídá nějaký Ford. Budou prý pokračovat dál.

Není tady někdo, komu by před časem středně modré téčko v metalíze ukradli? Vypadalo poměrně opotřebovaně.


Nešlo by sem alespoň vložit fotku auta ze záznamu ?
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 08. čen 2017 10:19 #177539

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2758
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 918
Auto jsem včera možná našel, trochu náhodou. Jela to prověřit PČR, jestli není i kradené...není. Nicméně by to mohlo být to, které Mirka ohrozilo a to on už si řeší s těmi, kdo se ujal toho případu.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 08. čen 2017 11:10 #177542

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1893
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
TOS nám toho ale napsal :lol:
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 08. čen 2017 11:24 #177543

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2758
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 918
Zatím víc nechci, dokud to nebude potvrzené, případně zjištěn majitel. Těžko říct, jak rychle budou orgány konat.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 09. čen 2017 21:26 #177602

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Tak dnes v cca 17:00 se me stalo presne to co Espero popisuje, vynikem byla stribrna octavie combi. SPZ si nepamatuji protoze pamet si radsi zaflakavam vedomostma ktere me mohou prines nejaky zisk. Nastesti mam kvalitni nemecky VWuz na ktery se muzu v kazde situaci spolehnout a tak se nic nestalo a jen jsem zatroubil a zanadaval.

Na druhou stranu me doslo, ze jako klub stojime za prd, meli by jsme clena ktery udela prestupek poucit sami a vysvetlit mu ze takovim chovanim nedela klubu dobre jmeno a ze tim ohrozuje ostatni. Vinik by se naopak mel ponaucit, sam se vytahat za usi a sekat latinu.

To ze jej udame jako agenti stb je ostuda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 12. čen 2017 08:17 #177650

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2758
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 918
Opět, jako v případě Espera, napíšu především to, že jsem rád, že jsi v pohodě, že se nic nestalo. A opět napíšu i to, že já přece nemůžu ovlivnit, kdo má co na autě za samolepku a jak řídí. A už vůbec ne to, že auto se samolepkou patří nějakému členovi klubu. Prostě to auto s tím jen koupil, nebo se mu líbila, tak si ji koupil.

Nikoho jsem na tajňačku neudal, nevím komu to auto patří. Nechal jsem prověřit odstavené auto, které vypadalo, že se do něj někdo snažil dostat násilím. Naopak tam bylo důvodné podezření ze spáchaní něčeho nezákoného, spíš na to, že auto někomu ukradli. Přijde mi lepší okamžitě zareagovat a třeba tak tomu člověku auto zachránit než brát v úvahu jinou variantu a složitě dohledávat, komu by asi mohlo patřit a pomaličku zjišťovat co by mohlo nebo nemuselo být.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 12. čen 2017 09:34 #177654

  • Rasva
  • Avatar uživatele Rasva
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
7.6.2017 v 17:15 Bauhaus, Brno Heršpická
VW T5 2,5TDI 96 kW
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 12. čen 2017 09:45 #177655

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník

Rebelant napsal:

Espero napsal: Co to tady meleš za pitomosti? Jestli máš vůbec něco v hlavě, pak to trochu používej než se zveřejníš.


Míro tvl, docela jsi mi pobavil touto hláškou, koukni z5ně na své příspěvky a pak mi řekni, co bereš, páč já chci taky. To musí být matroš. :whistle: :lol:


Jsem rád, že jsi se pobavil. Je ale vidět, že Ti ůbec nedochází o co go. Jestilže o nějaké firmě napíšeš, že je Hnůjdajklub, pak se tím dopouštíš poškozování dobrého jména firmy, protože je to společnost zapsaná v Obchodním rejstříku. A možná máš štěstí, že tady kluci od Hyundajů moc nebrousí a nevědí to, já jsem mezi nimi s krabicí byl jediný. Také by po tobě mohli chtít kompenzaci za Tvé chování v řádu statisíců. Soudně. A kdyby se to domákl Hyundai (a oni by se s ním mohli domluvit), pak by to mohlo být i v řádu milionů, přece jenom je to 4 největší automobilka a nejen autombilka na světě. (V reálu vědší než VW Group, ten nevyrábí elektroniku, těžkou dopravní techniku, tanky, lodě včetně ponorek a nemá železárny). To by jsi se pobavil, viď? Nemusí se Ti líbit moje příspěvky ale pravda je, že až doteď směrem k Tobě jsem tady nikoho a tedy ani Váš klub nebo VW neurážel, spíše naopak tu a tam někdo z vás mě. A i ve vztahu k Tobě to bylo ode mě velmi jemné, mohl jsem být tvrdší. Já už dneska v H klubu nejsem a nevedu ho z pozice místopředsedy, ale kdybych ho stále ještě vedl, poznal bys taneček. A jestli mi závidíš cokoli, je to jen Tvůj problém. Měl jsi si udělat školy a měl bys třeba "ranec" Ty. Ale každý svého života ředitelem .... A byl bych rád, kdyby si to s Tebou vyřídilo i vedení vašeho klubu, protože kdyby k nějakému takovému soudu došlo, mohl by Hyundai trošku popíchnout VW, co se to v jeho fan zákadnách děje, (pokud by mu to stálo za to) a umíš si udělat představu, co by asi VW řekl vedení T Kubu a jak by pak vypadala další spolupráce. Domýšlím Tvé výlevy úplně do důsledků, což je něco, co Ty nikdy vzhledem ke svým osobním vlastnostem nedokážeš...
Ale jak říkám, já už dneska nejsem zainteresovaný cokoli činit a vzhledem ke vztahům s vedením T klubu a nakonec i vztahů dřívější spolupráce mezi vedením obou klubů, bych nejspíše nečinil nic, jen teď moc doufej, že si někdo z H klubu ten Tvůj veřejný blábol nepřečetl.

To: Ales-X
Já si nezaflákávám paměť, jen tu značku (nebo cokoli jinéo) řeknu nahlas a je na záznamu z kamery slyšet. (Kromě značky tam bylo i zanadávání)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 12. čen 2017 10:09 #177656

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Tak pokud já vím tak v reklamách uráží Hyundai. Škodovky
A nechápu proč
Kde byl Hyundai když se tady jezdilo ve Skodovkach to ani nevěděl co je volant
A můj názor kdyby nebylo těch velkých automobilek tak plno aut tady nejezdí protože vše je okopirovane od nich
Co vymyslel Hyundai aby si z toho všichni sedli na zadek a všechny automobilky to dávali do výbavy vozu
Kdyby potkalo to co VW tak Hyundai zkrachuje
Poděkovali: Wesni

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Náhodná setkání 12. čen 2017 10:18 #177657

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Ano, když jsem byl v Koreji, měl jsem možnost o té reklamě mluvit s místopředsedou představenstva globální Hyundai, se kterým jsem seděl u stolu při večeři a vysvětlil jsem mu, proč ta reklama není dobá. Zhruba za 3 měsíce poté s tou reklamou přestali, což ovšem nemusí souviset vůbec se mnou. Co Hyundai vymyslel nevím, nesvěřuje se mi a pochybuju, že i Ty bys věděl, co vymyslel. Obecně ale platí, že u nás v Evropě jsme techologicky za Korejí pozadu, což se týká hlavně elektroniky a tohle zjištění Tě tam pronásleduje na každém kroku. Ale viděll jsem tam a jezdil s vozem co má motor na palivové články ve stavu připraveném do výroby. Jenže tady nejde o to, co kdo vymyslel nebo jakou má kdo reklamu, ale všechno je to jen o poškozování práv a nic to nemá společného s tím co kdo vymyslel nebo nevymyslel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.250 sekund

Login