Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 03. pro 2012 15:35 #108414

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
:lol: :lol: :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 03. pro 2012 18:25 #108419

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 44
Espero :roll: :D
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 03. pro 2012 19:22 #108421

  • Idefix
  • Avatar uživatele Idefix
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 271
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Espero: nezlob se, ale co to je zase za blbost? Jelikož jsem vlastnil podobné auto jako ty, ale od Japonské továrny Mitsubishi což je asi tak o 100%kvalitnější verze, nechápu jak můžeš pořád srovnávat hrušky s jabkama.
Pokud se někdo chce chovat ekonomicky tak si nekupuje ojetinu
v tak profláknutém bazaru jako ty. Ještě si chvilku počkej jak tohle autíčko dokáže provětrat peněženku. Nic proti, každý si to musí projít sám.
Přeji hodně štěstí :drunken:
VW-Multivan Tim&Tom 75kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 04. pro 2012 08:37 #108434

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
xx

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Espero.

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 04. pro 2012 09:11 #108436

  • Tifone
  • Avatar uživatele Tifone
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 855
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
No tak se hned neurážej.Někteří lidé si myslí že když mají Téčko že jsou něco víc.Ale je to jen a jen dopravní prostředek.Pojebanej kus plechu na kolech nic víc.A je úplně jedno jaké značky.Všechny auta vyrobený po roce 2000 jsou jebky.
VW T5 Transporter 2,5TDI 96kW +20%chip
Škoda Roomster 1,9TDI 77kW - 6ti rychlostní +22%TDIchip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 04. pro 2012 09:36 #108439

  • Idefix
  • Avatar uživatele Idefix
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 271
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3

Espero napsal: Já jsem nechtěl zošklivovat T5 lidem, kteří si ho chtějí pořídit, ale neohrnuj nos nad mým vozem. Sami jste mě přesvědčili o tom z vašich povídání tady, že T5 v té poslední verzi po faceliftu není bůhví co. Jak z hlediska poruch, tak i celkovou životností. Nevím tedy, co Tě opravňuje mluvit o nekvalitě háček. O VW T5 se mluví i jinde, nejen tady, ale všude podobně. A do ekonomiky provozu patří i pořizovací cena a tady koupíš 2-3 vozy H1 dle provedení stupně vybavení s nikoli nepodobnými vlastnostmi (úmyslně používám tento termín) za cenu jednoho jediného VW T5. I motorizace jsou podobné (85/100/125 KW). Já do toho mého auta vrazil za 6,5 roku, co ho mám 25 tisíc Kč za opravy závad a to je hodně málo (necelé 4 tisíce ročně průměrně). Souhlasím ale s tebou, že nejekonomičtější je kupovat nové vozy, ten můj byl ale jen rok starý při nákupu a i kdybych tehdy kouplil nový, dnes by byl skoro 7 letý. Nic proti VW nemám a klidně bych VW T5 mohl i mít, (stejně jako třeba Renaulta Traffic nebo jinou značku). Ale už mám docela dost té vaší naduté arogance a xenofobie. Já to tady můžu klidně i opustit a vy to beze mě vydržíte docela dobře. Mě šlo jenom o to, že nás je málo, co takhle H1 používáme (tady v česku vím o 2 a o 3 dalších na Slovensku, u Renaultu vím třeba jen o jednom) a tak jsem hledal společenství lidí, která krabice podobně používají pro cestování, ale když to nejde, a vaše hardwarová bariera je tak nepřekonatelná, pak se nedá nic dělat.


Musím se omluvit nemyslel jsem to tak špatně. Osobně nic nemám proti jakému koliv poctivě vyrobenému autu což dnes není asi žádné.
Ještě jednou se omlouvám, že mi to tak ulítlo a do smrti dobrý :drunken:
VW-Multivan Tim&Tom 75kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 04. pro 2012 09:48 #108440

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
xx

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Espero.

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 04. pro 2012 12:38 #108458

No hlavně že zůstaly občanky celé :lol: :lol: :lol: . Tak ahoj a někdy na :drunken: .Šíša

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 04. pro 2012 20:22 #108496

  • kawa
  • Avatar uživatele kawa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 710
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 5
To by bylo pořád dokola :) Jen dopním to, že pokud si dobře vzpomínám, tak Espero najezdí pár km ročně. V tom možná bude ta potíž ;) Ale možná se pletu... A pak také jde o to, za kolik prodáš ty Háčko a za kolik my Téčka - třeba řekněme po 10 - 15 letech :-k A jde o kvalitu zpracování detailů, palubky, atd. Omlouvám se, nemyslím nic ve zlém :drunken: Ale já osobně mám v sobě odpor k vozům Hyundai, Kia, Renault, Ford. Tchán si koupil Fluence v plné pálce. Opravdová limuzína. Když to srovnám třeba s A6, /jasně cena je jinde/ ale renault píše opravdová limuzína. Je to hnus. Je to jako A6 po čínsku. Všechno pofidérní a ošklivé je už od pohledu, natož na dotek. Navigace trčí napevno z palubky jak tabule, ovládá se pouze dálkáčem (není dotyková). O výkonu motoru a SPOTŘEBĚ :!: ani nemluvím... A mohl bych pokračovat dále...

Jen se snažím vysvětlit ten rozdíl. Mě osobně by takové auto vadilo, vyloženě vadilo. Opravdu to nebre zle, ale zle to tady asi nemyslel nikdo. Jenže ty za vším vidíš jen cenu. Chápu, že je to choroba z povolání, ale chce to se občas uvolnit a udělat si radost :) Mimochodem - já než jsem koupil Téčko, váhal jsem mezi fungl H1 CRDI 125kw nebo ojetinou Téčka. Spoustu lidí (včetně tchána :lol: ) mi říkalo ať si koupím funglovku H1... Já se ale rozhodl pro Téčko a jsem za to hrozně rád d:_(

Ale hlavně ať slouží co nejlépe, ahoj :drunken:
Transporter T5 - 2,5TDI 96kW + pár věcí + ProfiTuning soft (267hp, 576Nm) (ex)
Transporter T6 - 2,0TDI 110kw + ProfiTuning soft na full
BMW 535D - 400hp, 840Nm
Sprint project - Felicia 1,6 :D GaragePower racing team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 04. pro 2012 20:40 #108501

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
držte se prosím tématu, jste jako babky na trhu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 05. pro 2012 07:44 #108541

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2737
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 166
Předem se omlouvám za odbočení od tématu.

Idefix napsal: jak můžeš pořád srovnávat hrušky s jabkama


Musíš to brát z pohledu efektu. Po obojím zaženeš alespoň na chvíli pocit hladu.
A stejné je to s tím autem. Obojí tě přemístí z bodu A do bodu B.

K těm hruškám, to je podobné jako očekávat od fluence podobnost s A8 (krom toho mám v blízkosti dvě a jsou to pěkné jebky).
A předsudky ty už jsem dávno hodil za hlavu. I30, I40 bych klidně nabral. A ta záruka, kterou mně VW nedá, není také k zahození.
Až jednou udělají H1 nebo Trafica či Vito takové že se mně to bude alespoň trochu líbit a hned při koupi nebudu mít pocit zklamanosti tak do toho klidně půjdu.
TCCT - TransporterClub Caravan Team
Multivan Final Edition T5.4 LR TDi 150kW DSG 4M

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 05. pro 2012 08:01 #108546

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
xx

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 06. led 2013 15:17 #110807

Tak konečně po dlouhém čekání jsme si v pátek vyzvedli naše auto v salonu. Až tu jednou budu popisovwat vwšechy infarktové situace,které jsem již k vůli němu musel podstoupit,tak doufám,že nebudu vypadat za nespokojeného bručouna. Jedna z vécí,která mě mrzí,že auto nebylo včas jako dárek pod stromeček a protáhlo se to až do ledna...moc jsme se těšili s rodinkou,že vás tajně překvapíme na vánočním srazu u Věžiček (respektivwě na benzínce,chtěli jsme se přidat do kolony) a že jsme nepoznali fajn lidičky...sledovali jsme na fóru všechny reakce ze setkání a prohlíželi fotografie OK! a vwšechny komentáře...Kryštofa troch vydésil "pán v klobouku" D:_)19
Hned po neděli jak se udélá lepší počasí,tak nalepíme klubové samolepky ,které dorazily již s našimi půlitry a hurá někam na nory...
Zatím ahoj,zdraví
Markétka,Kryštůfek Ribin a Šíša

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 06. led 2013 17:12 #110816

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1514
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 8
Ti v kloboukách jsou hodní strejdové ;)
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

JSME TU POPRVÉ-NOVÍ ČLENOVÉ 06. led 2013 18:00 #110827

D:_)23 jo jo,myslel jsem si,že to budeš asi ty D:_)19 .. Tak holt nékdy příštê ... Ještě jsem nevidêl kalendář akcí na letošní rok,tedy vidêl,byl ale prázdný :ugeek:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.256 sekund

Login