Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 23. úno 2009 14:15 #10221

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Souhlas s Petrem...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 23. úno 2009 21:47 #10277

  • Jaryn
  • Avatar uživatele Jaryn
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 0
Já už jsem starej bobr, živím se volantem 35 let. Nelze jinak, než souhlasit s výše uvedeným.. :cry:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 23. úno 2009 22:03 #10279

  • luboss
  • Avatar uživatele luboss
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

andula napsal: a proto na Stk jezdím jen s motorkou...



to si to ale jenom jedeš vyzvednout, ni?

\:D/
T5 s bambilionem km a mám ho rád :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 23. úno 2009 22:40 #10287

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
nené...s Hondou jsem byl už dvakrát...podruhý mě chtěli vyhodit na korozi prahů...ale ukecal jsem to \:D/
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 23. úno 2009 23:12 #10294

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
No jo stk,asi bych se mel podivat do kdy plati. Dnes uz je to o papiry jezdit a mit ji propadlou,ne? To zas budou mit kluci na stk radost,jeste ze tam dela kolega clubak :-)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 28. úno 2009 23:49 #10813

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Tohle mi dnes přišlo od známého z dopravky. :-k
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 13. bře 2009 10:36 #11908

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
:-"

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 28. úno 2011 11:47 #66779

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Rozhodl jsem se, že vám napíšu skutečný příběh který se stal ale skoro před rokem, ale úředníci teprve teď si vzpoměli a obeslali mě dopisem kde jsem "VINEN"....

Tehdy v Dubnu tuším 20.4.2010 jsem musel dopoledne NEOČEKÁVANĚ odjet z místa bydliště do Brna s Káťou k lékaři. I já jsem tehdy byl závislí na antibiotiku...
Jeli jsme ve starém D:_)1 Golfu III, již polepéném na sraz.

Cestou jsem dodržoval všechny předpisy a cestou jsem si dovolil předjet hlídku PČR.
Po chvíli sledování mě předjeli a zastavili.
Doklady, pojistku a otevřít kapotu motoru -povídá jeden ze soudruhů.
Vše jsem udělal a předal, jeden soudruh začal fotit přestavbovou sadu xenonů a druhý listoval v knize jízd.

Tak pane, nemáte vyplněnou knihu jízd a máte na autě namontovanou nepovolenou sadu xenonů.... dusili mě jako kráva..... Vysvětloval jsem jim, že auto je nachystané na sraz joko doprovod vč.xenonů a knihu nemám vypsanou z důvodu rychlého odjezdu s manželkou k lékaři, takže jaksi mě nezbyl čas........ Kdyby rodila, jim to bylo u prdele, neptali se na nic...

Po asi 35min co jsem seděl v autě a oni vypisovali protokol vylezli a řekli mi, že nálepky musím taktéž mít uvedené v OTP, že překrývají nějaké povolené %.
Nechtěl jsem se dohadovat byl jsem taky marod s horečkama
a hlavně jsem spěchal, tak vše jsem odkýval, podepsal, trošku i pohádal, nicméně jeden říká JEĎTE PRYČ.... Tak jsem si v duchu říkal, třeba má dobré srdce, pustí nás.....

V prdeli, skoro po roce mi došel dopis, jako kdybych způsobil vraždu i s malým doplatkem pokuty.
Tak páni soudruzi, i já Vám přeji, až pojedete s blízkým někam nutně, aby Vás potkalo na cestě přesně to, co jste vy dva....a to přímo za debile. :-AD(A
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 28. úno 2011 12:27 #66783

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Třeba se jednou dočkáme toho kdy se švestky začnou starat o důležitý věci a ne jen lidem zbytečně šlapat do ledvin...
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 28. úno 2011 14:14 #66792

  • Tifone
  • Avatar uživatele Tifone
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 855
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Jsou to tragédi..
Jen bych chtěl podotknout,že do knihy jízd jim je hovno( u osobáku).To je věcí finančního úřadu a poliši ji po tobě nemaj co chtít.Neřkuli že můžeš mít v autě GPS která ti knihu jízd vytváří.
VW T5 Transporter 2,5TDI 96kW +20%chip
Škoda Roomster 1,9TDI 77kW - 6ti rychlostní +22%TDIchip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 01. bře 2011 15:43 #66906

  • Rudi
  • Avatar uživatele Rudi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
zkusil bych petře jediný, poradit se pravníkem, podat odvolání a snažit se o to, abys to co nejvíc oddálil. Pokud se ti to povede alespoň do 21.4.2011, seš z toho venku a nedostaneš žádnej trest bo se případ, protože se nestihl projednat do jednoho roku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 01. bře 2011 18:31 #66919

zdravim vsechny mate nekdo zkusenosti se zastavbou original interieru a strechy westfalia i se zapisem do tp?predem diky za jakekoliv info...
Vw T4 California Exclusive
Subaru Impreza 160 KW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 01. bře 2011 19:10 #66924

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15

Rudi napsal: zkusil bych petře jediný, poradit se pravníkem, podat odvolání a snažit se o to, abys to co nejvíc oddálil. Pokud se ti to povede alespoň do 21.4.2011, seš z toho venku a nedostaneš žádnej trest bo se případ, protože se nestihl projednat do jednoho roku.



No, raději jsem to cvakl, protože mi došel pozdrav s pojišťovny, kde jsem dlužil 1000Kč a po 5- měsících to vylezlo na 1018kč + 6450 Kč za jakési výlohy.....
ale abych to hodil na pravou míru, jednalo se o invest.život.poj.,kter jsem po 2 letech placení zrušil a to jsem neměl nárok na odbytné a navíc po mě chtěli ještě 1000Kč. Což jsem řekl, že když jim tam 2 roky platím nemalou částku tak jim nebudu doplácet nic...
Spletl jsem se, ty jebky mě okradli o dalších 7468 Kč.... D:_)7 D:_)7 D:_)7
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 01. bře 2011 21:04 #66951

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
petre to znam zazil sem podobnou situaci

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Chorche.

HOMOLOGACE !!! POMÁHAT A CHRÁNIT/BUZEROVAT A PRUDIT 01. bře 2011 21:08 #66953

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Chorche, necituj poslední příspěvek. Je to zbytečné a zabírá to nesmyslně místo. ;)
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.184 sekund

Login