Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: T6 bude v roce 2015

T6 bude v roce 2015 17. dub 2013 08:01 #118923

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
Jsem fakt zvědavý jak bude vypadat T6 ,alespoň že bude mít 231 koní v naftě . Jenom škoda ,že to nebude s 5ti válem.

http://www.autoforum.cz/bleskovky/volks ... co-motion/

Mě se design eco motionu líbí.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T6 bude v roce 2015 17. dub 2013 19:35 #118967

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
No mne zrovna moc ne, ale uvidime.
Pozitivni je snad jen ten vykon.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T6 bude v roce 2015 17. dub 2013 20:41 #118973

  • Vlk-2011
  • Avatar uživatele Vlk-2011
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 1
No taky v tom nic nevidím. Řekl bych ze výkon je super ale doufejme že je to jen studie a že se to zlepší. Mě osobně se líbí T5 poslední facelift. D:_)1 Ta se hodně povedla. :)
VW T4 long 2.5 TDI 75 kw r.v.2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T6 bude v roce 2015 17. dub 2013 21:10 #118979

  • shrekzv
  • Avatar uživatele shrekzv
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 241
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 8
vyzera to riadne skaredo, kto si to kupi? snad sa budu robit diely na T4ku este aspon 20 rokov :D
T4 Caravelle 1998, VR6 103kW LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T6 bude v roce 2015 17. dub 2013 21:13 #118982

  • Dafino
  • Avatar uživatele Dafino
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1598
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
Připadne mi to tak trochu jako okopírovaná nějaká Japonská ..... #-o :lol:
D:_)1 T4 2,5 TDI 75KW 1996 Mazel \:D/ D:_)1 d:_( \:D/
D:_)1
T4 2,4 D 1991 (Šedík) d:_ (
Dříč Umřel ?
T4 2,4 50 KW CARTHAGO 1992 dlouhodobý projekt,
T4 1,9 TDI 1994. Červený drak ( dárce orgánů).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T6 bude v roce 2015 17. dub 2013 22:02 #118996

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
O design bych se nebál. Věřím, že to bude mazel. Ale 4válec... to už né... :-(
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T6 bude v roce 2015 17. dub 2013 22:50 #119006

Mne to teda prijde jako peknej hnus... to i Zaponci delaji peknejsi uchylarny.... Jedine co na tom vidim pozitivni je ze diky tomu pravdepodobne zlevni T5 \:D/

B) T5 Multivan 2,5TDI 128kw 2007
:) T4 Transporter 2,5TDI 65kw 2003
:| Berlingo 1,6i 2005
:twisted: X-Max 250 2009

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T6 bude v roce 2015 19. dub 2013 12:04 #119082

  • kawa
  • Avatar uživatele kawa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 710
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 5
D:_)20 D:_)20 Jak zvenku, tak zevnitř :roll: Doufám že to změní, jinak potom opravdu změním výrobce :snoty: Motor 2,0TDI s 231koňma s technologií v roce 2015 - to bude ideální pro firmy a lidi co hodně najezdí až jim ten lupínek ošizený o všechno klekne po 200tis km :lol:
Transporter T5 - 2,5TDI 96kW + pár věcí + ProfiTuning soft (267hp, 576Nm) (ex)
Transporter T6 - 2,0TDI 110kw + ProfiTuning soft na full
BMW 535D - 400hp, 840Nm
Sprint project - Felicia 1,6 :D GaragePower racing team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T6 bude v roce 2015 19. dub 2013 12:12 #119083

  • bazilisak
  • Avatar uživatele bazilisak
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 601
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
podle mě je otázka času , a zvykneme si i na tohle scifi... Často bývají novinky zezačátku odpudivé a poté si člověk zvykne a dokonce oblíbí...
Tohle ale neplatí třeba u Fiat Multipla atd...
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T6 bude v roce 2015 19. dub 2013 12:57 #119084

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
Tak já si na Multiplu dobře zvykal jako na každé auto . Měla najeto přes 200.000 km když šla z firmy. Od pohledu to fakt nebyla vůbec žádná krasavice , ale v tu dobu auto pro 6 lidí za 500.000 Kč nebylo na trhu. A hlavně ta varianta 3+3 byla fakt zajímavá. Je pravda, že dobrý design prodává auto . Berte ,že tohle je pouze studie a do roku 2015 se toho fakt hodně změní.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T6 bude v roce 2015 19. dub 2013 13:05 #119085

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
Na foto je jen koncept pro výstavy,ten má jen šokovat,je to vlastně jen reklama,finální design bude jiný.

Dělá se ještě 2,7TDI,co měly A6 neví někdo? Ten by se mi v T6 líbil... Nevím,co jiného silnějšího než 2.0TDI tam mají.
3.0TDI má složité rozvody. A drahé. Výměna asi 2000euro,motor ven a převodovku sundat. Paráda. :)
No a čekám,že tak,jako měl Touran druhý facelift,tak T5 měla zatím jen jeden,takže jestli bude zcela nová T5 za 2roky,nebo FL,to ještě uvidíme... V článku je náznak,že bude T6 vycházet z T5.... No tak aby to nakonec nebyla T5 GPII :?:
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T6 bude v roce 2015 19. dub 2013 21:33 #119112

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Na 3.0tdi můžeme zapomenout. Nejde ani tak o rozvody jako spíš o to, že to je velké Véčko, které je urče k podélnému uložení. Koncern už nemá motor který by tam šel alespoň zabudovat. Audina se sice vrátila k přeplňované R5, ale to do téčka asi nepučej. :-)
Se celkem divim, že se téčko neděla s VR6 3.6i co je v pašikách. V lpg, nebo cng by to mohlo být zajímavé. :-)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T6 bude v roce 2015 19. dub 2013 21:53 #119116

Hou hou panove, opet se budu opakovat kdyz rikam,ze na obsah jako je 3.0 apod zapomente. proste to tam nebude at je to vecko nebo treba boxer. Jinak soucasnej 3.0 je take Audi motor a jen panove od ctyrkrouzku rozhodnou kam ho povoli pouzit. Do dodavky to ale urcite nebude to proste vim. Jinak ta 2.7 neni zadna vyhra. To by si moc nepomohli teda. Stejne to ani nijak v A6 nejelo. To je out. Budete tam mit opet v lepsim pripade ctyrhrnek s bi- turbem a nebo mozna bude tech turb daleko vic ? :-) Proste parodie ci ma mozna nejake hodnoty na grafech kdyz funguje milion snimacu k tomu prilepenejch a zkratka a dobre motorum co umeli par set tisic km bez vyraznejsich servisnich zasahu odzvonilo nadobro. Az nastoupi euro 6, to bude teprve zabava o snimacich a cidlech,ktery budou rozsvecovat ty zluty kontrolky na panelech pristroju... Jo,mate se na co tesit.... Az budi vedet vic, dam to do drbarny :-)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T6 bude v roce 2015 20. dub 2013 11:21 #119140

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22

Transportérák napsal: soucasnej 3.0 je take Audi motor a jen panove od ctyrkrouzku rozhodnou kam ho povoli pouzit. Do dodavky to ale urcite nebude to proste vim. Jinak ta 2.7 neni zadna vyhra.Stejne to ani nijak v A6 nejelo. To je out. B


A od kdy tomu tak je?
Doteď VW a AUDI motory byly jedno a to samé zboží i v případě T5 najdeš na bloku nebo i na každém dílu i na klice AUDI loga spolu s VW
[attachment=0:445zmgnh]<!-- ia0 -->10213_P1010219_1 (1).jpg<!-- ia0 -->[/attachment:445zmgnh]
Spíš si myslím,že VW šetří,než že AUdi něco nepovolí.Audi řídí VW?
Těžko když VW vlastní Audi.
Do dneška nerozumím té hierarchii okolo značek VW skupiny a jejich řízení.
Audi je vlastněna a řízena VW stejně jako ostatní značky,
tak přece nemůže Audi diktovat,co bude nebo nebude ve VW autech.

VW řídí Porsche,Bentley,Bugatti,stejně jako Audi,nebo ne?
Nebo je tam paralela,stejně jako v jednotlivých zemích Německa,že se Hádá Sasko s Bavorskem o kde jakou kravinu a každý si prosazuje své? Tak stejně si Audi vlastněna VW stejně vyvíjí a dělá své,a celý koncern je jen šaškárna pro akcionáře?
Jak to je ve skutečnosti,to by mě zajímalo,protože oficiálně to známe všichni,ale skutečnost?
Když může být v Superbu motor z Audi A1,proč by nemohl být v Téčku motor z A6?

A ta 2,7 proč by nebyla fajn? Vždyť pár kW a Nm navíc je vždycky dobře,co jiného by mohlo přicházet v úvahu fakt netuším,buď tohle,nebo nějaký zcela nový motor by museli postavit,nějaký downsizing z 3.0TDi na 2,5TDI by se nám líbil a pokud obě varianty škrtneš,tak zjistíš,že budeš mít v autě s celkovou váhou tři tuny motor z Audi A3 :cry:
A ještě věřím tomu,že se objeví 1.6TDI jako náhrada 1.9TDI (Co2) a je vymalováno (Audi A1)
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Auto1.

T6 bude v roce 2015 20. dub 2013 19:31 #119169

  • yanchi
  • Avatar uživatele yanchi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 2
u mna osobne ma velke + v tomto smere mercedes-benz, do viana stale davaju naftovy 3liter V6 a benzinovy 3.5liter tiez V6. Teda co sa tych vyssich objemov tyka
T4 2.5i

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.196 sekund

Login