Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Odvoz-máš cestu?

Odvoz-máš cestu? 04. kvě 2011 21:47 #72474

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Mašlo zítra jedu do Prahy, ale do OV už ne, takže jestli ti stačí přiblížení k nám, tak ti to klidně dovezu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 04. kvě 2011 22:03 #72478

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 9
super mašlo pojede za strejdou do Kroměřiže na cafe hura a v pracovni době hura. hmmm ale ja jsem v praci ještě ted. :-k
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 04. kvě 2011 22:15 #72479

  • rudaT5
  • Avatar uživatele rudaT5
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 387
  • Obdržená poděkování 7
tak to když mašlo pojede za strejdou do Kroměříže, tak by to mohl nechat na víkend a potkat se s náma z Olomoucka:)
D:_)1 Transporter T5 2,5 TDi 96kW Short

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 04. kvě 2011 22:37 #72481

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7

mašlo napsal: prosim prosim Z PRAHY do OSTRAVY !!! 4 ks litych kol s gumama na moje nove tečko kdopak mi je doveze ??? jsou u Houdase. Diiiiíííík

Mašlo no tak včera jsem tam byl a do auta by se mi i vešly :( ale jestli Ti je Micrak stahne do KM tak do OV je nějak už svezu ;)
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 05. kvě 2011 09:08 #72492

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39

jarek napsal: Sali to uhád OK! Budu vděčný za každé přiblížení zásilky ke mě :goodman: jen mám obavu že to u Karlose asi do srazu u Trčka nebude.



mno jo...to do Trckosrazu nebude.Je ocekávána příští týden :-k

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 05. kvě 2011 16:36 #72510

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0
Tak příští výkend přiblížit do Podmitrova a pak dál.Třeba? :-k
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 05. kvě 2011 18:18 #72518

  • somath
  • Avatar uživatele somath
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 316
  • Obdržená poděkování 0
Zdar, jsem to schopen ti je vyzvednout v Praze a v úterý vzít s sebou do Vsetína. vejš nejedu. :D
T4, 2.5TDi, 75kW, kombi 6míst
T4, 2.4 D (dodělané turbo), Multivan
+420 776 880 271 bude-li někdo něco potřebovat
ZRX 1100

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 05. kvě 2011 19:48 #72525

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
.. kam se hrabe Fedex nebo DHL :) ... tomu říkám logistika ...

tu sem, tu tam,
clubák kam se podívám :lol:
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 08. kvě 2011 20:03 #72672

  • paja
  • Avatar uživatele paja
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 660
  • Obdržená poděkování 3
=D> koukám,i básnický střevo se tu najde.. :lol:
VW T4 multivan 2.5 TDI 75 kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 11. kvě 2011 12:30 #72866

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
... básnický střevo hlásí, že v pátek 13. jede Brno-Praha a zpět ...
Jedu na Celní poštu (zkusím tam být hned ráno na 8:00), jak dlouho tam ztvrdnu nemám odhad, každopádně doufám, že ještě před polednem vyrazím zpět Los Brnos ... tak pokud by se někomu hodilo něco dovézt nebo odvézt, tak dejte vědět.
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 11. kvě 2011 20:49 #72898

V pátek a 13-týho zůstaň radši doma... ;)
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 11. kvě 2011 21:13 #72900

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
OK! čekal jsem kdo první to napíše ;)
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 12. kvě 2011 09:36 #72935

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
není to kvůli té 13ce ... ale okolnosti mně nutí posunout termín ... takže v pondělí 16.5. ...
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 12. kvě 2011 14:43 #72952

A co ten podmitrov, jak psal Tygr? Já tam v sobotu jedu, tak to vemu do Krnova, to je z Ostravy je dohodit kolem z T-cka ..
Seat Alhambra 1,9 TDi 85 kW 2000 7 míst doma
Citroën Grand C4 Picasso 1,6 HDi 80 kW 2009 - pro ženu
T4 Multivan AllStar 2,5 TDi 75 kW 1997 prodán
T3 Caravelle 1,6TD 1987 prodána
B3 Passat Varinat 1,8 66 kW 1992 mrtev

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 12. kvě 2011 16:13 #72957

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0
Tak doufám že se zastavíš u nás? :drunken:
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.152 sekund

Login