Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Odvoz-máš cestu?

Odvoz-máš cestu? 25. bře 2013 18:20 #116996

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
D:_)13 ando ... Ti teda dík ... to jako že Balonek stál 5,50?! :lol:
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 25. bře 2013 18:26 #116997

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Pokud to někdo dopraví do Brna, ve čtvrtek jedu dopoledne směr Olomouc

Odesláno z mého HUAWEI U8815 pomocí Tapatalk 2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 25. bře 2013 18:38 #116999

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
Myšanda jede až příští týden v pátek a tohoto čtvrtka Prahu asi nikdo neotočí ...
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 25. bře 2013 18:41 #117001

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
No kdyby náhodou....

Odesláno z mého HUAWEI U8815 pomocí Tapatalk 2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 25. bře 2013 18:54 #117002

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
no Miško jak bych ti to řekla :lol: máš T5 seš si jistej, že těch 5,50 kč není moc ? :lol: ne teď vážně šefik má všechno naleštěný, v kůži, nikde ani škrábaneček :lol: to by ten svěrák musel být zabalenej do luxusní krabičky, aby mi to prošlo a nesměl by tolik vážit :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 25. bře 2013 19:02 #117004

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
:-k vysvětlení přijato ;)
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 25. bře 2013 19:41 #117014

  • paja
  • Avatar uživatele paja
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 660
  • Obdržená poděkování 3

Seikel napsal: .... t

... škoda že nemáš školení v Lanškrouně ... bych Ti hned do kabelky přibalil ten svěrák ... #-o asi ho tam budu vozit až do


že si mně ho Michale nedal......mohl jsem ho Dušanovi přiblížit :snoty: Taky nic neřekneš.....
VW T4 multivan 2.5 TDI 75 kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 25. bře 2013 21:12 #117027

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Do středy jsem v okolí Svratky (města), v onu středu se přesouvám do Pardubic a pak do Prahy. Třeba se s někým někde potkám, komu bych to cédo pro Dusanhayu předal.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 25. bře 2013 21:32 #117037

  • Zevl
  • Avatar uživatele Zevl
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 697
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 9
Kdybys nevěděl kudy kam tak to spraví obálka naCD + 10kč známka.
T5 Caravelle Long 2,5TDi 96kw
Caddy 2,0SDi
http://www.zevl.blog.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 25. bře 2013 22:00 #117040

  • JarynB
  • Avatar uživatele JarynB
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 174
  • Obdržená poděkování 0
To je až ta poslední možnost poštou. Zajímavější je to přes klubové PPL.
Kdyby se to nepodařilo doručit do 16. 5. 2013, tak následující den jedu do Ostravy.
To bych tu věcičku vzal s sebou a osobně dovezl na místo určení.
Je to tu i jako nabídka na využití volného místa. 19. 5. jedu zpět.
Až se to bude blížit, tak to ještě tady hodím znovu i s upřesněním času.
Jaryn
T5 ,,Žluťas''
T4 Caravelle 2,4D ,,Oslík''

Tel.: 737100121

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 26. bře 2013 17:50 #117095

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Pošty bych se asi bál, rád bych to CD doručil vcelku. Jsou na něm poněkud citlivé údaje a v případě poškození není náhrada.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 28. bře 2013 21:24 #117396

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
Rád bych poprosil dobrou duši (duši-jaká shoda náhod :lol: ),která bude mít cestu z Brna nahoru na Vyškov/Pv/OL apod.,zda by mi mohl/a v klubové kanc.vyzvednout CD,které je tam/bude pro mne uložené.Ale NEHOŘÍ to,počkám D:_)10 D:_)10
Děkuji D:_)23
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 28. bře 2013 21:33 #117398

Ahoj kluci v sobotu večer budu mít cestu z Brna do Praglu.... Pravděpodobně úplně prázdným autem, takže pakliže potřebujete něco přemístit příště ;)

B) T5 Multivan 2,5TDI 128kw 2007
:) T4 Transporter 2,5TDI 65kw 2003
:| Berlingo 1,6i 2005
:twisted: X-Max 250 2009

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 29. bře 2013 13:41 #117441

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Duši mi jedem s myšákem zítra do PV, ale Ondra dnes neni v kanclu sakriš co s tím leda zavolat Hafovi esi tam neni :-k

tak tam neni nikdo a cedo je teprv na ceste do Brna ;) tak uvidime pristi tyden

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Odvoz-máš cestu? 29. bře 2013 19:53 #117468

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
V týdnu to dáme ... úterý středa, jen to musím v úterý ráno nějak vyzvednout, než se osazenstvo clubové kanceláře přesune na Safari ...
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.187 sekund

Login