Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Do naha !!!

Do naha !!! - a co dál 25. lis 2014 14:28 #147196

  • Petr36
  • Avatar uživatele Petr36
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 80
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 6
Také bych rád vyjádřil svůj úhel pohledu na zmíněnou věc. I když na fóru nejsem tak dlouho. Co se týká poplatků jako takových. Uhradil jsem roční příspěvek všeho všudy 2x z toho jsem na fóru cca 3 roky. Výše příspěvku mi přišla akceptovatelná za použití fóra a udržení přehlednosti a pořádku na fóru bez reklam, jak už zde někdo zmiňoval i přesto, že některá jiná fóra jsou bezplatná a někdy i řádně nepřehledná a plná různých blafů. Zvýšení příspěvku se mě jako pouhého uživatele fóra zdá vysoké, ale chápu, že při nezvýšení počtu platících se nedá nic dělat.
Jsem jeden z těch méně aktivních členu tzn. nejezdím na srazy, nemám moc příspěvků ,jelikož mé zkušenosti nedosahují zkušeností ostatních, ale pokud něco vím tak se rád vyjádřím a o tom to fórum přeci je, teď nemluvími o clubu a jeho provozu, je zřejmé že nemalé finance jeho provoz spoliká. Slevy u partnerů bohužel také nevyužiji jelikož jsem plátce dph a bohužel výše slevy se mi nevyplatí oproti možnému odpočtu dph to se týká i pojištění.
Návrh uzamknout fórum pro neplatící členy či jen technické sekce se mi zdá špatný, jelikož si myslím, že i spoustu neplatících členů může přispět nějakými zkušenostmi s téčky. A byla by škoda o tyto lidi přijít, chápu je zde pár členů, kteří dávají příspěvky neustále oproti ostatním, ale je to o míře zkušeností. Rád se na toto fórum každý večer, pokud je čas vracím a rád si počtu o nových věcech a vylepšeních, které na svých téčkách děláte ať už se jedná o kterékoliv téčko. Proto si myslím, že by byla velká škoda toto fórum znepřístupnit neplatícím členům na druhou stránku chápu potřebu naplnit kasu clubu na provoz ostatních věcí.
Přeju hodně úspěchu při nelehkém rozhodování.
T5 Multivan 2,5 128kw BPC, 2007
Téma bylo zamčeno.

Do naha !!! - a co dál 25. lis 2014 19:49 #147209

  • stejsky
  • Avatar uživatele stejsky
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 134
  • Obdržená poděkování 13
Mám rád TRANSPORTER CLUB a lidi okolo něj, z pouhého uživatele fóra jsem se stal platícím členem clubu a začal jezdit na srazy, potkal jsem tam spoustu fajn lidí. Lidi, kteří dokážou bez ohledu na osobní výdaje a časovou náročnost, pomoct druhému, uspořádat pro pár postižených týpků sraz, třeba v kempu, doma na zahradě, v garáži, ještě k tomu domluvit prohlídku muzea, pohotově třeba exkurzy po 25letém lovu za pokladem a spoustu jiných a jiných akcí o kterých jsem četl na fóru. A o tom to je, děláme to proto, že nás to baví, vidět se po nějakém čase s kamarády, pokecat, popít, řešit různé problémy (našich krabiček, osobní záležitosti), jet spanilou jízdu bez obav, že mě někdo nabourá!!! Atd. atd. a o tom si myslím, že je ten náš club. Jsem rád, že jsem členem a vyšší poplatek zaplatím rád, když vím, že to pomůže dobré věci a setrvaní TRANSPORTER CLUBU v provozu. Je vidět, že někteří nepochopili, že toto je fórum TRANSPORTER CLUBU a ne VW fórum a podobně, že sem někdo chodí zdarma čerpat informace a pak tady napíšou, že nepotřebují nic platit, jezdit na srazy atd., nic proti, ale takový lidi CLUB nepochopili !!!
T4 CARAVELLE SYNCRO 2,5 TDI
T4 TRANSPORTER HOCH DACH 2,5 TDI
Téma bylo zamčeno.

Do naha !!! - a co dál 25. lis 2014 20:04 #147210

  • brahouš
  • Avatar uživatele brahouš
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 416
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 5
STRAŠNĚ MOC RAD ZAPLATÍM A NEJEN TO :P :P :P :P
Téma bylo zamčeno.

Do naha !!! - a co dál 26. lis 2014 21:27 #147253

  • oolloo
  • Avatar uživatele oolloo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • dobjej
  • Příspěvky: 75
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
ja osobne tady jsem jen pouhy zlomecek ale chystam se zaplatit i kdyby to bylo vic ponevadz je mi jasne ze to co clovek nacerpa za rozumy zde nenajde nikde na ulici a v podstate kdyz si uvedomim ze je to poplatek na rok a spoctu kolik mne to stoji za den tak :woohoo:

a kdyz si uvedomim ze tady se najdou lidi kteri mi pomohou kdyz se stane neco neplanovaneho na vwozitku tak radeji dam prispevek tady lidem kteri tomu rozumi nez nejake pojistovne za sluzbu

napadlo mne jestli to treba nepoupravit treba jako clenstvi rok\500 ; clenstvi s vyhodama slevy apod rok\750 ; clenstvi gold (nejake vyhody by se nasly treba levnejsi vstup na srazech apod) rok\1000
a ten napad dat po zaplaceni malou nalepku clubu je fakt rozumne

jeste mne napadlo ze treba vsude jinde neclenove nemaji pristup k fotografiim a odkazum to by nemuselo byt nic spatneho
Vw red multivan 2.5tdi 96kw
Téma bylo zamčeno.

Do naha !!! - a co dál 27. lis 2014 13:53 #147261

Nikdy jsem nikam nejezdila (krom práce a školy). Auto začalo být i tak pro mě nezbytností. A proto, abych měla auto, co se mi líbí, co teď mám i ráda, jsem potřebovala najít tento Tclub. I když v té době (před prvním srazem), by mě ani ve snu nenapadlo, kolik mi toho v životě Tclub opravdu dá. Pro mě nejcenější v životě: přátelé a žážitky -> radost ze života!
Nikdy mi nikdo neřekl tolik věcí kolem aut, jak tady. Nebýt tohoto fora, nikdy by asi ani moje auto nejezdilo. Nikdy jsem neměla kolem sebe tolik přátel, se kterýma se můžu bavit naprosto otevřeně a bez obav. Nikdy se mi nestalo, že by za mnou došlo několik lidí s nezištnou chutí mi s něčím pomoci. Nikdy na mě na silnici nikdo nezamával. Nikdy mi to, že vidím známé auto, nevytvořilo tak obrovský úsměv na tváři (bez ohledu na to, jakou jsem měla náladu před tím). Nikdy, ani ve škole, ve které by se to očekávalo nejvíc, mě nebavilo se učit a poznávat nové věci, jako na clubových výjezdech, či při "chlapských" technických debatách u piva. Nikdy jsem neuměla někoho požádat o pomoc, bez zbytečné myšlenky, že někoho využívám nebo obtěžuji. Ale tady to najednou šlo, šlo to samo a přirozeně, protože je to tu tak nastavené, ale nastavené je to mezi a pro ty lidi, kteří se umí chovat stejně přívětivě. Ty lidi, co si uvědomují svoji cenu i cenu možností kolem nás. Možnosti, které jedinec samotný nikdy nemá šanci pokrýt. Zážitky, které existují jen díky lidem, co je spolu vytvořili... To vše je pro mě nevyčíslitelné! A jestli toto všechno umí někdo ohodnotit jen na pouhých 690kč.... Má vedení můj obdiv, a bez zbytečného polemizování o číslech, peníze na účtě ;)
Pulčík - VW T3 Caravelle, 1.9 benzín + LPG 57kw, r.v. 1982 pro každodenní práci a radost :-)
Fotky ze srazů aj. na terentete.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: kaktusacek74, Miloň T5, pavelt5
Téma bylo zamčeno.

Do naha !!! - a co dál 27. lis 2014 14:20 #147263

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2737
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 166
Určitě máš pravdu, a proto jsem tu také.

Ani nevím proč, ale vybavila se mi tato scénka.
Tak přidávám VIDEO pro zasmání ;-)

TCCT - TransporterClub Caravan Team
Multivan Final Edition T5.4 LR TDi 150kW DSG 4M
Naposledy změněno: od mulťa.
Téma bylo zamčeno.

Do naha !!! - a co dál 27. lis 2014 15:30 #147271

  • aaamilan
  • Avatar uživatele aaamilan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 464
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20
mul'ta - pěkný videjko :cheer: :cheer: :cheer:
VW T4 syncro 2,5TDI 75kW r.v. 2000

A-team (Almara team)
Téma bylo zamčeno.

Do naha !!! - a co dál 27. lis 2014 15:55 #147272

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1137
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
Terko, hezky napsáno, pochvala B)
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o
Téma bylo zamčeno.

Do naha !!! - a co dál 27. lis 2014 16:08 #147273

Ja osobne bych tech.cast fora nezamykal,ale neclenum clubu bych znepristupnil fotografie.Je to jen jeden z mnoha napadu
.
VW T5 2,5TDi 96KW 6mist




kdyby nekdy, nekdo neco tak GSM:608460737
VAG,CO-cko a ruznej vercajk mam...
Téma bylo zamčeno.

Do naha !!! - a co dál 27. lis 2014 16:42 #147274

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Myslím, že nezobrazovat obrázky neplatícím členům je výborný nápad. Určitě bych jim zakázal vstup do sekce moje auto.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]
Téma bylo zamčeno.

Do naha !!! - a co dál 27. lis 2014 17:52 #147276

Ahoj,
jsem majitelem Téčka teprve chvíli, z vás zatím nikoho neznám osobně a strašně nerad něco komentuju na fóru. Na srazy jsem jezdil jen jako malej, když naši byli ve felda klubu. Když jsem narazil v rámci hledání informací o transportérech na tyhle stránky plný informací a club, tak mě vůbec nepřišlo divný, že i když spoustu výhod zatím nevyužívám, zařídit si členství. Informace a zkušenosti tady z fóra se občas nedají zaplatit ani penězma a je moc fajn mít možnost toho využívat. A třebas někdy využiji i dalších výhod. Ale členem zůstávám. Ty peníze nejsou dle mě vyhozený do větru. Jen tak dál.
Transporter T5 2007 1,9TDi, 77KW - prodáno
Octavia II 1,9TDI 2005 - prodáno
VW Caddy Maxi Family 2.0 75kW - prodáno
Saab 9-5 Aero, 2,3 196kW
VW California Beach T6 2.0. 110kW
Téma bylo zamčeno.

Do naha !!! - a co dál 27. lis 2014 18:38 #147277

Vetsinou kazdej vyzaduje foto(pri opravach a atd)...tak proc jim to ulehcovat.Stan se clenem klubu a mas neco navic.Sekce moje auto jen a jen pro platici cleny!!
VW T5 2,5TDi 96KW 6mist




kdyby nekdy, nekdo neco tak GSM:608460737
VAG,CO-cko a ruznej vercajk mam...
Téma bylo zamčeno.

Do naha !!! - a co dál 27. lis 2014 19:16 #147279

Ahoj kamarádi ,
vím o čem je toto vlákno a předem se omlouvám, že nepřináším žádné nápady v těchto písmenkách.
Dnes jsem měl možnost nahlédnout na whatsapp , docela to tam jede nevím sice a nechápu proč se dost lidí vyblije tam a ne zde kde je to veřejné všem. Asi se ti někteří ( pánové jistě vědí kdo) bojí za své názory a nebo jen pochlebují zase jiným.
Pochopitelně padají tam i dobré věty a zde opět nechápu proč zrovna tam a ne zde.
Zamysleme se sami nad sebou proč pomlouvat nebo jinak mluvit někomu za zády a neříct mu to do očí nebo se prostě veřejně vyjádřit.
Stojíte za klubem? Chcete pokračovat a překonat nepříjemné chvíle ? Tak mluvte navrhujte , není prospěšné nikomu z nás plivat na lidi co se snaží a dělají víc než jen sem tam klik na PC. J
Zdá se vám 690,- moc? Ano je to razantní zvýšení, ale je bohužel nutné. Čím více lidi se stane řádnými členy klubu tím menší bude suma potřeba a kecy stylu slevy nevyužívám protože jsou malé jsou taky trapně hloupé. Myslím si že čím více budeme využívat slevy tím větší budou to je prostá selská matematika. Pokud někdo chce hlásat, že v klubu je zbytečné služební Tčko fajn , tak si nalož ze srazu stan , lavečky atd do svého čistého a vymazlenýho auta, potom bude to firemní opravdu zbytečné.
Raději už ukončím toto psaní bo nechci psát referáty , jen se prosím zamyslete .
PS: ještě za sebe a nepíše se mi to lehce, nejsem na tom finančně zrovna dobře bo všechny volné prostředky dávám do s Myšandou rozjetého projektu a díky ambicím politiků možná přijdu o práci, přesto mi klub a hlavně lidi kolem stojí za to ušetřit těch pár korun.
Poděkovali: ABART, farao, Terentete
Naposledy změněno: od Myšák a Myšanda.
Téma bylo zamčeno.

Do naha !!! - a co dál 27. lis 2014 21:44 #147286

  • pavelt5
  • Avatar uživatele pavelt5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 75
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Ahoj.
Moc rád zaplatím . Transporterclub stoji za víc než jenom za poplatek 690 kč.
T5 caravelle long 96 kw
fotky pajat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

Do naha !!! - a co dál 27. lis 2014 22:49 #147290

  • Hafa
  • Avatar uživatele Hafa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 998
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 17
Ahoj Mišáci, budeme velmi rádi, když někdo,( neříkám zrovna vy ) zveřejní nebo překopírují tyto názory a my pak rádi vyzveme autory at rozvedou své jistě podložené argumenty a přestanou se srabský schovávat . Tyto pokrytecké názory a koukání přes rameno do cizího talíře je pro nás čechy tak typické, že se vůbec nedivím takovému úspěchu bulvárních novin. Hafa
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan
Naposledy změněno: od Hafa.
Téma bylo zamčeno.
Vygenerováno za 0.178 sekund

Login