Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Poradí mi někdo?

Poradí mi někdo? 27. bře 2015 23:41 #153087

Zdravím vás všechny.Tak jsem si konečně chtěl splnit svůj sen a koupit si Transportera T4.Problém je v malé věci.Je ve stejném okresu,není to daleko,...jenže,...nemá značky.Dovoz Německo.Tak co s tím.Má to technickou,ale značky ne. Mám zatím Audi A6 a chtěl bych ji dát na protiúčet s doplatkem.Tak se chci zeptat,jak to převézt.Buď nechat své auto u bazaru a odmontovat značky,koupit auto na splátky,..jestli to půjde(nevím jaké doklady k tomu potřebuju a jestli to vůbec udělají) nasadit na T4 a modlit se,abych nepotkal cajty,pak se vrátit a prodat auto,nebo je možné získat papírové přenosky?A dá se to vůbec v bazarech sehnat.Žiju v kraji,..kde bazary na lidi kašlou.Přesněji na otázky zasílané prodejcům vozidel,nedostanu žádnou odpověď. Nebo je možné prodat auto a odmontovat značky.Řidiči říkají,že to nejde.A ty papírové převozky v bazarech,pokud by je vůbec dávaly,..platí se to?A pokud možno kolik asi tak stojí. To Téčko má najeto dobrých 400 000km. Není to příliš mnoho?Říká se,že auta z Německa jsou zachovalejší.A pokud bych ho koupil,jak mám postupovat.Ev. kontrola,když nemá značky a Technickou,..když má,tak už ji dělat nemusím.Že?Pokud ho nevezu přes hranice z Německa. Moc bych ho chtěl a než to risknu a zajedu se podívat osobně a na vše se vyptat,..(což by mě stálo zbytečně čas i peníze,kdyby to nevyšlo) tak bych se chtěl nejprve zeptat právě vás,..zkušených uživatelů tohoto geniálního stroje pro rodinu i na práci,..jaký je váš názor.Předem děkuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poradí mi někdo? 28. bře 2015 06:23 #153088

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Pokud ho chces tak asi zaplatil odtahovku. Ja bych to asi neriskoval a uz vubec ne davat na auto znacky z jinyho auta.( druhu) policie ma v aute kamery ktery kontroluji zda souhlasi udaje. Me takhle zastavili s 3 dny propadlou technickou.
Jinak hlavne auto pojistit driv nez zacnes neco podnikat.
A aby ti prodejce dal kompletni doklady od auta jinak budes mit dost behani a i penez.
A nech si zapsat kola ktery budes chtit jezdit ;). Protoze dodatecne jsou ruzny zadrhele.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poradí mi někdo? 01. dub 2015 14:03 #153271

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
caliph.Scorpion :

moc jsem nepochopil co vlastně přesně potřebuješ vědět a co víc, z tvého příspěvku nevím, jestli Téčko má CZ STK nebo ještě dělanou v Německu.
Ale, dnes již magistrát nevystavuje čistopis, což znamená, auto stojící v bazaru, které je dovezené z Německa si normálně pojistíš, bazar ti vystaví 10 - denní papírovou značku a jedeš na dovozovou STK a pak na příslušný magistrát k registraci.
Bazarníci mají výhodu, že na auto si přidělají svoje plechové převozní značky a dnes na silnici můžou legálně vyjet aniž by měli český TP. Pokud si povezu já auto z Německa, koupím si pouze převozní se žlutým pásem a po přejetí hranic si na auto cvaknu svoje a jedu legálně až domů. ... tedy u nás...jihomoravský kraj....
Na STK auto už nevozím na odtahovce, jedu normálně po ose... tož tak...
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.172 sekund

Login