Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: 11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 00:33 #155008

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Ahoj vwšem.
Nedá mi to, abych nezaložil toto vlákno po přečtení některých reakcí na Facebooku a Whatsappu, těchto odnoží či snad podstránek našeho fora. Zde se člověk opravdu dočte spoustu zajímavostí, nápadů a hlavně zaručeně odborných rad k čemukoliv, v poslední době ovšem nejvíce k výběru lokace našeho 11. Hlavního Transporter srazu.
Lokalita, vzdálenost, mimo střed republiky – žhavé to nyní téma. Dost lidí se s tím neumí smířit, vyrovnat, akceptovat.
Jedná se o 11. ročník, to znamená že už bylo 11 míst, a vždy to každý akceptoval, pochopil. Až na letošek. Tolik emocí tu snad ještě nebylo.
Ano, lokalita je letos nejvíce vyosená oproti geografickému středu České republiky, o tom není pochyb ani sporu. A co to znamená? Znamená to to, že někdo to má za humny, a jiný třeba 500 Km. Co s tím, jak se s tím vyrovnat?
Já myslím, že zcela jednoduše a hlavně bez Facebookemocí či Whatsappemocí. Pokud má někdo výhrady, měl by je napsat do fora. Mám to daleko? Tak moc daleko, že se mi tam už nechce jet? Fajn, napíšu sorry, pro mě je to daleko, nedorazím, nechce se mi, nemám na to, anebo vůbec nereaguji. Sraz je prostě letos tam, kde je, a s tím se buď dokážu anebo nedokážu vyrovnat. Ale rozhodně nebudu plivat kolem sebe a šířit negativismus.
Sraz je tam, kde je a asi k tomu byly důvody. Není to práce jednoho člověka, je to výsledek střetu mnoha faktorů, který vyústil sem – do Strážnice. Na organizaci tohoto srazu se podílí spousta lidí, řeší se mnoho faktorů a výsledek je pro letošek tento. Líbí? Nebo nelíbí? Bohužel, je to prostě tak. Akceptuji = jedu, neakceptuji = nejedu. Ale rozhodně nebudu brečet, pomlouvat nebo tvrdit že to je špatné, když nevidím do zákulisí.
Pořádáme Pražské PLKy, záležitosti na pár hodin, a hle, zjeví se nám tu Moraváci, od Brna, Prostějova s tím, že nás chtěli jen vidět, pokecat, poklábosit a hned zase jedou na otočku domů. To samé my, Pražáci, jsme se několikrát sebrali a vyrazili na otočku na Moravu jen kvůli tomu, abychom se zúčastnili Moravských PLKů. A přijde nám to naprosto normální.
Myslím, že tady to není o vzdálenosti, o počtu kilometrů, projeté naftě, strávenému času na cestě, ale o tom chtít anebo nechtít se potkat s přáteli, prožít atmosféru, zažít emoce. Alespoň u těch pravých Clubáků to takto funguje. A ti, co tohle nechápu, prudí na oněch podsítích. Proč? K čemu? Čeho tím chce kdo dosáhnout?
A proto nebrečte, nevymýšlejte vymyšlené, neraďte a zkuste vycházet z daných dat: vzdálenost versus účast na Hlavním srazu, přátelé, pokec, atmosféra. Komu to za to stojí, ať přijede, komu ne ať nejezdí a sedí doma. Ale nekujme pikle na netu někde v potají, je to nedůstojné tvora lidského.
Podmínky jsou jasné – letos je sraz ve Strážnici. Buď mi to stojí za to a jedu, nebo nejedu.
Ale k čemu jsou ty plané kecy na sociálních sítích dobré?
A tímto tedy otevírám diskuzi zde, nyní máte prostor vyjevit své emoce, napsat názor. Od toho je tu forum, nebuďte chytří jen na sociálních sítích................ :cheer: :cheer:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od lada t5.

Re:11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 06:18 #155012

  • Polda
  • Avatar uživatele Polda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 646
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 29
Plně s tebou souhlasím Laďo. Lip bych to nenapsal.
Polda - pomáhat a chránit

T4 CARVELLE 2,5TDI 75 kw
www.transporterclub.cz/forum/19-moje-auto/126664-p
http://igorvw.rajce.idnes.cz/
tel.: 602 124 854
IgorPol@seznam.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 06:47 #155014

  • stejsky
  • Avatar uživatele stejsky
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 134
  • Obdržená poděkování 13
Myslím že spoustě lidí by nevadila ani tak ta Strážnice a vzdálenost,jako spíš ta věta o SRAZU NA PŮL CESTY,což jižní morava pro zbytek republiky není.Taky sem na to ve finále koukal jako tele,tam bych hledal asi začátek toho všeho....
T4 CARAVELLE SYNCRO 2,5 TDI
T4 TRANSPORTER HOCH DACH 2,5 TDI

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 07:06 #155016

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
Myslim ze Stejsky ma pravdu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 08:05 #155019

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Ano informace na začátku zněla ,že sraz bude na půl cesty , o tom žádná. Nejhorší na tom je ,že všichni stále chcete nové informace a ono to je velice těžké . Tady nerozhoduje pouze Ondra ,ale hlavní je jakou lokalitu a program dá na stůl importu pořádající agentura. Když vám Ondra pustí informaci ,která je na 90% již jasná tak jste všichni spokojení ,ale pak pro vás nastane problém ,když se změní lokalita . Když se jezdilo do Pasohlávek ,pak na výstaviště a zpět tak nikdo z Vás neremcal . Když byl hlavní sraz v Jižních Čechách tak taky nikdo neremcal ,ale nedej bože když si dovolí kancelář klubu ,která má sídlo v Brně udělat sraz na Jižní Moravě.
Předem se omlouvám za níže napsaná slova .
Pánové vyserte se na nějaké dělení republiky Čechy a Morava . Jednou žijeme v této republice a berte jí všichni jako celek a né já jsem Pražák a kdo je víc. Když se narodíme , tak máme všichni holou prdel a je úplně jedno jestli jsem se narodil v Aši nebo v Ostravě.

Já za naší rodinu vám řeknu , že se na sraz velice těšíme a víme ,že Brněnská kancelář udělá vše proto aby se nám tam líbilo.
Přeji vám krásný den
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]
Poděkovali: kaktusacek74, WIK, Miloň T5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 08:33 #155021

  • davidd
  • Avatar uživatele davidd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 10
Lokalita je pekna,hlavne at nam vyjde pocasi
T5 caravelle

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 08:48 #155022

  • blade
  • Avatar uživatele blade
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 358
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 6
NO,nedá mi to a musím zareagovat.
Myslím si,že většina z nás vyjádřila nad "předběžně" avízovanou možnou lokací a skutečností jen takovou malou ironii,nadsázku.
Nevěřím,že to někdo myslel vážně,vyčítavě.
Připadá mi,že tady někdo dělá z komára velblouda.
Všichni se těšíme,kam nás kancelář ve spolupráci s importem a dalšími lidmi co se na tom podílí zavedou.
Nezáleží nám na tom,jestli to je doleva,doprava atd.Chceme se sejít,pokecat,poznat nová místa a na to tyhle srazy jsou.
Jistě,pro někoho to vždy bude blíž a pro jiného dál.Nic není ideální.
Mnoho lidí,mnoho názorú a přání.Tak to prostě je.
Nakonec se tam stejně všichni sejdeme,pokecáme,popijeme a hodíme tuhle debatu za hlavu.
Toť vše za mě.
VW T4 CARAVELLE 2,5 TDI 75 KW - Káča
VW T4 TRANSPORTER 1,9D - Pracant
Poděkovali: Rebelant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 09:17 #155023

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1137
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
Souhlasím s Bladem. Jsme jen lidé a někdo holt vidí černou jako bílou, a bílou jako černou. My, jak jsem psal v jiném vlákně, na sraz jedeme a lokalita je pro nás výjimečně vhodná tím, že odtuda pokračujeme dále na východ do lázní, tímto pro nás km nehrají roli. Jinak, myslím si, že není problém příští rok pokud bude zase Celorepublikový sraz, zapojit včas do pátrání po vhodné lokalitě nejen klubovou kancelář, ale nás vwšechny a je možné výsledky po uvážení VWšech - například nějakou anketou - nabídnout Importu. Mj. rozjíždí (i když i ty do teď byly) se i nejen lokální srazy po ČR, ale i společné výlety do okolních zemí - viz Láďou organizovaný výlet do DDR. Tím ale nechci říct, že by musel být VWelký sraz Transporterclubu třeba na Krymu v Artěku u Černého moře, tam bych fakt nejel páč vím, že bych ani nedojel :whistle:
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Rebelant.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 09:23 #155024

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Pro další léta , bych v tom nechal kancelář a import. Čím více lidí se okolo toho bude motat tím to bude horší. Myslím , že Ondra by mohl vyprávět.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 09:36 #155025

  • blade
  • Avatar uživatele blade
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 358
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 6
Vendys - souhlasím s Tebou.
Ondra,tedy kancelář a import už s tím mají své zkušenosti a jistě už mají vytipovány další možné lokality.Míst je mnoho,ale některému chybí to a jinde zase třeba ono.Není lehké to celé skoubit dokupy.
Málokdo z nás zná celý kolotoč jednání a hledání s tím spojený.
Za to mají můj velký obdiv a díky.
VW T4 CARAVELLE 2,5 TDI 75 KW - Káča
VW T4 TRANSPORTER 1,9D - Pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 10:38 #155028

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2758
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 918
Díky Láďo, i všem, kteří jste se vyjádřili tady. To, jak se chystá Velký Transportersraz se hojně řešilo a vysvětlovalo loni, když byly ty kotrmelce s lokací a s termínem. Asi všichni dobře pamatuji. My také - moc jsme tehdy nespali. Mnoha lidem jsem pak na srazech vysvětloval ty mechanismy, jak to funguje, co můžeme a nemůžeme ovlivnit a jaké jsou faktory, které se u všeho posuzují. Přesto z toho všeho vzniknul loni myslím pěkný sraz. A dovolím si klidně zopakovat, že lokalita Šiklova Mlýna (ve středu republiky) z toho všeho vzešla prostě opravdu náhodou, celou dobu jsme plánovali sraz úplně jinam (Ličší Farma - Vrchlabí). ;-) Ochotně to budu všem na požádání vysvětlovat zase. I když teď se popravdě raději soustředím na to, aby byla grafika na tričku hezčí, než nám byla navrhována a jestli se nám to nevymstí, že jsme letos poprvé (po deseti letech) objednali i dámská trička.

Někdo to už přede mnou napsal - je velký tlak na to, abychom vám podávali spoustu informací o sraze co nejdřív. Jenomže ono to ne vždy jde. Není to práce jednoho člověka a ani rozhodnutí jednoho člověka a tím se vše trochu protahuje a komplikuje. Vstupují do toho čtyři strany: my, Volkswagen Užitkové vozy, agentura, kemp. Každý máme představy, každý máme požadavky, každý máme své zájmy. Díky bohu je na konci vždycky to, že společný cíl je udělat hezký sraz pro lidi. Proč to ale píšu - chtěli jsme vám říct termín co nejdříve, i když jsme neznali další podrobnosti. I v tu chvíli existovala asi 10% šance, že termín se změní, ale riskli jsme to. Chápeme, že je to třídenní akce, že je potřeba si zařídit třeba volno atd. Vzniklo z toho nedorozumění, které vzniklo nepochopením jedné věty a vůbec by mě nenapadlo, že to tak může být. Bohužel jsem ten příspěvek smazal při zveřejňování aktualit ke srazu, takže neznám přesné znění. Ale při zveřejnění původního znění jsem napsal něco ve smyslu, že když už známe termín, tak je sraz na půl cesty. Bylo to myšleno tak, že půlka je hotová, že už chybí jen lokalita a může se vyrazit atd...vůbec mě nenapadlo, že to někdo pochopí tak, že sraz bude "na půli cesty". Jestli všechno vzniklo z toho, tak se jen chytám za hlavu, víc už udělat nemůžu. :)

Ale když už jsem v tom psaní, rád vám poodhalím, co dalšího se řešilo, co bylo ve hře a proč nakonec jsme se pro to nerozhodli. Jednali jsme třeba o Festivalparku v Hradci Králové. Super dojezdnost, hodně jsme o to stáli. Pro mě to dlouho byl kvůli tomu favorit. Bohužel do té doby, než to tam reálně vidíte. Není to kemp (v žádném významu slova - není tam žádné zázemí, ani obyčejná kadibudka, vše by se musela stavět, dovážet - ne, že by to nešlo, ale je to jako škrabání se levou rukou na pravém uchu - a především, sežralo by to valnou část rozpočtu. Taky bychom se celý sraz pohybovali po betoně, otevřená plocha bez stromů. To se nám nelíbilo. Ale ta dojezdnost nás tam furt držela...

Hodně se nám líbila varianta s Mirákulem (to je u Milovic). Líbila se nám ta dostupnost. Byli jsme nadšení. Vyžití pro děti perfektní. Bohužel není kemp. Ani náznakem. Stejné jako v Hradci. A zde do toho promluvil další problém, o němž se při tom nadávání na vzdálenost asi nepřemýšlí úplně primárně, ale my jej řešit musíme. Termíny - začíná třeba sezóna hudebních festivalů, které se v daných lokalitách opakují furtom furt pravidelně a proto jsou na kempy a přilehlé ubytovací prostory opce třeba rok dopředu. V Milovicích v našem termínu probíhá Otvírák... Mimochodem, v tom hradeckém festivalparku by v sobotu byly relly závody...od osmi od rána. To by se nám to dobře vstávalo. ;-)

Asi rozumíte, že jsme museli zavrhnout obojí. Neradi, protože nás tam furt držela ta dojezdnost.

Pak jsme měli několik kempů vyhlídnutých, vypadaly třeba hezky na obrázku na webu, ale provozovatelé nebyli schopni akceptovat, že jim tam přijede na víkend 200 aut. Kde ti lidi budou jíst? Nemáme dost silný jističe. Co tu budou dělat, když zaprší (to byla palčivá otázka, když jsme řešili Orlík a program zaměřený na vodní radovánky). Sem se nám tolik aut nevejde, je už přece jen sezóna... A budou všichni spát v autě, protože chatky už nemáme? Nebo nemáme je vůbec.

To jsou reálné problémy, které jsme řešili u konkrétních kempů. Taky jsme při hledání zjistili, že kvalita kempů se dost výrazně lepší, když se blížíme k hranicím. Asi si kempaři uvědomili, že potenciál má i zahraniční klientela. Taková ta turistika na skok přes hranice. Není to ovšem pravidlem, to rozhodně tvrdit nebudu. Jen se nám tam ta nabídka kempů dost posouvala.

Nemůžu mluvit za Hafa, ale myslím, že právě letos se lokalita za celou dobu srazů řešila úplně nejvíc a nejdýl. Dřív to prostě byly Pasohlávky a šmitec. ;-)

Mimochodem jsme Strážnici chtěli hned vyškrtnout (stejně jako Znojmo, Cheb), já jsem to vnitřně udělal z prvního dojmu. Dojezdovost. Ale další strany argumentovaly rozumně (a to je právě o tom, že to není rozhodnutí jednoho člověka) - kemp, který pravidelně pořádá akce našeho typu a umí to (restaurace je připravena uvařit tisíc jídel denně, zavřou pro nás velkou plochu se 150-ti přípojkami na elektriku), program může být mimo kemp, na trávě, pod stromy, nebudeme odříznuti od civilizace jako na Šiklandu ale pár stovek metrů pěšky a jste v centru městečka). Definitivně nás přesvědčila návštěva lokality a jednání s majitelem kempu.

Věděli jsme, že to bude pro hodně lidí daleko. Proto jsme chtěli připravit také něco, co Vám tu cestu vynahradí. V zámeckém amfiteátru vám zahraje Divokej Bill. Jen pro nás na uzavřené akci...a pořád je to za celý víkend za naprosto symbolický poplatek, kdy celá rodina stráví víkend v kempu i s programem. Projetou naftu chceme kompenzovat v podstatě symbolickým vstupným (když by se rozpočet akce rozpočítal na auta, tak do každého vozu je nasypáno na organizaci několik tisíc korun nad tento poplatek...dost tisíc nad). Čas strávený v autě penězmi kompenzovat nemůžeme, proto se snažíme nabídnout program a chovat se tak, aby vám to stálo za to.

Můžu vám slíbit, že příští rok to bude úplně stejné martyrium a rozhodně nemůžu slíbit, že to bude uprostřed republiky. Třeba se nějaký kemp, který jsme navštívili a vyřadili prostě chytí za nos, bude rekonstruovat a bude schopen pojmout i opravdu velkou akci. Každý rok objevíme něco nového...

Uvidíme tam všechny rádi, i proto se nám podařilo vymínit si rozšíření kapacity na páteční večer oproti loňskému roku. Zájem o sraz je zatím takový, že máme pořád pádný důvod si myslet, že dojezdnost není to nejhlavnější kriterium, a že zejména po loňské zkušenosti stojí hodně lidem za to, aby se starali spíš o to, aby se tam dostali. My jsme za to rádi, protože můžeme udělat maximum, abychom pro vás zařídili fajný víkend, ale nemůžeme bojovat s umíněným přesvědčením, že z nějakého principu někam někdo nepojede. To by pak nakonec nikdo nejezdil nikam.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Poděkovali: frtan, kaktusacek74, Polda, Terentete

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 12:18 #155033

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Ondro, krásně si to napsal.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 12:26 #155035

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2737
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 166
Výborný článek. To ti muselo zabrat spoustu času.

Zaujala mně ta myšlenka že by nám mohl někdo ještě proplatit ten čas strávený na srazu a cestě.
Vždyť je to pro některé jednak daleko, ale ještě někdo si kvůli tomu musí vzít třeba volno ze zaměstnání :ohmy:
:)
TCCT - TransporterClub Caravan Team
Multivan Final Edition T5.4 LR TDi 150kW DSG 4M

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 13:04 #155038

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
Ani jsem netušil co za lavinu spustím svým příspěvkem na FB.....tím,že mi to prostě přijde nefér. Já respektuji práci někoho kdo se snaží zorganizovat tuto akci,ale.....výběr kempů v CZ není omezený...vždyť například Křivonoska (JČ) taky není zrovna TOP kemp s TOP výbavou ba spíš naopak a byla to akce s importem a spoustou spokojených klubáků.
Ani mi snad nevadí ta dálka,předsi jen cestuji soukromě docela dost,ale.....kodrcání po D1,D2 s podvalníkem za zády...dojezd na místo až po tom "zajímavém"...to se mi prostě nechce jen tak překousnout. Proto jsem napsal,že po deseti mých velkých srazech na tento nedorazím. Byl to můj názor na veřejné síti...nikde nic potají. Stačí to jen přejít a nevšímat si toho.Vždyť se jedná jen o jeden názor z mnoha...jednu kapku v moři...

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 13:25 #155039

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Pokud Karle narážíš na mě, tak věz, že já nenarážel na Tebe, ale celkově na mnoho negativních názorů a "stížností". A nejen na FB. Tady nejde o jedince, nýbrž o negativní náladu jako takovou, celkovou.
Tebe si momentálně nemohu dovolit rozházet, když ještě nemám plachtu doma..................... :cheer: :cheer:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.176 sekund

Login