Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: 11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 13:50 #155045

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
Ládíku...na tebe bych si nedovolil narážeti...dokud nemám plachtu zaplacenou a před sebou STSko ;) :)
Ne,teď vážně...měl jsem cosi naplánované...montoval jsem kvůli tomu tažné na obytku,zajistil si podval a ta lokalita mě prostě totálně změnila plány :dry:
Asi jsem měl držet ústa a zanadávat si v koutku garáže,ale nestalo se....bohužel.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 13:59 #155046

Nějak stále nestíhám číst vše, co bych chtěl ... Až nyní jsem se dostal k tomuto vláknu ... Zrušil jsem účast ne pro vzdálenost, ale proto, že mám rodinnou akci ... A víc jsem se po ničem nepídil. Až nyní vidím, že je ve Strážnici. Jsem ze Severu, to by bylo cca 150km, ale zrovna ten víkend mám rodinnou akci v Hodoníně, tož asi se stavím mrknout ... :-)
Jinak je to jak píše Laďa, nemohu, nemám na naftu, mám to daleko = nejedu, za rok je to blízko, mám volno = hurá do auta. Musíme být vždy všude? Moje babička říkala "Jednym zadkem na dvuch židlach sedět nemožeš, synku", a měla pravdu ...
Mrzí mne, že nejsem za 7 let života s T-čkem (3 a 4) byl jen jednou na Podmitrově, ale žiji i bez toho a rád pročítám forum. Jsem odstřižen lokací od většiny ostatních členů, ale nebrečím a nebudu se na ně zlobit, že žijí jinde ... :ohmy:
Karlos asi měl slabší chvilku, podle jiných příspěvků (jinak ho neznám), je to fajn chlap ...
Neberte život příliš vážně, stejně ho nepřežijete!!!
Seat Alhambra 1,9 TDi 85 kW 2000 7 míst doma
Citroën Grand C4 Picasso 1,6 HDi 80 kW 2009 - pro ženu
T4 Multivan AllStar 2,5 TDi 75 kW 1997 prodán
T3 Caravelle 1,6TD 1987 prodána
B3 Passat Varinat 1,8 66 kW 1992 mrtev
Poděkovali: lada t5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 14:00 #155047

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Dal jsi to 10x, dáš to i po jedenácté. Holt s tím plaťákem budeš drnčet o hodinu déle než je obvyklé....................

Přeci to prvenství v počtu navštívených srazů neponecháš nějaké Hafě bez boje? :cheer: ;)

Já to mám také 300 Km jednu cestu, hodlám jet s caravanem, 12L/100 Km. Uvítal bych bližší lokalitu - ale není, co se dá dělat. Přeci nezůstanu sedět doma, sám, opuštěn, bez přátel, smuten?
Nehledíc na to, že pokud tam nebudu, budou mě vwšichni pomlouvat....................... :cheer:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od lada t5.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 14:07 #155048

Příkladná volba priorit, chválím postoj ... :)
Seat Alhambra 1,9 TDi 85 kW 2000 7 míst doma
Citroën Grand C4 Picasso 1,6 HDi 80 kW 2009 - pro ženu
T4 Multivan AllStar 2,5 TDi 75 kW 1997 prodán
T3 Caravelle 1,6TD 1987 prodána
B3 Passat Varinat 1,8 66 kW 1992 mrtev

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 14:19 #155049

Me taky mrzi, ze jsem se vcera pustila do debaty na fb, ale na druhou stranu jsem nenapsala nic, co by nebyla pravda nebo za co bych se mela ted stydet. Presne, ty roznasene negace do okoli a na oci lidem, kteri to cist zrovna nepotrebovali (jeden to vzal i jako jeden z duvodu, proc nedorazit), me taky Láďo vadily a patřičně jsem za to byla bita i od lidi, od kterych jsem to uz vubec necekala. Asi davove silenstvi, ci co :D :D
A zbytek, co se odehrava treba na WAocasu je mi uz sumafuk, protoze to neni jednani na rovinu, tudiz pod moji roven ;) Takze snad zase vsechno zle bylo k necemu dobre. A pro priste se ze svych chyb poucim ;)
Pulčík - VW T3 Caravelle, 1.9 benzín + LPG 57kw, r.v. 1982 pro každodenní práci a radost :-)
Fotky ze srazů aj. na terentete.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: lada t5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 14:40 #155050

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Myslím, že Tebe nemá co mrzet................
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 14. kvě 2015 15:39 #155055

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2737
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 166
Pro nás je s dětma peklo každá cesta. No nějak to dáme, snad to přežijí.

Věřím že karlos to dá i po jedenácté. Doufám v to už jen ze zvědavosti co si přichystal za překvápko.
Pokud bude chtít vezmu mu plaťák a on mi na oplátku vezme haranty.
TCCT - TransporterClub Caravan Team
Multivan Final Edition T5.4 LR TDi 150kW DSG 4M

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 17. kvě 2015 11:28 #155198

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Plato za karavan???? :woohoo: . To musím vidět :cheer:
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 18. kvě 2015 00:12 #155217

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Za obytku, obytné auto.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 18. kvě 2015 16:26 #155230

Tak nedáme pohár jen za nej lak, ale i za nej vzdálenost. Ať se jim to vykompenzuje ;-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 18. kvě 2015 18:35 #155232

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
A to vůbec není špatný nápad!!
Pohár pro nejvzdálenějšího účastníka!!
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 19. kvě 2015 09:50 #155265

  • stiold
  • Avatar uživatele stiold
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 221
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
Ahoj, fandím těm, co organizují takovouhle akci, vím co to je, něco takového pořádat.
Bohužel nikdy se nezavděčíte všem, ti co kritizují asi nikdy nic takového nedělali.

Poloha je si pro většinu lidí docela daleko, na druhou stranu JM je krásná. Já bohužel v daném čase budu na závodech na druhém konci republiky, takže se snad uvidíme na tom 12tém.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od stiold.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 21. kvě 2015 21:54 #155366

  • Lu-cas
  • Avatar uživatele Lu-cas
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 265
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 12
Dovolím zde vyjádřit svůj názor na věc.
Vzdálenost místa Vwelkého srazu bych v zemi, kterou přejedu za odpoledne ze západu na východ a z jihu na sever ještě dřív skutečně řešil až v posledním bodu. Ať je to na kraji, na půl cesty nebo na druhé straně, neřeším. Jedu přeci jednou za rok na skvělou akci se svými nejbližšími za kamarády, přáteli a známými, které mám právě kvůli vzdálenosti možnost potkat jen právě na této akci. A co víc?! V pátek odpoledne sednu do t-čka přepnu z pracovního módu na víkendový a vyrazím. Nevadí objížďky, nevadí zácpy ba ani vzdálenost, protože jedu t-čkem za lidma, na které se těším. Proto neřeším :P Účast na srazu není přeci povinná a tak jak již Láďa psal, chceš jet, přijeď, nechceš?! Tak nejezdi, ale neřeš.
Už jen s ohledem na tým lidí, kteří se podílí na přípravě a realizaci celé akce neřešte prosím vzdálenost. To skutečně není to podstatné.
Toť můj názor,který nikomu nepodsouvám.
Všem organizátorům předem velký dík, věřím, že již tak dost vysokou laťku z předešlých let posunou zas o kousek výš.
Na viděnou ve Strážnici
T4 GENERATION black 111kw
T4 2.4D Kombi Long withe-prodáno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Lu-cas.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 22. kvě 2015 11:50 #155382

Konečně se snad neztratím i když mohl být sraz v kanceláři u Ondry a Hafa tam bych dojel šalinou (vtip)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

11. Transporter sraz versus vzdálenost versus Ta naše povaha Česká................ 22. kvě 2015 14:00 #155387

  • Polda
  • Avatar uživatele Polda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 646
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 29
Tak to bych chtěl vidět, ty a šalina plná nepřizpůsobivých. :lol: :lol: :lol:
Polda - pomáhat a chránit

T4 CARVELLE 2,5TDI 75 kw
www.transporterclub.cz/forum/19-moje-auto/126664-p
http://igorvw.rajce.idnes.cz/
tel.: 602 124 854
IgorPol@seznam.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.192 sekund

Login