Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Dostat domů T5ku z Norska

Dostat domů T5ku z Norska 16. srp 2015 15:59 #158123

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
On se tam ptal i na jinou variantu řešení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dostat domů T5ku z Norska 16. srp 2015 16:05 #158124

  • ricirider
  • Avatar uživatele ricirider Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 2
Chlapy díky za vaše názory akorát buďte v klidu a nehádejte se, jde o mě takže slušně :) auto má 2200kg, takže auto s koulý na 3t a plaťák 2,5t je samozřejmě varianta se kterou počítám nejpravděpodobněji. Já jen práve už slyšel, že se někomu podařilo dohnat firmu, která vezla třeba něco do města poblíž porouchaného auta a zpátky jela plně nevytížená, takže dovezla mu to auto za " rozumný" peníz pro oba do čr. Samozřejmě destinace Norsko, neni úplně dost běžná :/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dostat domů T5ku z Norska 16. srp 2015 16:32 #158125

  • tomjeb
  • Avatar uživatele tomjeb
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 2
No nevím jestli je adekvátní pomoc za 45 tis. zavést náhradní motor na místo poruchy. Kolega potřebuje pomoc a ne podojit.
Poradím spedicní firmu se zaměřením na severské země. TTV Kostelec nad Orlicí. Třeba by Ti to na zpátečku naložili..
Poděkovali: Vendys

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od tomjeb.

Dostat domů T5ku z Norska 16. srp 2015 17:18 #158126

  • ricirider
  • Avatar uživatele ricirider Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 2
přesně :)) díky za tip. no za cca 15 si ho tam dovezu sám :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dostat domů T5ku z Norska 16. srp 2015 17:18 #158127

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
Ptal jsem se známého s odtahovkou a je to cca 50tis bez DPH. A to se mu do toho ani moc nechce. Zkusil bych nějakeho dopravce na zpátečku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dostat domů T5ku z Norska 16. srp 2015 17:19 #158128

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Jasně dohodnout se se spedičkou je nejlepsi varianta, jednou jsem takto dohazoval znameho co jezdi do Brem a zpatky vezl z Arden zbourane auto. Ale pokud to neklapne doporucuji se tam vypravit s mechanikem a na miste to opravit a odjet po ose. A opravit se do opravdu vse a vsude, dodnes nezapomenu jak jsem ve snehu vykopavali krater pod kamaradovou T4 aby jsme ve vitkovicich ve skarpe vymenili homokineticky kloub, jeste dnes citim ty zmrzle prsty jak to vsechno bylo promrzle.

Takze otazka, vis presne co s motorem je? nebo jake byli priznaky umreni? co je to za motor, kolik ma najet km?
Poděkovali: ricirider

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dostat domů T5ku z Norska 16. srp 2015 18:05 #158133

  • ricirider
  • Avatar uživatele ricirider Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 2
:)))
jestli už tam jet s valníkem, nebo bez a s mechanikem, je asi tedy lepsi varianta to dotahnout a udelat to v klidu tady. Nehledě na to, že nevím pořádně co s tím je. Startér neotočí s motorem. Starter to neni, nejpravdepodobnejsi setrvák rozsekan a sprajcl se, pak to muze byt praskla vacka, nebo ozubená kola na kaši... ale příznak nebyl, couvačka, chcíp, takže říkam sakra, sem dal málo plynu. Start a nic, znova a nic... cumim, par pokusu a od starteru kour, ouuu. Takže v servisu dali novej a nic. takže vrátili starej co fungoval. A když zkusime lehce roztlacit, tak se motor brutálně hne dopredu. Jestli tady stojí setvrvák normálně 20, tak tam třeba 70 + práce :/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dostat domů T5ku z Norska 16. srp 2015 18:06 #158134

  • ricirider
  • Avatar uživatele ricirider Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 2
díky :) odtahovky jsem zjistoval jako první, a jako první je zamítl :) zkouším jak říkáš dopravce
Poděkovali: ABART

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dostat domů T5ku z Norska 17. srp 2015 00:28 #158159

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Ach jo, ach jo, .............
Espero - Mirku, toto není poptávka po službách, toto je prosba o pomoc, zoufalého kolegy který má auto 2000 Km od domova a přemýšlí, co nyní počít....................
Tvá ekonomická rozvaha je sice bezesporu správná, leč sem se opravdu nehodí. Tady jde o o to, vymyslet něco nestandartního co by pomohlo.
Co taková doprava stojí si asi vwšichni dokážeme představit, ale o to tu nejde. Tady jde o vymyšlení jiné varianty...............
Kolega Vendys se nechal unést, protože místo nabídky nestandartních variant jsi nabídl klasickou komerční, ale to se tu nehledá.
Vulgarismy se pokusím smazat, a zároveň požádám - pokud neumíte pomoct, nepište sem zbytečnosti

Děkuji za nás, Clubáky. Zde se opravdu nejedná o komerci, ale o to jak pomoci kamarádovi, kolegovi, bližnímu svému navzdory ekonomickým jasně daným ukazatelům.................

Děkuji a Howgh.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: Vendys

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od lada t5.

Dostat domů T5ku z Norska 17. srp 2015 00:38 #158161

  • Applik
  • Avatar uživatele Applik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 178
  • Obdržená poděkování 11
škoda že se t4 s podvalem nevejde do váhy :( , jinak bych klidně poskytnul auto i podval za naftu, jen by to musel nekdo odřídit, nemám ještě na vlek noty
t4 2,5TDi Caravelle
BMW E30 324d
BMW E30 320iC
Škoda Rapid 136
Honda XRV750 Africa twin

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dostat domů T5ku z Norska 17. srp 2015 01:00 #158166

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Ani T5 to legálně nedá....................
Tohle je na Jeepa......................
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dostat domů T5ku z Norska 17. srp 2015 07:43 #158169

  • Laci
  • Avatar uživatele Laci
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 45
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 1
Určite najlacnejšie to bude naložiť na dokladku do kamióna. Desať rokov dozadu som tak riešil dopravu pokazeneho Sprintera Z Barcelony na SK.
Viem, že Nórsko nieje úplne štandardná destinácia ale ja by som to skúsil...
T5 Caravelle 128kw
Landrover Discovery 2
Ford Focus 1.8tdci

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dostat domů T5ku z Norska 17. srp 2015 07:43 #158170

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
Na doporučení zdejšího kolegy máš oslovit firmu helicar. Má u nich zkušenost s dovozem auta z Finska za přijatelnou cenu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od mulťa.

Dostat domů T5ku z Norska 17. srp 2015 11:50 #158178

  • ricirider
  • Avatar uživatele ricirider Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 2
Chlapy díky! vyřešeno! Tip na firmu Fajst s.r.o. byl geniální! :woohoo: zítra jedou s kamionem kolem, a dovezou mi to do čech během týdne! :cheer: Díky moc, jste super banda ! :) :whistle: :lol:
Poděkovali: ABART

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dostat domů T5ku z Norska 17. srp 2015 12:35 #158180

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
Nemáš zač. Poděkuj strejdovi Googlovi , ten to našel . Já jsem to zadal pouze do vyhledávače. :cheer: :cheer: :cheer:
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]
Poděkovali: lada t5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.150 sekund

Login