Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Upadlá zahrádka

Upadlá zahrádka 17. pro 2015 21:46 #161136

• Boner
  • Avatar uživatele Boner Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 1999 75 kw 2.5 TDI automat
  • Obdržená poděkování 19
Zdravím
Dnes cestou po Jižní spojce směrem do centra za lanovým mostem mi uletěla zahrádka ze střechy. Auto za mnou to určitě nějakým způsobem odneslo a možná i nějaké další .Po ohledání místa kde se to stalo jsem ji našel úplně na padrť naprosto nepoužitelná. Zahrádka za 5000,- v háji.
Nicméně se za tuto nehodu omlouvám a pokud se najde poškozená osoba ať mě kontaktuje.

Dváhám to jsem z důvodu mé chyby a také proto že po zastavení na nejbližším možném místě poškozená osoba nezastavila.
Poděkovali: lada t5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Upadlá zahrádka 17. pro 2015 22:05 #161137

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 290
Pane kolego, smekám hluboce před Tebou........................
Kéž by všichni měli takový přístup, jako máš Ty!!
Jen si dej pozor na případné vyčůránky, předpokládám že víš, jaká auta za Tebou jela.
Doba je zlá a lidé bezcharakterní (tedy ti mimo náš Club.............).

Ale tleskám TI.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: Miloň T5

Upadlá zahrádka 17. pro 2015 22:30 #161139

• Boner
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 19
Samozřejmě vím je možné že se dotyčnému nic nestalo . Zahrádka spadla na zem a skončila pod koly auta ale moc tomu nevěřím.
Nicméně jsem z toho špatnej. Měl jsem ji asi tak měsíc. Teď mám pouze jeden kus a koupit jen jeden se nedá jen zase set za 5000,-. Moje blbost měl jsem si to před jízdou zkontrolovat.

Naposledy změněno: od Boner.

Upadlá zahrádka 17. pro 2015 22:34 #161141

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
Asi bych tedy přemýšlel, proč k tomu došlo a zda není na zváženou koupit příště zahrádku od jiného výrobce.
Hyundai Getz

Upadlá zahrádka 17. pro 2015 22:42 #161142

• Boner
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 19
Byla to zahrádka od Thule tak že kvalita. Přední drží jako přišroubovaná ale jelikož jsem to od doby namontování nekontroloval a už jsem pár věcí vezl tak se nejspíš povolila a prostě odletěla.
Jako na potvoru se to musí stát na nejfrekventovanější komunikaci :( kdekoliv jinde bych ji zase sebral a vrátil zpět.

Upadlá zahrádka 17. pro 2015 22:46 #161143

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
No jo, zákon schválnosti, ten funguje spolehlivě.
Hyundai Getz

Upadlá zahrádka 17. pro 2015 22:55 #161145

• Boner
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 19
Teď ke konci roku jich je už nějak moc :( to bude za ty dobré skutky které byly po zásluze potrestány :)

Upadlá zahrádka 18. pro 2015 09:11 #161149

• hlopik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
To mi je líto. Jednou ještě na golfikovi jsem chytil kajak jednim popruhem přes oba příčniky. Pořádně jsem to dotáhl. Na dálnici Trenčín - Žilina pak rána. Příčník zklouzl po hagusu k přednímu, a kajak skončil v levým pruhu. Naštěstí bylo po půlnoci, prázdná cesta, a kamioňák co šel za mnou byl pohotový. Nic se ve výsledku nestalo.. Ale štěstí to bylo velký.

Bylo to do fixních bodů nebo do T drážky? Právě jsem koupil thule do fixních bodů, tak asi to čas od času dotáhnu.
Stíhač Balu - VW T5 GP Multivan, 103kw, nar. 2013. Hledejte samolepku kajakáře :)

Upadlá zahrádka 18. pro 2015 15:42 #161158

• Boner
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 19
Je to chycené za hranu střechy na bokách v drážce .
Jelikož na Octavii mám zahrádku pevně do fixních bodů tak jsem běžně kurtoval jednou kurtou jako ty ten kajak. Ale tady jsem si toho byl vědom že to může sjet a proto jsem to vždycky kurtoval dvouma kurtama aby k tomu posunu nedošlo. Ale na kontrolu jestli je to dotažené jsem nějak opoměl.

Upadlá zahrádka 18. pro 2015 21:45 #161172

• Miloň T5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 31
Je to spravne se takhle pokusit o nejakou napravu ale v dnesni dobe jsi "blazen" jak rika lada dneani lide jsou vych.... tak pozor.

Pochopil jsem ze ti ulitla zadni na T4ce. To uchyceni pokud se tumu tak da rict je na prd taky me to trapilo nez jsem na ni nalozil par OSB desek. Uplne lehla a uvolnila se tak jsem ji dotahl a od te doby byl klid. Byla to piccola a za obe jsem dal myslim 3500,- ale sli do sveta s autem.
VW T4 Transporter 2,4D 57kw r.96 prodáno
VW T5 Transporter 1,9 TDI 63kw (chip 82kw) r.04
milont4.rajce.idnes.cz/

Upadlá zahrádka 18. pro 2015 23:16 #161183

• Boner
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 19
Blázen možná jsem ale Já vím co za mnou jelo za auto , v kolik hodin to bylo a plno jiných detailů .
Můj kolega má ty samé co Já a doposud vše v pořádku. Prostě kontrola musí být. :)

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.199 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/