Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Drzime jeste pri sobe?

Drzime jeste pri sobe? 06. bře 2016 19:19 #164563

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1893
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
ááááááá :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Náhodou Jsem to tady našel,škoda,že mě na to někdo neupozornil,nemuseli Jste tu tak dlouho čekat.....bohužel nemám čas si každej den pročítat celé forum.......

Takže Miloňu: klidně Jsi mohl zvednout telefon a zeptat se mě přímo,co je pravda a co ne
Věc se má tak,pro Ty co nevědí že na čtverce co Miloň prodal se po sedmistech km rozsypala pětka,načež si to borec odtáhnul ke svým kamarádům do servisu,kde otevřeli tu skříň (převodovku) a dedukovali nějaké závěry ..........
borec autům nerozumí a tak si z toho poskládal to co mu kamarádi řekli,že Jsi o tom musel vědět a že to bylo udělaný na prodej,nebo nevím co ještě,Já u toho nebyl....
Já jsem o té převodovce věděl od Toma a auto Jsem viděl někdy po novém roku stát u toho servisu zasněžené,tak Jsem Tomovi napsal SMS,že mám doma převodovku na čtverku pokud ten Jeho kámoš potřebuje.
Za pár dní mi volal,že jestli mu tu špajzku i vyměním,tak jsme se domluvili na ceně a odtáhli to ke mě. Borec o tom vedl zdlouhavé úvahy proč se to stalo a mimo jiné to co mu řekli jeho kamarádi v servisu (že Jsi to měl rozdělané a nalils tam z5 ten starej olej atd.) (další věci viz. Tvůj první příspěvek) a on to prezentuje tak,že Jsem to vyslovil Já,
taky mi vykládal,jak ses k tomu problému Ty postavil...(možná,kdybys mu poslal litr na účet,tak by byl v klidu a spokojenej)
Já mu k tomu řekl,že Jsi to prodal za 5 minut dvanáct a to se Tě snad nemohlo dotknout..........jestli jo,tak to se omlouvám

pokud Tě zase na mě bude mrzet něco co ti někdo řekne,tak mi klidně zavolej a můžeme si o tom promluvit ;)

A teď se mi tu prosím veřejně omluv.........díky :)
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Zezi.

Drzime jeste pri sobe? 06. bře 2016 19:30 #164568

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1893
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
a pokud na mě nemáš číslo,protože Já na Tebe nemám,tak by sis ho určitě u Poldy,Kaktusa,nebo Ondry sehnat dokázal,žejo.....

Jinak pěkně Jste si kluci popsali celou stránku a kvůli čemu?? kvůli ničemu.....takhle se dělají DEZINFORMACE.....jedna babka povídala

Miloň má naštěstí tolik rozumu,že mě nejmenoval,protože tím by mě fakt rozzlobil (když jsem to tu našel až za 14 dní),takto to beru,že buď borca blbě pochopil,nebo mu to borec blbě podal,nevím,co mu napovídal a tady si chtěl jen od toho vzteku ulevit ;)
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od lada t5.

Drzime jeste pri sobe? 06. bře 2016 20:12 #164577

  • Miloň T5
  • Avatar uživatele Miloň T5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 621
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 31
No konecne jsem se dozvedel co se vlaste stalo (s autem).
Zezi co se ke me dostalo a jak jsem to pochopil od borca jsem napsal a pokud je tomu tak jak pises ta omluva je na miste. Tedy se ti tu verejne omlouvam a snad bude omluva prijata.
Je pravda ze jsem asi mel zavolat ale nevedel jsem jaky ste kamosi a co bys me pripadne rekl ci nerekl
Koncem minuliho tydne z neho vypadlo neco konkretniho o jinym servisu jinak slo porad jen o prachy.
Zezi "litr" by to nezpravil. Dotklo se me to ze o me tvrdi 3lidi co me znaji ze jsem udelal na aute nejakou prasarnu! Byl jsem informovan tak ze jsi to byl ty. Nikoho jinyho nejmenoval.
Snad se to nejak urovna a tobe jeste jednou omluva.
VW T4 Transporter 2,4D 57kw r.96 prodáno
VW T5 Transporter 1,9 TDI 63kw (chip 82kw) r.04
milont4.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Drzime jeste pri sobe? 06. bře 2016 22:47 #164615

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1893
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
jasně v pohodě ;)
ke mě jsme to dotáhly už s převodovkou bez oleje s oddeklovanou pětkou z toho servisu v Hruškách
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Zezi.

Drzime jeste pri sobe? 07. bře 2016 09:50 #164625

  • Pelda
  • Avatar uživatele Pelda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 314
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
:cheer: klobuk dule.
Multivan 2,5 TDI 75KW + chipPRODÁNO
Multivan GENERATION 2,5 TDI 111kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.169 sekund

Login