Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Rozloučení a opětovné přiloučení.

Rozloučení a opětovné přiloučení. 28. bře 2016 23:15 #165510

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Dal jsem na prodej do bazaru Štěpánek Auto v Praze na Stodůlkách svého Kim-Ir-Čonga i s karavanem. Realizuji, o čem jsem psal minulý týden.

Kdyby někdo měl náhodou téčko v takovém stavu, že by už to dál nešlo, ať se zamyslí nad koupí toho mého háčka. Věřte mi, že radost z ježdění je v něm skoro stejná. Rozloučil jsem se s ním páteční okružní jízdou v délce 500 km, abych ho prověřil, zda je po zimě, kdy od listopadu stál v garáži, naprosto v pořádku, a je.

www.stepanekauto.cz/detail-vozu/166/hyun...-1-2-5-crdi-top-stav
www.stepanekauto.cz/detail-vozu/159/ostatni-ostatni-n126-polak

Takže se musím, doufám, že přechodně rozloučit, neb tím, že nebudu mít krabici, nebudu mít právo do čehokoli kolem krabic kecat, jakkoli jsem to auto měl 12 let.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Espero.

Rozloučení, doufám, že přechodné 29. bře 2016 10:57 #165519

Takze uz si velky auto porizovat ani nebudes? Neni to skoda? :)
Pulčík - VW T3 Caravelle, 1.9 benzín + LPG 57kw, r.v. 1982 pro každodenní práci a radost :-)
Fotky ze srazů aj. na terentete.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Rozloučení, doufám, že přechodné 29. bře 2016 14:14 #165530

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Časem snad ještě ano, musím teď přeorganizovat spoustu věcí. Tak do roka bych se k tomu rád vrátil. Tahle prodej souvisí s dělením manželského majetku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Rozloučení, doufám, že přechodné 29. bře 2016 18:24 #165537

  • tasse
  • Avatar uživatele tasse
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 133
  • Obdržená poděkování 6
Tak ať ti vše dopadne ke spokojenosti tvé....
Hodně zdaru v tom maratonu .
T4 Transporter 2.4D r.v.1990
T4 Transporter 2.5 tdi 75kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Rozloučení, doufám, že přechodné 10. kvě 2016 16:44 #166939

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tak se vracím mezi krabičkáře, mého Kim-Ir-Čonga stahuji za chvíli z bazaru a prodeje, protože za 6 týdnů o něj nikdo neprojevil zájem, byl otevřen jen jednomu potulnému návštěvníkovi, který si ho nevzal. Jenže já musel řešit dělení majetku s manželkou stůj co stůj a tlak byl silný, a tak mně včera odpoledne došlo, že budu muset prodat Dacii Logan MCV, nový vůz ani ne rok starý, který používám na ježdění do práce. Prodávat jsem začal dnes kolem 8 ráno a ve 14 hod. byl prodaný. Tím jsou zdroje na vyrovnání s manželkou k dispozici.
Jenže je tu problém, zatímco Dacií jsem jezdil do práce za 1 530 Kč/měsíc, s krabicí to bude stát 3 440 Kč (2,25x tolik). A tak přejdu na ježdění vlakem, i to bude sice o nějakých 700 Kč dražší, nicméně ne o 1 900,- Kč. A když jsem teď sám, časově to je jedno.
V bazaru mně začali přemlouvat, ať to prý prodám za 60 tisíc, že se to určitě prodá - to bych musel nejdříve spadnout obkročmo na voj a z voje rovnou na hlavičku, abych na něco takového přistoupil.
Karavan se ještě pokusím v prodeji nechat, prý je o něj relativně zájem otevírá se často, ale jestli ho nikdo nekoupí do 2 dekády června, už se neprodá (s ohledem na technické úpravy dle potřeb nového majitele a sezóu dovolených). Takže ho klidně stáhnu z prodeje také, ten až tak chleba neujídá narozdíl od auta.
V bazaru udělali na krabičku novou STK - prošel bez jediné závady. Potvrdilo se ovšem teď už i mně, že vlastnit Hyundai znamená mít auto tzv. na celý život. Tím se odkládá i záměr s Californií v budoucnu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Rozloučení a opětovné přiloučení. 10. kvě 2016 23:53 #166945

  • Wesni
  • Avatar uživatele Wesni
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 367
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 29
Joo Hyundai je auto na cely život, nejen že ti ho nikdo neukradne, ale taky ho neprodáš, neb to nikdo nechce...

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
VW T4 Multivan 2,5TDI 111kW
VW T4 2,5TDI Syncro long tulivan
VW T5 Multivan 2,5TDI r.v. 04 128kW AXE konečně prodané
VW T4 Transporter 2,4D synco r.v. 94 - prodáno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Rozloučení a opětovné přiloučení. 11. kvě 2016 00:37 #166946

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
No, to už dnes také úplně neplatí, taková i30 a podobně jsou docela už žádaná auta.................
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Rozloučení a opětovné přiloučení. 11. kvě 2016 06:53 #166948

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Má už nekolikátou Hyundai jako služební. Momentálně i30 a nemůžu s ti stěžovat


Sent from my iPhone using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Rozloučení a opětovné přiloučení. 11. kvě 2016 08:25 #166952

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Já si taky nestěžuju, o tom to není. Technicky O.K. od smého počátku, co to auto mám. Dneska bych řekl, že motory od H jsou obecně lepší než koncernové, přesněji řečeno u H pořád ještě aspoň trochu platí, že objem ničím nenahradíš. A že to nikdo nechce, to taky není pravda, kdyby nechtěl, neměli by tak vysoké prodeje jako mají. Ovšem u nových vozů. Akorát u krabic H1 tady u nás nic nenabízejí a tak se taky moc neprodávají, ale o tom jsem psal jinde, souvisí to s dělním trhů těchto nadnárodních monopolních firem v oboru užitkových aut.

Otázka je jaký vliv na úspěch prodeje měl bazar, našel jsem to tam v koutě úplně zaprášené, vůbec se o to narozdíl od osobáků nestarali, takže to první co jsem musel, abych viděl okny bylo zajet do myčky. Ono na přístupu bazaru také záleží, jaké mají obchodníky, aby to dokázaii návštěvníkům tak trochu i vnutit. Po zkušenostech asi Štěpánka nedoporučím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Rozloučení a opětovné přiloučení. 11. kvě 2016 22:04 #166972

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 44
Nic proti H,měl jsem dvě a stačilo.
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.167 sekund

Login