Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Dá se sehnat zánovní T4 bez koroze?

Dá se sehnat zánovní T4 bez koroze? 14. kvě 2016 14:46 #167010

Zdravím všechny transporteráky, blíží se čas, kdy se budu muset zbavit své Felicie z důvodu koroze. Jelikož rodinka vyrůstá a VW např. typu Multivan se mě fakt líbí, přemýšlím právě o zakoupení Multivana nebo třeba jen transporteru a to řady T4. Pro T4 jsem se rozhodl z finančních důvodů, ale také pro její vlastnosti spotřebu atd. Jenže, co mě trošku děsí a nahlodává je fakt, že se v blízké budoucnosti budu zbavovat Felicie rok výroby 1999 a T4 je do 2003. Je blbost porovnávat obě auta, ale abych se dostal k dotazu, je dnes možné sehnat parádní T4 bez koroze a tuto také tak nějak bez koroze udržet.? Jasný, že Felicie na prorezavění trpí, jenže když už se rez do auta dá, např lemy blatníků, pak již není záchrana. No a lemy můžou chytnout i T4 ne? Přemýšlím ještě o vyřezání a navaření nových lemů, jenže ty plechy prý dnes stojí za prdlačku. Omlouvám se možná za trochu dětinskej dotaz, moc ale děkuju za každý váš názor k věci. :cheer:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dá se sehnat zánovní T4 bez koroze? 14. kvě 2016 16:13 #167011

  • bosar
  • Avatar uživatele bosar
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 5
Ahoj muj názor je, že se dá sehnat poslední model T4 v pěkné stavu , ale jde o to , že jestli jsi schopen ho zaplatit . Koukni na německo tak jestě jsou , ale jsou za cenu T5 :(
VW T4 Transporter 1,9TD r.v.1998 prodáno
VW T5 Transporter 2.0 TDI GP 75kW r.v.2013
Škoda Octavia Scout 2.0 TDI 103kW r.v. 2008
Yamaha Grizzly 700 r.v. 2007
Honda VTX 1800F r.v. 2008
Poděkovali: SaliSaliven

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dá se sehnat zánovní T4 bez koroze? 15. kvě 2016 08:52 #167024

  • Pavel 5
  • Avatar uživatele Pavel 5
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 138
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 25
Ahoj.
Během posledního půl roku jsem absolvoval přesně to co píšeš. K svoji milované T3, jsem se rozhodl pořídit ještě Multivana T4.
Takže každý den na netu v inzerátech, pokud bylo něco zajímavého, tak hned tam volat, po dohodě se tam rozjet.
Německo. Slušný auta jsou až daleko ve vnitrozemí ,a tak většinou doprava je dražší než auto. Němec nemá většinou zájem prodat auto privátně. Radši ho dá do bazaru nějakýmu Turkovi, a ten Tě potom stejně natáhne.
Všechny T4 mají společné problémy. Koroze rámu okolo čelního okna a na 5.dveřích, koroze svislé spáry na L boku a koroze prahů pod oběma předními dveřmi. Auta s motorem 2,5 TDi 75kW mě přijdou všeobecně zachovalejší a to hlavně motoricky, protože za nima málokdo tahal těžkou káru.
Mě se nakonec podařilo pořídit slušný auto z roku 2000 s čistým a nezničeným vnitřkem a slušným motorem, jasným původem a s věrohodným stavem tachometru. Ale jak už bylo řečeno, za ty peníze koupíš i starší T5.
Takže hodně štěstí !!!!!
VW T4 Multivan 2,5TDi 75kW
VW T3 Bus 1,9 boxer, vodník
VW Golf III 1,8L GTi
Poděkovali: SaliSaliven

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dá se sehnat zánovní T4 bez koroze? 15. kvě 2016 20:34 #167042

Mo díky pánové za vaše názory. No, jak jsem myslel, pěkný auto za rozumný peníze je asi docela problém sehnat. Na auto zatím nepospíchám, Felušinka mě ještě chvíli pojezdí a zatím budu koukat kolem sebe. Jen se trošku bojím, že než mě úplně shnije moje Felda, shnijou už i všechny T4. :S Moc díky a pěkný den :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.185 sekund

Login