Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: ..náhodná setkání.....BRNO.....

..náhodná setkání.....BRNO..... 21. srp 2017 00:58 #179210

  • WIK
  • Avatar uživatele WIK Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 141
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
Zdarec ,tak si to ,,valím,, z Mikulova -kde jsem byl na výstavě psů , musím se pochlubit ...s mojím Ruským Toyem ,dostal 2 poháry za ,,stav,, -držení těla,oči,uši,zbarvení a celkový dojem ,takže spokojenost . Jelikož jsem měl ,,zranění,,-kousnutí sousedovic psem,když jsem se vracel z hub den před výstavou ,což se občas stává i jinde. Následovalo ošetření s místním ,,felčarem,,v Dobřichovicích ,s tím, že nutně musím následný den, si dojít k převazu a kontrole . Jelikož byla sobota a v Mikulově ,kam jsem se musel na výstavu dostaviti v termínu a ani na výstavišti žádná ošetřovna či doktor,tak se po akci muselo do nějaké nemocnice . Bylo odpoledne,čas návratu do Prahy a domů,a Brno při cestě ,tak jsem zvolil nějakou nemocnici tam. Po chvíli ,,bloudění,, ,viděl pár zajímavých věcí -růžový tank u kostela ,rarita ,která se jen tak nevidí... a na jedné křižovatce ...VW Transporter s nálepkou klubu ,zablikal světlem a po projetí semaforu ...koho to nevidím ...sám náš šéf HAFA . snad MNE poznal ...dodatečně zdravím. WIK :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.153 sekund

Login