Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Jaky multivan bude lepsi?

Jaky multivan bude lepsi? 08. říj 2018 15:29 #188786

  • Mafioso91
  • Avatar uživatele Mafioso91 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim ve spolek.Jsem tu novy a chystam se prodat svoji dosavadni audi a6 4.2 v8.Bohuzel uz je pro nas mala a nic jineho nez sedmimistny multivan pro me neexistuje.Jen nevim ktery.Ziju v nemecku a vetsinu casu travim na dalnici.Mam moznost vyberu koupit za ctvrt milionu t4 2.5 tdi 75 kw s navi,cd menicem,vyhrevemtempomatem,se servisem a najezdem 280tis km absolutne bez koroze,nebo t4 111kw 350tis km,v kuzi,webastem,serviskou taky absolutne bez koroze za tu samou cenu 250000.Dalsi co me pak laka asi nejvic je za ty same penize nadherna t5 v plny nalozi,cerne barve,cerna kuze,webasto...zkratka se vsim.Najeto ma 280,ma to i servisku rok vyroby je 2008,a je to automat.Automat mam i ted a je mi to vysoce pohodlny.Jen nevim jestli to ma cenu kupovat s temahle km.u tech t4 bych se toho nebal ale na t5 jsem tu nevycetl nic moc hezkyho.Vlastni tady nekdo zvas t5 s automatem?Vydrzi to jeste neco nebo je to uz pred smrti?a co ten motor 2.5 tdi 128kw kdyz uz je to 2008?vsechny 3 auta jsou momentalne bez zavady,a jezdi...ty t4 jsou obe r.v.2001 opravdu v peknym stavu.Jde mi o to ze do toho dam ctvrt mega a nevim jestli za t4 uz to neni moc.Vsechny auta maji dpf bez ktereho v nemecku nemmuzu fungovat.Zajimaji me vase nazory.Jinak kdyby nekdo shanel peknou a6 v komiku se super motorem 4.2 v8 MPI tak ji prodavam.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys.

Jaky multivan bude lepsi? 08. říj 2018 20:38 #188790

  • Bosna
  • Avatar uživatele Bosna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 10
Já osobně bych šel do T4,připadá mi pevnější,prostornější,jednodušší na opravy jak z hlediska financí tak technického zázemí.
T4 multivan syncro 99

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jaky multivan bude lepsi? 09. říj 2018 07:04 #188795

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2737
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 166
T4 prostornější, pevnější a bezpečnější určitě není. Spolehlivější bude pokud trefíš slušný kousek a budeš se o něj starat. Většinou bude na opravy levnější. Na druhou stranu co tak sleduji, tak už se některé věci špatně shání.
U T5 bych do tiptronicu asi nešel. Jeden místní člen jej má od nového, a tuším že někde v 250tis dělal větší opravu a v cca 500tis dával jinou převodovku.
U T4 je automat úplně špatná volba.
TCCT - TransporterClub Caravan Team
Multivan Final Edition T5.4 LR TDi 150kW DSG 4M

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jaky multivan bude lepsi? 10. říj 2018 07:14 #188810

  • Pavel 5
  • Avatar uživatele Pavel 5
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 139
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 25
Před pár lety jsem řešil stejný problém.
Protože jsem ale chtěl Multivana hlavně na cestování, na spaní, prostě na camp, přišlo mě, že u T4 je to tak nějak lépe řešené.
Vyhrála to tedy T4 TDI 2,5 75kW manuál. Po vyndání druhé řady sedadel , instalaci skříňky s ledničkou a točny sedadla spolujezdce je to pro mě ideální.
Snad i po technické stránce bude Multivan spolehlivý jako doposud.

VW T4 Multivan 2,5TDi 75kW
VW T3 Bus 1,9 boxer, vodník
VW Golf III 1,8L GTi
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys. Důvod: Vložení fotky do příspěvku .

Jaky multivan bude lepsi? 03. lis 2018 09:24 #189115

  • Mafioso91
  • Avatar uživatele Mafioso91 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Kdyby tu byl nekdo kdo jezdi delasi dobu s tiptronicem t5 tak bych byl rad za info o tom jak to funguje...Vim o moc pekne caravelle z roku 2007 s tiptronicem ale ma najeto 300 000.Momentalne to funguje velice dobre ale mam strach kolik to vydrzi...Mam tiptronic v a6 a funguje to skvele,ale na t5 jsem slysel jen negativa.Duvod mi ovsem nikdo nebyl schopny vysvetlit co konkretne se na tom automatu kazi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jaky multivan bude lepsi? 03. lis 2018 09:31 #189116

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3151
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 229
Tiptronic má mistní člen silvervan.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.163 sekund

Login