Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Neštěstí našeho člena

Neštěstí našeho člena 16. dub 2009 22:15 #14358

  • Hamlet
  • Avatar uživatele Hamlet
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Obdržená poděkování 14
Taky drzime palce at to dobe dopadne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Neštěstí našeho člena 16. dub 2009 22:34 #14374

Jirko taky s Marsoumen prejeme brzke uzdraveni!drzte se!hlavne at jste brzy v poradku!
T4 Multivááánek 2.5.TDI 111kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Neštěstí našeho člena 16. dub 2009 22:46 #14378

kluci jsem ok par odrenin moje slecna je na aru je v poradku jen par odrenin nohu ma v poradku jen ma natekle oko jinak vse oki kluci kdyby jste meli cestu do tise dejte vedet jsem psychicky na dne rad vas uvidim :( :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Neštěstí našeho člena 16. dub 2009 22:51 #14379

  • petan
  • Avatar uživatele petan Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 122
  • Obdržená poděkování 0

vw R-line napsal: kluci jsem ok par odrenin moje slecna je na aru je v poradku jen par odrenin nohu ma v poradku jen ma natekle oko jinak vse oki kluci kdyby jste meli cestu do tise dejte vedet jsem psychicky na dne rad vas uvidim :( :(

jestli muzu pomoct a muzu se zitra zastavit klidne se stavim kdyz ti to nebude vadit

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Neštěstí našeho člena 16. dub 2009 22:52 #14380

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Tak to jsou aspoň trochu dobré zprávy Jirko o tom stavu tvé přítelkyně. Podle toho co jsi psal ty a Peťan, jsem myslel, že je na tom mnohem hůř, ale i tak vám oboum samozřejmě přeju brzské uzdravení.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Neštěstí našeho člena 16. dub 2009 22:54 #14382

Jirko jeste ze pri vas andelicci stali!at se rany, co nejdrive zahoji!
T4 Multivááánek 2.5.TDI 111kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Neštěstí našeho člena 16. dub 2009 23:22 #14386

Máme tady další důkaz toho, že Tčko je opravdu hodně bezpečné auto, které může svou konstrukcí zachránit život a zdraví. Poznal jsem to na vlastní kůži a hodně s Jirkou cítím, být to jiné auto u něj i u mne, bylo by to mnohem horší. Takže až se zahojí šrámy, hurá do opravy auta, které si to doopravdy zaslouží. Marek \:D/
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Neštěstí našeho člena 17. dub 2009 05:37 #14388

  • verny
  • Avatar uživatele verny
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 124
  • Obdržená poděkování 0

vw R-line napsal: kluci jsem ok par odrenin moje slecna je na aru je v poradku jen par odrenin nohu ma v poradku jen ma natekle oko jinak vse oki kluci kdyby jste meli cestu do tise dejte vedet jsem psychicky na dne rad vas uvidim :( :(



Ahoj, možná pojedu dnes nebo o víkendu do Teplic. Pokud budeš doma a budeš mít chuť, čas a náladu... rád se stavím na "cígo"...


Samozřejmě se můžu stavit i když do TP nepojedu. Kdybys něco potřeboval nebo si chtěl jen pokecat, není problém přijet. Nemám to z Děčína daleko...
VW Transporter T4, 1.9D, 91, 4 mí­sta, rybářské vozidlo a úžasný pracant. Je starej a orezlej, ale mám ho rád...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Neštěstí našeho člena 17. dub 2009 08:21 #14390

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Samozřejmě je to tragédie, soucítím také, ale je třeba se na to dívat s jiného pohledu, Jirka s přítelkyní jsou živý a to je to nejdůležitější co může být.
Pak je třeba brát auto, je to sice plech, ale všichni co navštěvujeme tyto stránky,nebereme to tak, je to kus něčeho z nás, je to náš člen rodiny.
Kdyby opravdu káždý s členů přispěl nějakou korunou, nás by to nezrujnovalo a Jirka by si mohl koupit jiné Téčko.
Osobně bych zřídil nový účet, udělal sbírku do nějakého data a pak bych jej Jirkovy předal.
Jirko drž se, vše přebolí a bude dobře uvidíš.
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Neštěstí našeho člena 17. dub 2009 09:01 #14392

  • Hafa
  • Avatar uživatele Hafa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 998
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 17
Také se připojuji k přání brzkého uzdravení Jirky a jeho přítelkyně. Plechy vem čert, hlevně zdraví. Haf
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Neštěstí našeho člena 17. dub 2009 09:42 #14393

Ahoj tak teď sem se přihlásil a nestíhám se divit,včera sem v tise byl s dětma na výletě a chtěl sem ti vrátit tu kliku,ale byl jsi nedostupnej ....Aspoň že jste v pořádku .....asi v neděli jedu do mostu tak se stavím ...Zatim se drž ...
Vw Caravelle 151 PS rychlej bus :-)
Vw Polo 6N2 1.4 TDI
EGR - OFF
KAT - OFF
Možnost zapůjčení přívěsného vozíku s plachtou 210x117x155 - 608 900 993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Neštěstí našeho člena 17. dub 2009 10:44 #14395

  • Many
  • Avatar uživatele Many
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Přeju taky brzké uzdravení .
Multivan 1.9. TD 1993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Neštěstí našeho člena 17. dub 2009 13:45 #14402

  • ferror
  • Avatar uživatele ferror
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 257
  • Obdržená poděkování 0
fujtajbl, ještě že si vám nic vyloženě hrozného nestlao, snad bude brzy plně zdraví. I z vlastní zkušenosti můžu číct, že VWéčka na autě jsou známkou jisté bezpečnosti.
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Neštěstí našeho člena 17. dub 2009 15:15 #14405

  • Evca
  • Avatar uživatele Evca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 28
  • Obdržená poděkování 0
Také přejeme brzké uzdravení. Evča a Peťula
VW Caravelle T4,VW Caravelle T4 Long

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Neštěstí našeho člena 17. dub 2009 17:09 #14413

Jirko Tobě i Tvojí přítelce přeju brzké uzdravení. M.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.126 sekund

Login