Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nemá někdo v garáži ?

Nemá někdo v garáži ? 10. srp 2012 22:13 #102091

• kunec
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 25
hele...taky ti někdo nabízí pomoc...ty se ani neozveš...OK...navíc šiješ do lidí, kteří se pro druhý můžou roztrhat...jak myslíš, každý svýho štěstí strůjce :-k

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 10. srp 2012 22:21 #102092

• Chorche
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
on ví všechno,
s mašlem bych to videl tak jako ty!!lepsi je koupit noví je to rychlejsi o tri mesice :lol: :lol: (obrazne receno)

to s tim stresním oknem?? to se někdo snazil vytahnout neco staryho aby bylo o cem mluvit :lol: :lol: :lol:
ale o stresnim okne nikdo nikde nepsal takze nic :-" :-" :-"

kunec napsal: hele...taky ti někdo nabízí pomoc...ty se ani neozveš...OK...navíc šiješ do lidí, kteří se pro druhý můžou roztrhat...jak myslíš, každý svýho štěstí strůjce :-k

kdyby asi chtel :help :help tak by se ozval

Naposledy změněno: od Chorche.

Nemá někdo v garáži ? 10. srp 2012 22:28 #102093

• kunec
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 25
ještě že tě máme....aby jsi nám to vysvětlil....

ještě že má tebe

Nemá někdo v garáži ? 10. srp 2012 22:35 #102096

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 30
jj chrchle je na tuhle problematiku expert
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Nemá někdo v garáži ? 10. srp 2012 22:38 #102097

• Chorche
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2

kunec napsal: ještě že tě máme....aby jsi nám to vysvětlil....

ještě že má tebe

ty si tu zacal vysvetlovat nejakou problematiku pomoci kterou nikdo nenabídl

jj chrchle
prosim urazej si nekoho jinyho

Nemá někdo v garáži ? 10. srp 2012 23:26 #102100

• kunec
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 25
OT: chrchle tu pomoc jsem nabídl já osobně....tak si to narozdíl od tebe mohu dovolit...

Nemá někdo v garáži ? 11. srp 2012 00:03 #102103

• Chorche
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
tak to pom prominte váženy pane,snad se za to nedostanu do pekla :o :o
:goodman: :goodman:

Nemá někdo v garáži ? 11. srp 2012 05:34 #102112

• Hanny
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Nemáte někdo volné zadní brzdiče na T4 ku na 15ky kola?? pokud možno ne před smrtí - zasekávaj se mi a už asi nepůjdou opravit...
potom čudlík co drží na šoupačkách kryt sloupku, je to na hraně dveří zamačkne se do díry a plast nedrnčí - šedivej se mi rozlomil...

jo a co by jste mi doporučili za kulové čepy na řízení - Kelly, nebo origo D:_)1 (nebo jiný tip)

Díky H.

Nemá někdo v garáži ? 11. srp 2012 09:03 #102114

To Kunec:psal jsem si s kockou.Podle toho co napsal to asi ani nedopadne good....
Ja nepotrebuju aby se me nekdo zastaval,dokazu se obhajit sam.A jen tak mimochodem,mel jsem pocit,ze jsem vam tady podekoval za ochotu a jak je videt tak asi stejne zbytecne.... ;)
Nevim,co si o mne kdo mysli,ale kdyz muzu pomoct tak pomuzu a bez zbytecnych kecu,par lidi tady na foru to moc dobre vi...a nelpim na nejakem tom podekovani.Chapu,ze nekdo treba nepodekuje,ale je to jen,ze treba samou radosti zapomel,ze mu nekdo pomohl... :lol: :lol: :lol:
Nejak jsem nepobral,ze do nekoho siju..??Masla me tu nabizelo vic lidi.A to ze jsem na to nereagoval a taky proc,jsem tu na foru uz nekolikrat psal...
Je zvlastni,jak tady na tomhle foru (radoby plnem dospelych lidi) hned kazdy dela s komara velblouda...Tak ze abych uklidnil situaci tak se tu ted vsem zucastnenym omlouvam #-o ,a priste uz radsi ani nic po nekom chtit nebudu.A taky at to tady pak nemusi chudak ondra promazavat :-k
VW T5 2,5TDi 96KW 6mist

kdyby nekdy, nekdo neco tak GSM:608460737
VAG,CO-cko a ruznej vercajk mam...

Nemá někdo v garáži ? 11. srp 2012 09:39 #102116

• Bazarník
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 15

Hanny napsal: jo a co by jste mi doporučili za kulové čepy na řízení - Kelly, nebo origo D:_)1 (nebo jiný tip)

Díky H.

Koupil jsem FEBI a zatím maximální spokojenost , 2 ks spodních čepů 1300 kč, výměna cca 2 hodky.
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Nemá někdo v garáži ? 11. srp 2012 09:47 #102117

• Chorche
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
kulove cepy oba origo cena kolem 1500kc za oba a uz drzi rok a pul a v pohode
ale FEBI taky neni špatná volba

Kelly nebrat na seatu vydrzeli 2500km

Nemá někdo v garáži ? 11. srp 2012 11:09 #102121

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 70
K cepúm se dozvís víc v sekci t4
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Nemá někdo v garáži ? 11. srp 2012 15:12 #102138

• kubis
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Neválí se někomu doma palubka s budíkama do T4,r 98?
Mám tam tachograf,chtěl bych to vyměnit... ;)
Dík
T4 2,4D Caravelle r.v. 98

722 528 780
Přílohy:

Naposledy změněno: od kubis.

Nemá někdo v garáži ? 11. srp 2012 15:46 #102139

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 70
Mám s hodinama
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Nemá někdo v garáži ? 11. srp 2012 22:45 #102154

• Rob
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0

kaktusacek74 napsal: :help :help Pomooooc,nema nekdo z Vas doma ten spodni pojezd soupacek? Dnes mi upadl a tim padem nemuzu otevirat soupacky...prosim,prosim... :help :help

tak a teď je zas nemůžu zavřít já:-) A to sou přitom jediný dveře, kterýma do toho auta můžu vlézt :lol:
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

Vygenerováno za 0.228 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/