Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nemá někdo v garáži ?

Nemá někdo v garáži ? 29. pro 2009 10:26 #31798

  • zvukar
  • Avatar uživatele zvukar
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 0
ja ted budu predelavat na koberec a gumu budu trhat ven ale kdyz koukam jak vas koberec stve tak nevim ale nechtelo by se mi to trhat kazdej pul rok podle toho jake je pocasi kdyz vidim na koberci jaka s tim asi bude prace takze to dopadne koberec a na nej koberecek a bude...
VW Transporter T4 long pro 9 lidi nebo 20kW aparatu
VW Crafter autobus pro 9 lidi a backline

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 29. pro 2009 17:30 #31811

na T4 som dnes montoval tapec vodicovych dveri a daval klucku od tigr-a (DAKUJEM) a tapec som nahodil a dvere zavrel a to sa mi nepodarilo tak som zobral srobovak a klucku co je zvenku som vybral a polozil na zem skusil som zavret a podarilo sa lenze sa mi nepodarilo otvorit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to bolo este v pohode tak som zobral klucku a isiel som je trochu vycistit lebo bola moc zamazana ale padla mi na zem a zlomila sa ta oska co je ten ,,jazycek,, ktory natahuje ten drat co sa otvaraju dvere. zvarit sa to neda a nahradit sa to tiez neda lebo to je pevna sucast tej klucky nemate nahodou niekto doma klucku vodicovych dveri na T4 97" co je zvonku na dverach? (mam opuchnutu trochu ruku a dost to citit, rozmyslat sa mi nechce tak hadam niekto pochopi co potrebujem)
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 01. led 2010 20:15 #32157

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
ahoj D:_)1 kolegove nemá někdo zvás náhodou čudl na zadělávání pojistkové skříňky,lanko z úchytkama na otevírání haubny a stropni lampičku tu přední velkou na t4 rok 93 diky martin

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 01. led 2010 20:25 #32160

Ahojky,lampičku dopředu na strop budu mít volnou v šedý barvě,ale až mi poštou dorazí černá.Jinak je to rok 01 ale to by mělo být stejný...Klidně bude Tvoje ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 01. led 2010 20:33 #32163

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Je jina :-(
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 01. led 2010 20:35 #32164

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Tak podlaha je jeste slusna mam foto jen mobilem ale nejde to sem vlozit :-(
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 01. led 2010 20:41 #32166

Tak se světlem škoda...Jinak když už jsem tady, protože mě už prestali bavit ty švihadla vpředu, poptávám el.stahování oken vč.kabeláže.Klidně s cenou do SZ.Díkes
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 02. led 2010 09:14 #32172

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0

vejnysek napsal: ahoj D:_)1 kolegove nemá někdo zvás náhodou čudl na zadělávání pojistkové skříňky,lanko z úchytkama na otevírání haubny a stropni lampičku tu přední velkou na t4 rok 93 diky martin

Lampičku mám pokut chceš tu v tom papundeklu.
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 02. led 2010 09:39 #32173

  • Dan T4
  • Avatar uživatele Dan T4
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 103
  • Obdržená poděkování 0
Trcku a pošleš mi fotku té podlahy na mail?
d:_( VW Multivan topsT4r 2,5 TDi 102 PS "žabák"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 02. led 2010 11:21 #32185

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Mas to tam.. OK!
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 02. led 2010 12:21 #32192

  • fossil
  • Avatar uživatele fossil
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 346
  • Obdržená poděkování 1
To Trček: Poslal by jsi mi taky prosím foto? Kdybyste se s Topstarem nedohodli? Preci jen se ti ozval ted driv tak ma prednost..

To TOPST4R: Nereagujes na mail ani SZ ohledne tech tvejch koberecku:(
...dreams come true... :) ..."VWilík"... VW T4 Caravelle GL long, 2.5TDi 75kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 02. led 2010 21:33 #32259

petriiik napsal: na T4 som dnes montoval tapec vodicovych dveri a daval klucku od tigr-a (DAKUJEM) a tapec som nahodil a dvere zavrel a to sa mi nepodarilo tak som zobral srobovak a klucku co je zvenku som vybral a polozil na zem skusil som zavret a podarilo sa lenze sa mi nepodarilo otvorit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to bolo este v pohode tak som zobral klucku a isiel som je trochu vycistit lebo bola moc zamazana ale padla mi na zem a zlomila sa ta oska co je ten ,,jazycek,, ktory natahuje ten drat co sa otvaraju dvere. zvarit sa to neda a nahradit sa to tiez neda lebo to je pevna sucast tej klucky nemate nahodou niekto doma klucku vodicovych dveri na T4 97" co je zvonku na dverach? (mam opuchnutu trochu ruku a dost to citit, rozmyslat sa mi nechce tak hadam niekto pochopi co potrebujem)

vybavene-opravene (ale iba klucka dverenie :x )
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 02. led 2010 21:39 #32262

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
takže děkuju všem věčinu věcí sem sehnal ale pouze lanko z uchytama na kapotu ne tak kdyby někdo měl ;) byl bych rád OK!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 03. led 2010 01:40 #32296

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
lanko jsem našel :-)
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 03. led 2010 13:25 #32325

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
paráda OK!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.179 sekund

Login